Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale za to 250 zl mozesz zapewnic dobra zabawe na 5 godzin calej rodzinie a nie tylko sobie :D Niech sie Sony w dupe pocaluje za wydawanie balasow. Bloodbornie nadchodz

Właśnie dlatego będę czekał aż trafi się za max 100 złotych. Uważam że gry z takim czasem (i rodzajem rozgrywki) powinny nosić miano interaktywnego filmu. Wtedy wiadomo czego się spodziewać a tu twórcy ewidentnie ukrywali czas rozgrywki aby sprzedać jak najwięcej zamówień przedpremierowych. Tak ja to odbieram.

Odnośnik do komentarza

@Maniek

Po The Order pojawi się Interaktywny film Until Down, oraz konwersja z żenująco prostego Tearaway, wzbogacona kilkoma h zabawy więcej. Jedyne duże exy Sony jakie dają radę na ten rok to japońskie produkcje third party. U4 to kwestia indywidualna. Dla mnie seria się wypaliła, ale zapowiedź rozwiązań z ich poprzedniej produkcji, większa swoboda, oraz facet zajmujący się multi nastrajają optymistycznie. Podobnie jest z rebootem Ratcheta. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Gość z tego 5,5 na YT gra na normalu, nie wiem czy ma włączony auto aim czy nie, ale nie sądzę, bo normalnie sam celował z pistoletu/maszynowego, a nie od razu mu namierzało. Gość nie rashuje jak niektórzy sądzą, wręcz przeciwnie. Łazi po jakiś zaułkach nie wiadomo po co, czasem się miota bez powodu, w jednym rozdziale zginął co najmniej kilka razy. Jest tylko jedna ścieżka, którą musimy iść i przeważnie jak są jakieś drzwi to ze średniego dystansu widać małą ikonkę, że tam należy się udać, a często typ w ogóle łazi obok i próbuje gdzieś indziej gdzie chyba nikt inny nie próbowałby tego robić. Ogólnie gra jak totalny noob więc wnioskuję, że jakby grał ktoś ogarnięty to by zszedł spokojnie do 4,5h nie rashując.

Ogólnie komedia.

I trochę bawi mnie to gadanie, że najlepiej grać na hardzie. Dlaczego? Żeby sztucznie wydłużyć i tak krótki czas rozgrywki? To nie TLOU gdzie granie na hardzie bez nasłuchu(pozdro niktcieniekocha :s159: ) naprawdę dawało frajdę. Aha, AI jest strasznie tępe. Typy wychylają się zza osłony i czekają jak jakieś kurwa chomiki aż strzelimy im headshota. XD

Nie mogę się doczekać recek. :obama:

Odnośnik do komentarza

Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi ten tekst o Tearaway, nobody. Choć wykorzystanie funkcji Vity - fantastyczne.

Co do The Order już pisałem: kupić za góra 25 zł. Nie wspieracie w ten sposób tego raka a możecie się jeszcze fajnie zabawić. Tym bardziej, że ceny biletów do kin, są w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Myslę, że do czasu gry nalezy doliczyc czas wyświetlania creditsów,  niekiedy to nawet 0,5 h, więc robi różnicę. A oglądanie creditsów jak najbardziej należy do cinematic experience :dafuq:

Jedno trzeba przyznać,  angielski dubbing jest momentami przegenialny. Dlaczego, ach dlaczego nie zostawiono go. Wystarczyłyby w zupełności polskie napisy, a tak trzeba cierpieć te koszmarne polskie "teatrzyki".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jedno trzeba przyznać,  angielski dubbing jest momentami przegenialny. Dlaczego, ach dlaczego nie zostawiono go. Wystarczyłyby w zupełności polskie napisy, a tak trzeba cierpieć te koszmarne polskie "teatrzyki".

Przecież wystarczy ustawić angielski dashboard i masz eng głosy+pl napisy.

 

Obejrzałem końcowego bossa i zakończenie. Moja reakcja:

 

 

:dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia:

 

Coś czuję, że będzie DLC z prawdziwym zakończeniem. xD

 

 

 

Ogólnie poczytajcie komentarze:

https://www.youtube.com/watch?v=yr5dYAUdybA&list=PLlBoxwve3-ZEy3pPYBI4xlQ6dCcXmWwfX&index=18

Tyle prawdy. :fsg:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

xD obejrzałem fragment tej walki. patrząc na resztę gameplayu widzę że twórcy nie mogli się zdecydować czy parodiują Uncharted, czy festiwal QTE Davida Cage'a.  :pawel:  :pawel:  :pawel:

 
This is an embarrassing time for games.... these AAA games need to get their shit together this is the stuff that is destroying the industry.

What good is advancing graphical fidelity if these developers and publishers are going to forget about what made games fun to begin with... how about giving us an actual challenge instead of checking off spread sheets of what you know makes a game sell to underage children... someone needs to fight this fucking poor display of game making we need more devs to turn their backs on these stupid quick buck schemes of game making.

 

 

smutne. po prostu smutne.

 

 

powodzenia ze stratą ceny biletu do kina na pchlim targu.  :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

nie wiem co w tym momencie jest w stanie uratować tę grę... może fabuła? może humor? może jakaś krew, seks, gore? 

 

Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć stream startujący o 19:00!

 

www.watch2gether.com/rooms/me41evqlwjpim35nJE

Odnośnik do komentarza

Chyba najnudniejsza walka z finalowym bossem ever, tragedia, fabula tez super poziom widac, obstawialem 70%, ale po tym co zobaczylem to dalbym 5/10.

 

Od siebie dodam ze jak ogladalem ktorys z pierwszych chapterow i tez byla walka z podobna kreatora to wygladala ona identycznie - nawej miejscowka byla prawie taka sama xD.

 

 

Wielka szkoda bo klimat i setting bardzo mi sie podoba. Dla mnie mogli by zrobic kalke Gearsow 1:1 ze steampankowymi pukawkami, coopem i wariacja hordy i bym juz lecial po PS4. Zmarnowany potencjal i tyle :frog:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

też miałem taką podjarę po pierwszych newsach n.t. 4-osobowego odzdziału walczącego z piekielnym pomiotem w XIX wiecznym Londynie. pierwsza - dawno nie aktualna myśl: Nightmare Creatures spotyka Gears Of War 1! :banderas:

kampania na dwie osoby, oraz osobna horda z wilkołakami rozpalała wyobraźnię... 

ale dev wolał pójść w epicką epickość.   :frog:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...