Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Te opinie opisuja dokladnie to czego oczekuje.

 

Dla mnie The Order ma jedna wade - cene. Powiedzialem sobie, ze bede kupowal gry na premiere za 200 zl i tak sie da, ale tylko nie w przypadku Sony Polska. 250 za gre nie dam i choc jaram sie bardzo to dla zasady. Ale z Second Son bylo podobnie i szybko cena zmalala do 200 zl. Jak dobrze pamietam to raptem do dwoch tygodni.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Po tych opiniach jestem spokojny - zdecydowanie brałbym, choć równie zdecydowanie - nie na premierę. Jest kilka gier, które są warte wywalenia 250zł, ale The Order zdecydowanie nie sprawia wrażenia, że chce być jedną z nich.

Całe szczęście, że nie mam PS4, bo kiedy w końcu się u mnie pojawi to dzieło Ready at Dawn będzie śmigało po 40zł i dylematu nie będzie :P

Odnośnik do komentarza

Ale w tej chwili najważniejsze jest aby gra była przetestowana należycie i żadnych patchy nie trzeba będzie było wypuszczać żeby coś tam poprawić. Zresztą kiedy ja ja kupię i postawie na półce to już pewnie i patche powychodzą bo za 250 zł niestety nie rzucę się do walki w sklepie o moją kopię gry. 

 

Za tyle hajsu to spodziewałem się co najmniej tyle samo godzin grania co w The Last of US i Tomb Raider 2013, gdzie pierwsze ukończenie gry zajęło dla mnie ponad 20 godzin. 

 

Sytuacja jeszcze bardziej żenująca co z demem MGS 5, tam chyba ze dwie godziny się grało za 150 zł ?? 

Odnośnik do komentarza

Z Ground Zeroes spedzilem 40 godzin zeby 100% wbic i od czasu do czasu sobie jeszcze odpalam tego grywalnosciowego koksa, z TO pewnie spedze z 12 zeby wbic platyne i usune w cholere. Moze i GZ jest krotsze jako calosc, ale posiada znacznie wieksze replayability.

 

Jak bralem TO1886 to spodziewalem sie jednak ze bedzie to troche dluzsze i bardziej wywazone jesli chodzi o podzial scenka -> gameplay, bo 40/60 to troche smieszne jest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

GZ którego pierwsze przejście zajmuje z cut scenkami ponad 1.5h kosztował 120 zł (cut scenki - jak na mgsowe standardy - były dobrze zbalansowane wobec gry właściwej) , a i tak, pomimo znacznie lepszego replayabity, różnym sposobom wykonywania misji i opcjonalnym zadaniom został słusznie zjechany za stosunek ceny do długości kampanii. Angry Joe dał mu 5, czy 6/10, choć gameplay i wszystkie pozostałe aspekty oceniał na 9. Tak samo ocenił GZ Komodo w Extrimie.

 

Pierwsza recka The Order otrzymała minusy za przesyt zabierania kontroli nad postacią, oraz QTE zamiast pełnej kontroli podczas kluczowych momentów i ocenę 7.5 za stosunek plusów do minusów.  

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

niech sie sony wreszcie ogarnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciekaw jestem jak slaba musiala byc ta gra od santa monica co ja sony skasowalo skoro nie skasowali knacka albo tego krapiszcza, a moze gra santa monica miala gameplay i replayality czyli cos co nie do konca zgadza sie z obecna strategia exow tej firmy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dualshockers - 8.5/10

Game Informer - 7.75/10

IGN - 6.5/10

Destructoid - 6/10

Gamespot - 5/10

Giant Bomb - 2/5

Metro (UK) - 4/10

Kotaku - No

Eurogamer

 

---

 

Widzę, że Voytec mnie uprzedził, ale u mnie z linkami ;) I dorzucam zwiastun premierowy:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pu8IK06h4sw

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...