Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie czas 8-12 godzin to idealny czas na taką grę. Choć oczywiście rozumiem ludzi, którzy poczekają na używkę. Trochę zbaczając z wątku to zawsze się dziwie słowom, że kiedyś było lepiej, Resident evil zajął mi 7 godzin, Parasite Eve z 9.5h, Fear Effect  jeszcze mniej bo 6.5h. Przykładów w sumie jest dużo więcej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie czas 8-12 godzin to idealny czas na taką grę. Choć oczywiście rozumiem ludzi, którzy poczekają na używkę. Trochę zbaczając z wątku to zawsze się dziwie słowom, że kiedyś było lepiej, Resident evil zajął mi 7 godzin, Parasite Eve z 9.5h, Fear Effect  jeszcze mniej bo 6.5h. Przykładów w sumie jest dużo więcej

Dobrze prawisz. Jestem podobnego zdania. Dla mnie 10-12 h to optymalny czas na tego typu grę. Zresztą Gears of War też jakoś wyjątkowo długie nie było - każda koło 10h, Uncharted z deka dłuższe.

 

Fear Effect jak na 4 płytową grę, to faktycznie krótki. Będę w końcu musiał do tego przysiąść.

 

Wracając jednak do tematu The Order 1886. Czytałem dzisiaj na głównej stronie, że niby jakiś typ, przeszedł ją w 5 h od czasu zdobycia 1 trofika. Do czasu zdobycia 1 trofika czas się nie liczył, to zakładam, że zajęło mu to z 6h. Tylko teraz rodzi się pytanie, związane wręcz z moją pewnością. Ten typ grał w to: zasuwam przed siebie, hurra, szybciej, szybciej, poziom easy i...o cut scenka - skip. Znowu CS? Skip! Skip, skip, skip. Nagle się zrobiło 5 czy tam 6 h. Ja wiem jak niektórzy potrafią "grać", więc jestem wyjątkowo spokojny, że to gra na min. 10h. Jak się dowiem po embargu na recki, że to 8h przygoda, to zaczynam od razu na hardzie - wydłużę sobie o dobre 30%, a poziom gry hard od 2010 roku, to już nie jest poziom z 2000 roku. Nie wiem czy to jest nawet normal w niektórych przypadkach.

Odnośnik do komentarza

zakladajac ze to 8h gra to i tak chwala/przeklenstwo deva to to co z niej pokazali - od pierwszego pokazu tej gry czy to prasie, czy na targach, czy w kopiach preview pokazuja tylko i wylacznie dwie miejscowki - pierw ta na tej ciemnej ulicy gdzie sie 10min strzelalo i qte wciagalo rannego kolesia do domu , drugi to ten na sterowcu

 

z jednej strony fajnie bo duzo nie pokazali i nie ma sie wrazenia ze zna sie cala gre, z drugiej strony te dwa pokazane fagmenty sa tak nieforunne ze jak nigdy nawet sama prasa zrobila sobie negatywna otoczke wokol tej gry i wielu czeka tylko na potwierdzenie tego, ze to bedzie sliczny crap

Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie czas 8-12 godzin to idealny czas na taką grę. Choć oczywiście rozumiem ludzi, którzy poczekają na używkę. Trochę zbaczając z wątku to zawsze się dziwie słowom, że kiedyś było lepiej, Resident evil zajął mi 7 godzin, Parasite Eve z 9.5h, Fear Effect  jeszcze mniej bo 6.5h. Przykładów w sumie jest dużo więcej

Dobrze prawisz. Jestem podobnego zdania. Dla mnie 10-12 h to optymalny czas na tego typu grę. Zresztą Gears of War też jakoś wyjątkowo długie nie było - każda koło 10h, Uncharted z deka dłuższe.

 

No z tym, że Gears of War mialo co-op oraz multi to jest zupełnie inna sytuacja i ludzie są niepewni tego czy chcą wydać 250zł na 8h grę. 

Odnośnik do komentarza

3xZ = Zakupić/Zagrać/Zamienić na inną grę na PS4/dolany.

 

Jak narracja będzie dobrze prowadzona i fabuła okaże się fajna (aczkolwiek, po tych filmikach mam wrażenie, że ten cały Order, to będzie główny zły, będzie twist fabularny, że rebelianci, to są jednak Ci dobrzy, a wilkołaki i inne pokraki, to jakieś eksperymenty albo inne duperele Rządu/Order na jakiś tam pigmejach czy coś, i nasz wąsaty przyjaciel, będzie uznawany za zdrajcę, a jego najlepszy kumpel ten z brodą będzie mózgiem operacji, którego na koniec odpalimy :reggie:) , to tylko na plus. Boli trochę to embargo na recenzje, bo z doświadczenia wiemy, że jednak w 3/4 przypadkach, oznacza to, że twórcy wiedzą, że bomby prawdy nie są takie na jakie liczyli.

Odnośnik do komentarza

3xZ = Zakupić/Zagrać/Zamienić na inną grę na PS4/dolany.

 

Jak narracja będzie dobrze prowadzona i fabuła okaże się fajna (aczkolwiek, po tych filmikach mam wrażenie, że ten cały Order, to będzie główny zły, będzie twist fabularny, że rebelianci, to są jednak Ci dobrzy, a wilkołaki i inne pokraki, to jakieś eksperymenty albo inne duperele Rządu/Order na jakiś tam pigmejach czy coś, i nasz wąsaty przyjaciel, będzie uznawany za zdrajcę, a jego najlepszy kumpel ten z brodą będzie mózgiem operacji, którego na koniec odpalimy :reggie:) , to tylko na plus. Boli trochę to embargo na recenzje, bo z doświadczenia wiemy, że jednak w 3/4 przypadkach, oznacza to, że twórcy wiedzą, że bomby prawdy nie są takie na jakie liczyli.

tez mi sie wydaje ogladac zwiastuny ze to bedzie cala fabula :D :D

Odnośnik do komentarza

Przed momentem szukając okazji zakupowych i nie tylko natknąłem się na preorder, na stronie mediamarkt. Cena? 259 zł. Jest drożej o 10 zł, niż się spodziewałem i chyba 10 drożej, niż na ultimie. Limitka w steelboxie za 279 zł, więc już wiem, którą wersję raczej łyknę. Jest jeszcze kolekcjonerka za 339 zł, ale nasza ed. kol., a amerykańska to dwa różne światy.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Gra nie jest sandboxem, w związku z czym te 8-10h to dobry czas (i pewnie drugie tyle za następne przejście na wyższym poziomie trudności + znajdźki).

Ostatnio grałem w dużo sandboxów (W_D, AC:U, FC4, Sleeping Dogs: DE) i dochodzę do wniosku, że przez dużą część czasu jesteśmy karmieni sztucznym wydłużaniem rozgrywki, bo jakby nie patrzeć, latając tylko do wykrzykników (czy inaczej oznaczonych misji głównych) po napisach końcowych w każdej z tych gier co wymieniłem, fabuła trwa pewnie z 5-8h...

Odnośnik do komentarza

Gra nie jest sandboxem, w związku z czym te 8-10h to dobry czas (i pewnie drugie tyle za następne przejście na wyższym poziomie trudności + znajdźki).

No na pewno bedziesz bladzil po tym skomplikowanym kompleksie korytarzy w poszukiwaniu znajdziek :teehee:

Odnośnik do komentarza

jeszcze cieply

 

Fajnie się tego słucha, Order to naprawdę potwór technologiczny.

 

A co do "gry na raz". Kupiłem pierwszą część Uncharted i Dead Space, kupiłem każdego GoW, kupiłem mnóstwo gier, które nie miały multi i do tej pory ładnie leżą na półce, bo są tego wartę, bo ich miejsce jest właśnie u mnie w pokoju, a nie na allegro. Mam nadzieję, że z Order 1886 będzie tak samo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja podziwiam RaD, za wysiłek, za trzymanie się swojej wizji (łącznie z pasami, które umożliwiają inne kadrowanie), za dbałość o detale oraz zdecydowane podejście jak ma ta gra wyglądać (w końcu zarysy tej gry sięgają 2006 roku). Może wypalić, może nie, jednak ode mnie mają kredyt zaufania.

No i gra zdecydowanie nie jest szyta pod współczesnych "dziennikarzy growych", brak multi, brak miliona kompletnie nie potrzebnych rzeczy do robienia, brak open-world (serio, to zaczyna być zmora tej generacji, tona długich gier, z jeszcze większymi światami, z jeszcze większą ilością rzeczy do robienia, mnie to zaczyna przytłaczać)

Odnośnik do komentarza

 

jeszcze cieply

 

Fajnie się tego słucha, Order to naprawdę potwór technologiczny.

 

A co do "gry na raz". Kupiłem pierwszą część Uncharted i Dead Space, kupiłem każdego GoW, kupiłem mnóstwo gier, które nie miały multi i do tej pory ładnie leżą na półce, bo są tego wartę, bo ich miejsce jest właśnie u mnie w pokoju, a nie na allegro. Mam nadzieję, że z Order 1886 będzie tak samo.

 

x100. Mnostwo juz tylko singlowych gier kupowalem, ktore wielu wystawialo po przejsciu na pchli czy Allegro, a u mnie zajmuja zaszczytne miejsca w kolekcji. I wracam do nich i bede wracal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...