Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, nawet jeśli w PL jest ograniczona pula aktorów głosowych, to chyba mogą grać inną maniera, inną modulacją głosu, cokolwiek. Przecież głos tej laski z trailera w każdej grze brzmi tak samo, jakby hurtowo odrabiala panszczyznę. W tym przypadku to wręcz od czapy. Dubing jest koszmarny, koszmarny!

Odnośnik do komentarza

ktoś napisał że to najlepszy polski dubbing? może i najlepsy ale nadal ogromnie (pipi)owy i nędzny. psuje cały klimat, jest mocno oderwany od rzeczywistości gry :/

 

nie mam obecnie ps4 ale jak kupie i będę chciał ograć gierke to mam nadzieje że będę mógł to zrobić po angielsku bo szlag mnie trafi jak bym musiał grać po polsku

 

 

nowy trailer jest spoko, pokazuje pare nowych scen, ogolnie gra zapowiada się ciekawie a grafika pięknie, ale ten dubbing to jest jakaś masakra.

jeśli sony nie da wyboru języka w tej grze to ja to (pipi)e, nie będę grał w jakieś popłuczyny z nędznie dogranym dubbingiem.. co za szajs!

 

chociażby fragment "natychmiast.. opanuj sie" naprawde słabo zaakcentowany i brzmi jak: natychmiast! opanu sie! tak jak by te 2 słowa były odrębnymi zdaniami, zamiast jedną całością gdzie baba krzyczy "opanuj się natychmiast!" - no kurde nawet akcentowanie potrafią z(pipi)ać.

 

 

ja wiem że są osoby które nie znają angielskiego i lubią polonizacje - ale powtarzam to 50 raz - nauczcie sie anglika i nie opierajcie się na tych nędznych tłumaczeniach, bardzo dużo tracicie

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Obejrzałem ten pl trailer i jeszcze nie ma tragedii, bywały znacznie gorsze. To jest jeszcze poziom średni, dobry to poziom Uncharted, a znakomity Wiedźmina.

Aczkolwiek wiadomo, że eng+pl sub najlepsza opcja.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ej ale wiecie, że nie musicie grać z dubbingiem? Serio, nie musicie.

 

pod warunkiem że będzie wybór języka.

pare gier od sony nie dawało wyboru, a szukanie angielskiej wersji albo sprowadzanie z UK to sporo zabawy, chociaż pewnie i tak będe się w to "bawił" jeśli naprawde nie będzie jezyka do wyboru.

nie mam zamiaru grać po polsku.

 

już god of war3 zepsułem sobie gdy drugie przejście zrobiłem po polsku żeby przetestować dubbing - tak bardzo mnie to wkurzyło że już potem nie wróciłem do GOW3

Odnośnik do komentarza

 

Ej ale wiecie, że nie musicie grać z dubbingiem? Serio, nie musicie.

pod warunkiem że będzie wybór języka.

pare gier od sony nie dawało wyboru, a szukanie angielskiej wersji albo sprowadzanie z UK to sporo zabawy, chociaż pewnie i tak będe się w to "bawił" jeśli naprawde nie będzie jezyka do wyboru.

nie mam zamiaru grać po polsku.

 

już god of war3 zepsułem sobie gdy drugie przejście zrobiłem po polsku żeby przetestować dubbing - tak bardzo mnie to wkurzyło że już potem nie wróciłem do GOW3

Wystarczy zmienić język domyślny konsoli i masz np. angielski

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

jeśli tak to OK !

btw na Karen wczoraj podnieśli cene teraz jest 239zł, żałuje, że zwlekałem z tym

 

tak patrze jeszcze na euro i pisze Wersja językowa: polska (dubbing), nic o angielskiej, po pracy napisze jeszcze dopytam z tym, aby muki nie było

http://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/sony-the-order-1886.bhtml

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...