Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie jest szansa na cenę 199zł na premierę albo chociaż 219?

 

Na razie najtaniej znalazłem za 226zł: http://www.karen.pl/product/233697/Elektronika/Strefa_Gier/The_Order_1886_PS4_.html

 

Wiem, że to nie temat o zakupach ale jak chcecie grać na premierę to dopłacie te 10 zł i zamówcie byle gdzie, tylko nie w Karen...

Odnośnik do komentarza

cos wiecej mozesz napisac kolego? fragment ten sam co na tym demku z grudniowego eventu?

 

ja tam(pipi) na hejterow i biore na pewno pod koniec lutego/marzec - jak bedzie balas to najwyzej zaraz jak skoncze po 2 dniach to sprzedam i tyle, a przynjamniej pojaram sie co potrafi ta generacja

 

Ficuś, błagam. Gra wygląda świetnie dzięki filtrom czy pewnym sztuczkom, ale to zamknięty korytarzyk z pasami w 30 klatkach, w dodatku z ciągłymi QTE, bardziej nastawionym na cinematic experience bez kontroli gracza - to żaden wyznacznik tego, co potrafi ta generacja.

 

Gdyby to była ogromna gra ze wspaniałą fizyką i mechaniką, w pełnym 1080p i 60 klatkach, na dodatek z niespotykanymi do tej pory rozwiązaniami, to można by było mówić o jakiejś rewolucji.

 

A The Order fajnie wygląda, ale zgodze się, że jedyną receptą na tę grę będzie jej kupno, przejście i natychmiastowa sprzedaż, by stracić może 10 zł :/

Odnośnik do komentarza

 

cos wiecej mozesz napisac kolego? fragment ten sam co na tym demku z grudniowego eventu?

 

ja tam(pipi) na hejterow i biore na pewno pod koniec lutego/marzec - jak bedzie balas to najwyzej zaraz jak skoncze po 2 dniach to sprzedam i tyle, a przynjamniej pojaram sie co potrafi ta generacja

 

Ficuś, błagam. Gra wygląda świetnie dzięki filtrom czy pewnym sztuczkom, ale to zamknięty korytarzyk z pasami w 30 klatkach, w dodatku z ciągłymi QTE, bardziej nastawionym na cinematic experience bez kontroli gracza

dobrze wiem ze dzieki tym zabiegom tak wyglada i wlasnie dlatego chce to zobaczyc na wlasne oczy, przeciez nie pisze o zadnej rewolucji, chce po prostu zobaczyc do czego zdolne sa konsole w korytarzykowej grze i tyle

Odnośnik do komentarza

no jak jeszcze przyjemnie bedzie sie strzelac i fabula da rade, to z ogolnej beki zrobi sie calkiem dobra gra.

Mi tam bardzo brakuje takiego widowiskowego korytarzyka i z checia The Order sprawdze.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no jak jeszcze przyjemnie bedzie sie strzelac i fabula da rade, to z ogolnej beki zrobi sie calkiem dobra gra.

Mi tam bardzo brakuje takiego widowiskowego korytarzyka i z checia The Order sprawdze.

Ja również czekam. Raz na kwartał lubie sobie bezmyślnie postrzelać. Tutaj dodatkowo będzie naprawde widowiskowo i ślicznie więc jest to idealny kandydat na pif paf w pierwszy kwartale. Taki relaks przed BB ktore będzie dużo bardziej wymagające.

Odnośnik do komentarza

mi brakuje bardzo chocby co-opa, juz po liscie trofeow widac, ze to bedzie gra na raz, potem to moze lezec na polce do okazji jak przyjdzie jakis janusz na kwatere by mu pokazac "super grafe", mimo wszystko tez bardzo czekam, na ps4 jeszcze korytarzykowego tps nie bylo, a jako fan tego gatunku po prostu chetnie w to zagram, do tego ten seeting - no miazdzaco to wyglada

 

btw japonia tez dostala swoj trailer, identyczny ale byly doslownie 3 inne momenty, ktore w spoilerze w formie gifa

 

 

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

raczej nie, od poczatku ready at down jest wierne swojej wizji, wprowadzili pasy celowo by pozyskac zasoby potrzebne do lepszej grafy i antyalliasingu i nadac grze "wizji uczestnictwa w filmie", tak samo caly montaz cutscenek, czeste qte czy cala rezyseria - wszystko jest zrobione celowo, wizja skrajnie kontrowersyjna bo beke i niepewnosc co z tego ostatecznie wyjdzie maja wszyscy tutaj na forumku ale tworcy juz wiele razy pisali na twitterze - taka maja wizje i tego sie trzymaja

Odnośnik do komentarza

gif wyjasnia na czym polega ten tryb zwolnienia czasu, jak go odpalic itp - jak widac nie celujemy w nim swobodnie tylko wybieramy wrogow, r2 strzelajac, mozemy jedynie lekko korygowac w co strzelic (jak np moment w ktorym strzelamy i wubucha molotow trzymany przez przeciwnika)

 

http://a.pomf.se/sapgwy.gif

Edytowane przez Square
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jakby to kogoś interesowało to jest już lista trofeów do The Order: 1886. Widziałem tylko ilość 22 oraz obecność trofika za ukończenie gry. Głębiej się nie wczytywałem, bo nie chcę sobie psuć zabawy. Natomiast 22 trofiki to albo lista "oszukana" albo dopiero w trakcie tworzenia. Dane dostępne na psnprofiles.

Odnośnik do komentarza

Jakby to kogoś interesowało to jest już lista trofeów do The Order: 1886. Widziałem tylko ilość 22 oraz obecność trofika za ukończenie gry. Głębiej się nie wczytywałem, bo nie chcę sobie psuć zabawy. Natomiast 22 trofiki to albo lista "oszukana" albo dopiero w trakcie tworzenia. Dane dostępne na psnprofiles.

To jest pełna lista. Po prostu nie ma żadnego brązowego, ale jest masa srebrnych (14) i złotych (7), które mają więcej punktów. Na przykład TLoU też ma mało pucharków (24)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Przecież to naprowadzania masz tylko przy podpaleniu tego specjalnego trybu, a nie podczas całej gry jak np. w GTAV.

 

yeti czy ty jesteś inwalidą i myslisz właczony w opcjach auto-aim a jakimś trybem rage czy coś?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Bardzo nie podoba mi się wątek konfrontacji z ludźmi w grze. Pewnie zostało to dodane na sile, żeby tylko zrobić strzelankę. Oczywiście, teraz można sobie gdybać ale na 90% jestem przekonany, że przez 70 procent potyczek w grze, będziemy walczyć z tymi rebeliantami czy jak inaczej ich nazwano. Za to zabawa z tymi pół-gatunkami będzie w mniejszości. Zarysu fabuły i tego, jak to bedzie na nią wpływać nie znam ale samo w sobie, to mi w ogóle nie podchodzi. Zagrać się zagra, tylko w używkę, pewnie za pół roku ale tylko i wyłącznie ze względu na, tzw. "Setting".

Druga sprawa, to to nieszczęsne odzywki w trakcie walk. Jakbym oglądał " Helikopter w ogniu". Psuje to klimat( nie tylko zresztą w tej grze).

Edytowane przez Majin Buu
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nowy trailer zmontowany znakomicie, natomiast odczucia mam mocno mieszane. Nawet grafika, którą się wcześniej zachwycałem, teraz jakoś nie robi zbytniego wrażenia. Starość, nie radość. :frog:

Za to klimat palce lizać.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...