Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

NIe byłoby lepiej,ale takie pierdoły nie powinny być reżyserowane,to nie jest wydłubywanie oczu Posejdonowi czy zawalający się budynek   żeby nie dało rady tego ogarnąć tradycyjnie w czystym gameplayu.Tak samo przy skradaniu jest to zbędne,ale lepsze to niż zwykłe lampienie się na przerywniki.

Na ten moment zapowiada się na jeden z większych samograjów ever nie licząc interaktywnych seriali/filmów od mistrzów optymalizacji na konsolach TellTale czy celowniczków jak Rambo:Video Game choć nadal to tylko jakaś mała część całości i niewiadomo jak to będzie ostatecznie.

Odnośnik do komentarza

Mógłby to być fragment gameplayu, gdzie sam wrzucasz granat i sam przejmujesz pomieszczenie. Bez qte, a tylko czysty i widowiskowy gameplay.

W dużej lokacji, gdzie miałbyś przynajmniej 3 drogi do wejścia a AI nie stałoby jak kołki i czekało na odstrzał.

Co do gry, to ma swój target i czy się to komuś podoba lub nie, są to miłośnicy gier Quantic Dream i Telltale Games. To żaden klon girsów, bo ma mechanikę cover shooting. Dla hardkorowców będzie BloodBorne. Order jest dla tych mniej wymagających.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

 

Mógłby to być fragment gameplayu, gdzie sam wrzucasz granat i sam przejmujesz pomieszczenie. Bez qte, a tylko czysty i widowiskowy gameplay.

W dużej lokacji, gdzie miałbyś przynajmniej 3 drogi do wejścia a AI nie stałoby jak kołki i czekało na odstrzał.

Co do gry, to ma swój target i czy się to komuś podoba lub nie, są to miłośnicy gier Quantic Dream i Telltale Games. To żaden klon girsów, bo ma mechanikę cover shooting. Dla hardkorowców będzie BloodBorne. Order jest dla tych upośledzonych

 

Pozwoliłem sobie poprawić, pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Nie są to ludzie upośledzeni, jak piszesz, tylko podchodzący inaczej do gier. Mających na nie mniej czasu i traktujących je bardziej jako zapychacz czasu niż hobby i pasję. A Ty przed takimi osądami się wstrzymaj, bo niejeden taki "upośledzony" Cię przerasta.

Ja osobiście mam wywalone na The Order.

Odnośnik do komentarza

Nie są to ludzie upośledzeni, jak piszesz, tylko podchodzący inaczej do gier. Mających na nie mniej czasu i traktujących je bardziej jako zapychacz czasu niż hobby i pasję.

 

Może czasu tak dużo jak wcześniej już nie ma, ale grania nie traktuję jako zapychacza czasu. To właśnie moje hobby i pasja. I min dlatego na The Order 1886 bardzo czekam. Gra zapowiada się dla mnie mega ciekawie, a cały gameplay będzie można ocenić jak już gra wyjdzie, bo na razie prezentują bardzo mieszane fragmenty.

Odnośnik do komentarza

Zabawne są niektóre komentarze pod artykułami n.t. dema, gdzie ludzie piszą że nie ma wyboru, czy się skradać czy nie, bo... tak jest uzasadnione w scenariuszu. W innych tytułach jakoś mogłem decydować czy biec, czy chodzić Joelem w kuckach w tego typu sytuacjach. Tak samo jak Snejkiem, Hitmanem, czy Fisherem dobre 14-16 lat temu. Huh, nawet Drake mógł czasami opcjonalnie załatwiać wrogów po cichu i nie było to pokazywane w formie "scenek".

TLoU, a jeszcze lepiej Max Payne 3 powinny być wzorem dla RaD w robieniu cinematic experience. Nie produkcje Davida Cage. Szkoda że to nie ND robi ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

 

Rozyebal mnie ten motyw z wrzucaniem granatu i przejmowaniem kabimy, zageszczenie QTE na minute gry jeszcze nigdy nie bylo tak wielkie  :mog:

 

Oczywiście mogłaby to być zwykła cutscenka nad którą gracz nie miałby żadnej kontroli, to było by lepiej?

 

 

Ta gra to jedna wielka cutscenka wiec dal bym za nia £5.99 jak za kino a nie £41.99 jak za gre  :reggie:

Odnośnik do komentarza

 

 

Rozyebal mnie ten motyw z wrzucaniem granatu i przejmowaniem kabimy, zageszczenie QTE na minute gry jeszcze nigdy nie bylo tak wielkie  :mog:

 

Oczywiście mogłaby to być zwykła cutscenka nad którą gracz nie miałby żadnej kontroli, to było by lepiej?

 

 

Ta gra to jedna wielka cutscenka wiec dal bym za nia £5.99 jak za kino a nie £41.99 jak za gre  :reggie:

 

Jak juz z czyms takim wyjezdzasz, to przynajmniej porzadnie. Film na Blu-ray kosztuje £14.99.

Odnośnik do komentarza

Czemu najwięcej postów w tym temacie klepią osoby, które są tą grą w ogóle nie zainteresowani?

Jak ja tak robiłem przed premierą Ryse, to było wielkie oburzenie botków, heh.

To nie cw, mowie o grze tak jak ja widze z punktu gracza. Tutaj jest jeszcze mniej rozgrywki niz w Ryse, ktore tez jest gameplayowym balasem.

Boli mnie kupowanie takich gier, bo nie jaram sie grafika zbytnio, a takie tytuly jak ryse i the order zabijaja ostatnie resztki nadziei na oryginalne pomysly w grach.

Odnośnik do komentarza

Jak juz z czyms takim wyjezdzasz, to przynajmniej porzadnie. Film na Blu-ray kosztuje £14.99.

 

No, a po co wydawać 15 funtów zamiast 6? :dog:

Generalnie TO1886 to idealna gra na jutuba.

 

@nobody

Jakby grę robiło ND to znowu byłby zawód jak TLOU. :dog: #cw

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

@suteq

XD

Oj bo wygrzebię twoje posty z tematu. :reggie:

 

A tak mówiąc wprost, po filmiku Pinga mam z lekka doła. Na ps3 znalazło się kilka świetnych, zachodnich exów skoncentrowanych przede wszystkim na gameplayu od Insomaniac, Liverpool Studio, czy ND (multi TLoU). Drugie tyle zapewniły japońskie od min. Segi, FS, czy Level 5. Na chwilę obecną zachodnie exy ps4 to porażka, a jedyne dobre zapowiedzi poza obiecującym U4 dotyczą zewnętrznych studiów 3rd party. Opływający świetnym settingiem i klimatem The Order jest dla mnie smutnym synonimem upadku branży. Innego sprawdzenia jak zakup używki od jakiegoś Janusza, albo obejrzenia YT nie widzę. :P

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Czemu najwięcej postów w tym temacie klepią osoby, które są tą grą w ogóle nie zainteresowani?

 

Jak ja tak robiłem przed premierą Ryse, to było wielkie oburzenie botków, heh.

 

Nikt nie powiedział, że nie zagram w tę grę, oceniam to, co widzę, a widzę interaktywny film z genialnym klimatem. W sumie to nie powinno kosztować więcej niż 99 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja na pewno biorę, ale jestem z tych graczy, którzy traktują medium gier w neutralny sposób. I niespecjalnie obchodzi mnie czy to Heavy Rain, czy Mario 64. Lubię różne gatunki gier, tak samo jak różne style narracji w kinie, czy sposób i styl pisania ( Hemingway i Faulkner niespecjalnie cenili się nawzajem, ale ja cenię obydwu ) Mam oczywiście swoje oczekiwania co do gry, choć czytając ten wątek wnioskuję, że pewnie są inne niż większość tu piszących.

Jakaś dziwna histeria jest przy tym tytule, delikatnie mnie to śmieszy. Tak jak większość narzekań na "gameplay z poprzedniej generacji". QTE też nigdy mi nie przeszkadzało. No, ale ja świetnie bawiłem się przy Shenmue (dysk II i III był pełen qte) czy wyżej wspomnianym HR. Rozumiem, że reżyserzy danych gier muszą ciągle bić się z interaktywnością lub jej brakiem w grach silnie stawiających na uwypuklenie historii, cóż nikogo za to ganić nie będę, dopóty dana historia mnie angażuje.

Nie wiem jak wypadnie The Order (na recenzje nie czekam, dziennikarstwo growe mnie nie obchodzi, nie ma dużo autorów, których cenię). Jeśli się zawiodę, najwyżej grę szybko sprzedam. Nie mniej intryguje mnie w niej na tyle duża ilość rzeczy, że kupno jest przesądzone.

No, ale pewnie to "rak branży" toczy mój gust ;) Odbiję sobie w Bloodbornie i w nowej Disgaea ( jak już wyjdzie w zrozumiałej wersji)
 

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...