Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Nobody z tego co widze ogladajac gre na yt tam nie ma zadnej epickosci tylko cinematic ikspiriens co 3 sekundy.

 

wiem Bi. użyłem jej w formie pejoratywnej, jako synonim filmowej chooyowizny udającej świetny szpil z nikłym gameplayem. z chińskim psem imieniem Okemi też był podobny plan.  :smutas::lapka:

 

mialem to samo gdy zobaczylem pierwsze arty od razu mialem nadzieje na nowe Nightmare Creatures <3, szkoda ze im nie wyszlo bo setting jest mega.

 

bloodborne-ps41.jpg

 

#jakdobrzeżejestFromSoftware

Odnośnik do komentarza

Czyli cała "forumkowa śmietanka" już przeszła grę na YouTube? Gratuluję głupoty...

Serio, nawet jeśli wierzę w te teksty o sześciogodzinnym singlu (a znając Sony i ich zamiłowanie do przesadnie filmowych samograjów jak KZ3, Heavy Rain czy Beyond, wierzę), to w życiu nie wpadłbym na to, żeby zaspoilerować sobie całość (czy choćby jakiś większy fragment, który przy tak krótkim czasie gry, będzie na pewno fragmentem znaczącym), przed własnoręcznym zagraniem.

Nikt nie każe tego kupować na premierę - mnie też interesował ten tytuł, ale po tych wszystkich rewelacjach wstrzemięźliwość jest jedynym słusznym podejściem.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie da sie was czytac w tym temacie. Nikt nie widzial gry na oczy, a wyroki pozapadaly. Ogarnijcie sie troche i wypad z takimi postami do CW. Jedne zostaly przeniesione to kolejny syf robicie.

 

przesadzasz. wszystkie zarzuty które miały miejsce przed recenzjami, sprawdziły się podczas niespełna sześciogodzinnym walktrough bez specjalnego pośpiechu, oraz samym charakterze rozgrywki, starającym się naśladować mniej lub bardziej interaktywny film. plus nie każdy temat musi służyć lizaniu się po <censorship>.

 

czy realny gameplay z oddaniem pełnej kontroli nad postacią powinien trwać mniej niż 2h za pierwszym podejściem, by niektórzy zrozumieli że krytyka takich gier może wyjść nam wszystkim w przyszłości tylko na lepiej?  

 

nie widzę dla siebie żadnego exa wartego uwagi na bonerze do końca roku. w poprzedniej generacji wolałem exy Sony. naprawdę nie każdy kto krytykuję super exy Sony jest wyznawcą konkurencji, czy trollingu dla samego trollingu.

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

To samo. Na czwartek i piątek wolne w pracy co by gierkę odebrać i nocą cinematic experience chłonąć. Jak będzie 5h gry i słabe recki to czekam i gram w TLoU Grounded, które zapewni mi ponad 10h rozgrywki na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza

 

czy realny gameplay z oddaniem pełnej kontroli nad postacią powinien trwać mniej niż 2h za pierwszym podejściem, by niektórzy zrozumieli że krytyka takich gier może wyjść nam wszystkim w przyszłości tylko na lepiej?  

Na krytykę to branżowi bonzowie maja wyrąbane. Liczą się tylko słupki sprzedaży. Jedynym wyjściem byłby masowy bojkot takich wynalazków, ale na to sie nie zanosi i gra zapewne sprzeda się nieźle. Utwierdzając wydawców w słuszności obranej drogi.

A naprawdę szkoda zmarnowanego potencjału, bo cały ten setting jest przekozacki.

Odnośnik do komentarza

na przejrzysty zestaw opinii trzeba będzie poczekać póki nie wypowie się combo Edge, Eurogamer.Net oraz Game Informer. A to od razu po premierze nie ma zazwyczaj miejsca. min. 3 tyg. 

 

@dee

to się łączy jedno z drugim i temu służy spora część dzisiejszej krytyki. CW pomijając to że to CW dostarczyło dziś sporo merytorycznego contentu n.t. głosowania portfelem odnośnie finansowego wspierania takich benchmarków. wg jednych to hejt i trolling. wg drugich głos rozsądku i w ogóle #yebaćkorpodzifkianonymous-mask-avatar2.png?430a38  

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 Jedynym wyjściem byłby masowy bojkot takich wynalazków, ale na to sie nie zanosi i gra zapewne sprzeda się nieźle. Utwierdzając wydawców w słuszności obranej drogi.

A naprawdę szkoda zmarnowanego potencjału, bo cały ten setting jest przekozacki.

Nie koniecznie musi to być finansowy sukces , wystarczy spojrzeć na Ryse ciekawy setting w pięknym opakowaniu jak w Orderze a tytuł położyła słaba rozgrywka więc i tu może być podobnie że branża zjedzie Ordera i się nie sprzeda wystarczająco dobrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Czyli cała "forumkowa śmietanka" już przeszła grę na YouTube? Gratuluję głupoty...

Serio, nawet jeśli wierzę w te teksty o sześciogodzinnym singlu (a znając Sony i ich zamiłowanie do przesadnie filmowych samograjów jak KZ3, Heavy Rain czy Beyond, wierzę), to w życiu nie wpadłbym na to, żeby zaspoilerować sobie całość (czy choćby jakiś większy fragment, który przy tak krótkim czasie gry, będzie na pewno fragmentem znaczącym), przed własnoręcznym zagraniem.

 

Głupoty? Głupoty to ja gratuluję tym, którzy kupią ten tytuł pokazując Sony, że chce się więcej takiego syfu(a jestem pewien, że się dobrze sprzeda, janusze zrobią swoje). Obejrzałem całą grę na YT i powiem, że jakbym miał wydać na to jakąkolwiek kasę powyżej 50zł to po skończeniu gry mocno bym się wkurwił. Wiedziałem jaki będzie gameplay, ale nie sądziłem że 3/4 gry to cutscenki z QTE(myślałem, że będzie lepszy balans). W dodatku liczyłem na fabułę, a ta po prostu jest słaba i to taka typowa walka dobra ze złem, a zakończenie łącznie z ostatnim bossem to jest istna komedia.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

Czyli cała "forumkowa śmietanka" już przeszła grę na YouTube? Gratuluję głupoty...

Serio, nawet jeśli wierzę w te teksty o sześciogodzinnym singlu (a znając Sony i ich zamiłowanie do przesadnie filmowych samograjów jak KZ3, Heavy Rain czy Beyond, wierzę), to w życiu nie wpadłbym na to, żeby zaspoilerować sobie całość (czy choćby jakiś większy fragment, który przy tak krótkim czasie gry, będzie na pewno fragmentem znaczącym), przed własnoręcznym zagraniem.

 

Głupoty? Głupoty to ja gratuluję tym, którzy kupią ten tytuł pokazując Sony, że chce się więcej takiego syfu(a jestem pewien, że się dobrze sprzeda, janusze zrobią swoje). Obejrzałem całą grę na YT i powiem, że jakbym miał wydać na to jakąkolwiek kasę powyżej 50zł to po skończeniu gry mocno bym się wkurwił. Wiedziałem jaki będzie gameplay, ale nie sądziłem że 3/4 gry to cutscenki z QTE(myślałem, że będzie lepszy balans). W dodatku liczyłem na fabułę, a ta po prostu jest słaba i to taka typowa walka dobra ze złem, a zakończenie łącznie z ostatnim bossem to jest istna komedia.

 

Nic Ci do tego kto jakie gry kupuje. Jeden lubi tego rodzaju gry, jeden nie. Kazdy ma prawo kupic cokolwiek mu sie to podoba i akurat Ty jestes ostatnia osoba, ktora moze z takimi tekstami wyjezdzac raku branzy.

 

Poza tym juz widze, jak siedzisz dzisiaj 5,5 godziny przed YT tylko po to, zeby hejtowac na forum. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie siedziałem 5,5h przed YT, żeby hejtować na forum tylko siedziałem, bo chciałem poznać historię, ale nie będę w grał w grę bo mam dosyć upośledzonych gameplayowo produkcji. Jak widać dobrze zrobiłem, bo historia nie powala.

 

A jak chcesz się przekonać to Ci mogę wysłać spoilera i się przekonamy czy siedziałem czy nie raczku nieboraczku. :lapka:

 

Po więcej zapraszam do CW, chyba że pękasz? :cool:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie siedziałem 5,5h przed YT, żeby hejtować na forum tylko siedziałem, bo chciałem poznać historię, ale nie będę w grał w grę bo mam dosyć upośledzonych gameplayowo produkcji. Jak widać dobrze zrobiłem, bo historia nie powala.

 

A jak chcesz się przekonać to Ci mogę wysłać spoilera i się przekonamy czy siedziałem czy nie raczku nieboraczku. :lapka:

 

Po więcej zapraszam do CW, chyba że pękasz? :cool:

Spoilerem mozna rzucac po 10 minutach ogladania czegos na YT. Ale nie bede czekal, az mi jakims rzucisz. Tak, przenies sie do CW i poza niego nie wychodz.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Nie siedziałem 5,5h przed YT, żeby hejtować na forum tylko siedziałem, bo chciałem poznać historię, ale nie będę w grał w grę bo mam dosyć upośledzonych gameplayowo produkcji. Jak widać dobrze zrobiłem, bo historia nie powala.

 

A jak chcesz się przekonać to Ci mogę wysłać spoilera i się przekonamy czy siedziałem czy nie raczku nieboraczku. :lapka:

 

Po więcej zapraszam do CW, chyba że pękasz? :cool:

Ty tak na serio?? Jak można przechodzić gry na Youtubie :D poznawanie historii poprzez bierne oglądanie player'a? :D

 

Ps. Jeszcze opisujesz gameplay, może recenzja z yt? :)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Tak czytam te wasze komentarze i czytam i zastanawiam się czy to z wami coś nie tak czy ze mną. Nikt jeszcze nie grał, nikt jeszcze nie widział na własne oczy (aha youtube), ale już wyrokujecie, że to crap, kaszana, badziew, a ktoś nawet g...chce wysmarować pudełka z grą. :) Ludzie ogarnijcie się z deka. Jakiś pajac przeszedł grę w 5,5 h i każdy ją w tyle ma przejść? Ja pewnie będę w to grał godzin 8, bo nigdy się nie spieszę i zazwyczaj zwiedzam każdy kąt. Pewnie, że chciałbym, aby gra była na 10 czy 12 h, ale jeśli mają na siłę dopchać kilka rozdziałów (co się często zdarza), aby dobić do magicznej bariery 10, to ja już wolę te moje 8h (na forum gafa, niektórzy podawali, że przechodzili ją w 9 czy 10h). Obecnie gram w Residenta 4 po raz pierwszy na PS2 i przechodzę katusze. Nie dlatego, że gra jest słaba - jest wyborna i doskonała. Nie dlatego, że jest brzydka - ma 10 lat, a wygląda naprawdę ładnie. Nie dlatego, że nie ma napisów....a nie, to mnie w(pipi)...:).  Dlatego, że jest...za długa. Gram w to już ok. 20 h, jestem prawdopodobnie na końcu, ale nie. Nie chcę już gier na 20 czy więcej godzin. Dla mnie idealny czas to 10-15h rozgrywki SP dla gier TPP/FPP/slasher. Naprawdę to jest idealne i z tego powodu dobrze się zapatruje na The Order: 1886. Przecież nikt wam nie każe kupować tej gry na premierze. W ogóle nikt wam nie każe jej kupować. Ja kupię, chyba że jutro przez internety przetoczy się fala recek na poziomie 2/10. Wszystko powyżej 7> w górę spowoduję, że w piątek gra zakręci się w czytniku i mogę być Januszem, czesławem, czy Zenobiuszem gejmingu, według co niektórych true-really-mega-hiper hardcore youtube g4merz. :)

 

BTW

Wczoraj jeden z Kuwejtczyków otrzymał już grę. Wysłałem mu prośbę, że jak przejdzie niech mi wyślę czas gry jaki poświęcił na jej skończenie. Może mi odpiszę przez premierą piątkową, więc będę miał jakieś miarodajne źródło ile w to naprawdę się gra.

  • Plusik 4
  • Minusik 11
Odnośnik do komentarza

uzytkownicy gafa, ktory skonczyli juz gre - oczywiscie to portal prosonowski wiec pewnie zostawili wlaczaona gre i poszli do pracy

 

OsirisBlack - 14 hours Hard
Theman2k - 12 hours Hard
Verendus - 10 hours Hard
Periniumlick - 10 hours Hard
Rapier - 9 hours Normal
ReNeGaDe124 - 9 hours Normal
Nbkt - 9 hours Normal

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@marcinwks
 
RE4 za długi, katusze? Co ja czytam :) Rzadko widzę narzekania że gra jest za długa. Co do nagonki na The Order to pełna zgoda. Obserwuję ją z coraz większym zażenowaniem. Ok, mogę zrozumieć smutnych fanbojków Xboxa, ale w tym przypadku mamy wyścig kto bardziej zjedzie grę, rzuci zabawny tekst czy filmik. Owczy pęd w pełnej krasie. Ktoś nawet chce robić czarną listę tych co grę kupili. Smutne to i żenujące. Interesuje mnie ten tytuł i kupię jak znajdę w dobrej cenie.

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...