Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jak gra nie ma multi to jest to dla mnie plusem ... wystarczy spojrzec na ten wspanialy tryb w takich grach jak Dragon Age, Far Cry czy Tomb Raider aby jednoglosnie stwierdzic ze to zbedne guwno przy wielu grach.

 

Tworcy zdecydowali sie na taki a nie inny krok i jestem pewien ze dzieki temu gra zyskala na innym polu, graficznym przykladowo? Gra mocno stoi oprawa oraz klimatem, zobaczymy jak bedzie z fabula, jesli uznali ze ciezko im pogodzic budzet jeszcze na multiplayer to nic na to nie poradzimy. Wyjdzie gra, wtedy sie oceni, poki co nie ma sensu z fusow wrozyc.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

oczywiscie ze gra nie musi miec multi ale wypada by jesli go nie miala to posiadala spore replayality - ratchety takie sa bo choc nie maja multi to oferuja mase rzeczy do robienia, levelowania itp, taki tez byl re4 gdzie mozna bylo go prechodzic wielokrotnie, stare mgs'y itp. order tez moglby miec cos ponadto a niestety tez sie boje ze to bedzie 6h i do kosza bo na nic wiecej niz popisowka na 5min przed januszami "pokaze ci co potrafi ps4" nie bedzie sie nadawac

Odnośnik do komentarza

 

Ratchety nie maja multi i co, maja kosztowac na premiere mniej od gier, ktore je maja?

W sumie to tak, koszt wytworzenia gry powinnien być wprost propocjonalny do jego ceny.
To nie chce wiedziec ile mialoby kosztowac GTA czy RDR.

 

Poza tym skad pewnosc ze taka gra jak Ratchet mialaby byc tansza w produkcji? Jesli zalozmy, ze dla nowej czesci beda mieli nowy silnik na nextgeny?

Odnośnik do komentarza

Nie plote, już dawno się o tym mówi, że gry muszą być tansze i musi występować dywersyfikacja w temacie ceny gier. Voytec akurat nie miałem na myśli Ratcheta tylko ogólnie gry kosztują 60 dolarów praktycznie bez różnicy w ich contencie (tylko digtalowe, indie mają odpowiednio niższe ceny). Ludzie oczekują, że gry będą za te 60 dolarów wypełnione contentem po brzegi czyli dajmy na to takie Call of Duty nikt nie narzeka, że gra kosztująca pełną cenę ma singla na 6-8h bo po za tym dochodzi jeszcze co-op, multiplayer i pełno dodatkowych map i ludzie nie czują się, że wydali na grę dużo bo posiada ona sporo contentu dlatego współczesne, dopracowane, singlowe pozycje powoli umierają. Muszą mieć tonę DLC, multiplayer, co-op bo po skończeniu 10h historii gracze nie mają po co trzymać danej gry a developer musi wymyślać sztuczki, żeby przytrzymać graczy przy grze bo inaczej w drugim obiegu wyląduje pełno używek w rezultacie sporo osób zagra, ale wydawcy nie zwróci się hajs więc dlatego mamy taką a inną sytuację w branży (w/w dlc, multi na siłę). Tańsze gry pozwoliłby na chociaż część takich zagrywek zminimalizować, żyjemy w czasach kiedy ludzie płacą za gierki jakies smieszne dolary w appstorze czy w humble więc cięzko im się płaci 60 dolarów za grę, która starcza na 8h bez dodatkowego contentu skoro mogą mieć tych gier 60 z tą cene.

Odnośnik do komentarza

To że gry w PL są za drogie do polskich zarobków to wiadomo od lat ale to, że gry bez multi mają być tańsze od tych z multi to dla mnie niezły kwiatek. Dla mnie gry z dobrym / świetnym singlem mogły być nawet droższe od multiplayerowego g.ówna obsranego.

 

Ja tam się cieszę, że Order nie ma jakiegoś durnego multi w sensie biegania jak poje.bany po mapach jak na jakimś speedzie i strzelanie do wszystkiego bez żadnego celu, a jedynie dla e-penisa. 

No może coopa mogła by mieć na jakieś drugie przejście, bo za pierwszym i tak bym sam przechodził.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

To że gry w PL są za drogie do polskich zarobków to wiadomo od lat ale to, że gry bez multi mają być tańsze od tych z multi to dla mnie niezły kwiatek. Dla mnie gry z dobrym / świetnym singlem mogły być nawet droższe od multiplayerowego g.ówna obsranego.

 

Ja tam się cieszę, że Order nie ma jakiegoś durnego multi w sensie biegania jak poje.bany po mapach jak na jakimś speedzie i strzelanie do wszystkiego bez żadnego celu, a jedynie dla e-penisa. 

No może coopa mogła by mieć na jakieś drugie przejście, bo za pierwszym i tak bym sam przechodził.

Ja tez sie ciesze, ze nie ma multi. Tak rzadko zdarza sie, ze jakiekolwiek multi mi spasuje i wciagnie na wiecej niz kilka meczow. Nawet w najlepszym TPP multi na PS3, TLOU nie wbilem trofeow za niego co jest jedyna rzecza jaka dzieli mnie od platyny :D

 

Ale przyznam, ze brakuje mi tutaj ewidentnie coopa, ale moze w kontynuacji lepiej to rozwiaza, bo z widzianych przeze mnie materialow to coop pasowalby tutaj idealnie.

Odnośnik do komentarza

Niech dopakują singla do granic możliwości. Zrobią z tego takie drugie RE4, żeby chciało się przechodzić te 15razy i się nie nudzić i masę rzeczy do znalezienia.

 

 

Pomarzyć zawsze można :reggie: 

 

Ale po co jak re4? Wszystko porównywać do innych gier? Ja wolę nawet raz z grą spędzić ale zapamiętać na długo ;). Jeżeli fabuła będzie wciągająca a rozgrywka starczy na kilka solidnych godzin to ani multi ani masa poupychanych na siłę sekretów mi nie zrobi.

Odnośnik do komentarza

To że gry w PL są za drogie do polskich zarobków to wiadomo od lat ale to, że gry bez multi mają być tańsze od tych z multi to dla mnie niezły kwiatek. Dla mnie gry z dobrym / świetnym singlem mogły być nawet droższe od multiplayerowego g.ówna obsranego.

 

Ja tam się cieszę, że Order nie ma jakiegoś durnego multi w sensie biegania jak poje.bany po mapach jak na jakimś speedzie i strzelanie do wszystkiego bez żadnego celu, a jedynie dla e-penisa. 

No może coopa mogła by mieć na jakieś drugie przejście, bo za pierwszym i tak bym sam przechodził.

Ja też wolabym, żeby gry pisane stricte pod multi miały tylko multi i na tym się niech devi tylko skupili i raczej singla odpuscili jak na przykład w battlefieldzie, kto tam odpala singla to ja nie wiem a gry singlowe były dłuższe czy bardziej dopracowane, ale to jestem ja ty czy voytec reszta graczy widząc nówke gry za ponad 200zł z samym singlem będzie się zastanawiać czy warto w ogóle kupić ten tytuł.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Kupię, przejdę, jak nie powali na kolana to sprzedam, a jak powali zostanie w kolekcji. Prosty schemat, który stosuję od 3 generacji.

I cala filozofia. Nie ukrywam, miejsce na Order w kolekcji jest przygotowane. Teraz tylko niech singiel zamiecie i po sprawie ;)

 

 

Także nie ukrywam, że chciałbym aby u mnie został Order jako spuścizna dla Gucia...

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, wystarczy tego gadania o tym kto jest prawdziwym graczem a kto nie, dywagacji o tym czy hard sztucznie wydłuża rozgrywke czy też nie, o tym że uncharted zajmuje tyle godzin, dead space tyle a tamto tyle.

 

Do CW albo do Tęczy. Tutaj skupmy sie jednak na pisaniu postow zwiazanych z gra The Order 1886 lub wklejaniu nowych materialow czy tez newsow.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...