Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi) co gra z jezykiem polskim to non stop jak bumerang wraca temat czy bedzie do wyboru w polskiej wersji j.angielski. BEDZIE! Fanek, od kiedy ty kupujesz gry?

 

Jedynym pytaniem moze byc to czy bedzie pelna lokalizacja polska (jak Dying Light czy Killzone 2) ktora dostosowuje sie do jezyka dashbordu czy mozliwa do skonfigurowania.

 

Jesli zdarzyloby sie inaczej to zjem instrukcje zawarta w pudelku z gra.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

chyba zapomnieliscie jak sony polska wyruchało graczy z god of warem wstąpienie dali gre za 279zł z Polską wersją i na potega gracze ściągali z angli i czech bez polskiego języka po 180zł xd nie dam głowy ale tez tak bylo chyba z Beyondem

Odnośnik do komentarza

@Voytec

Sony deklarowało, że sytuacja z Killzone 2 czy inFamous nie będzie miała już miejsca w ich grach. Można mieszać dowolnie audio z napisami.

To zależy czy developer da taką możliwość i deklaracje SCEP nie mają nic do tego. Np. w Killzone Shadow Fall masz wszystko po angielsku lub po polsku, nie da się ustawić dialogów ang + pl napisy.

 

Źle to wróży na przyszłość dla tego niezapowiedzianego RPG które tworzą jeśli dalej nie będzie możliwości ustawienia tylko polskich napisów.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

@Voytec

Sony deklarowało, że sytuacja z Killzone 2 czy inFamous nie będzie miała już miejsca w ich grach. Można mieszać dowolnie audio z napisami.

Moze deklarowalo, ale sytuacja sie powtorzyla. Daleko nie szukac bo jak Szczurek mowi tak bylo tez w Killzone SF. Nie pamietam czy w ogole we wszystkich Killzonach tak nie bylo wlacznie z Killzone 3.

 

Dlatego nie mamy pewnosci jak bedzie, choc obstawiam, ze bedzie jak wiekszosci - napisy i dubbing do modyfikacji wg uznania.

Odnośnik do komentarza

No w tych czasach to jest optymalny czas, zwłaszcza, że lubię wiele gatunków gier i nie mam czasu przykładowo na RPGi jak kiedyś. Bo zawsze liznę, zostawiam, wracam i zapominam co się działo w fabule. Wyjątek postawię na Wieśku 3.

 

WRACAJĄC DO TEMATU: Order zapowiada się na zacny kawałek kodu, bomby graficznej i prawdy Syjonu. Będzie dobrze, choć najbardziej ciekawi mnie historia. Otoczka fpytę.

Odnośnik do komentarza

No w tych czasach to jest optymalny czas, zwłaszcza, że lubię wiele gatunków gier i nie mam czasu przykładowo na RPGi jak kiedyś. Bo zawsze liznę, zostawiam, wracam i zapominam co się działo w fabule. Wyjątek postawię na Wieśku 3.

 

WRACAJĄC DO TEMATU: Order zapowiada się na zacny kawałek kodu, bomby graficznej i prawdy Syjonu. Będzie dobrze, choć najbardziej ciekawi mnie historia. Otoczka fpytę.

 

Mnie też ale 249 zł za 10 godzin zabawy ?? Fuck NO !!! Liczyłem na co najmniej 20. Do tego Co-op jak np. w Resident Evil 5,6 tyle że lepszy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...