Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest PL audio, daje dash ang, audio jest angielskie ale napisy też eng

 

jest jakiś sposób na eng audio i pl napisy?

 

Jesli w opcjach gry nic nie ma, tzn sie sie nie da, ustaswienia dasha wplywaja na jezyk gry tylko i wylacznie jednolicie, niestety nie mozna kombinowac z takim dubbingiem a takimi napisami.

Odnośnik do komentarza

Gram już kilka godzin i oto co mogę powiedzieć. Gra jest sliczna, na mnie zrobiła duże wrażenie z uwagi na grafikę. Pasy o których tak wiele pisano nie przeszkadzają a wręcz budują właśnie filmowy klimat (gdybym nie czytał o tym na forum to bym uwagi na to nie zwrócił). Gra niestety jest liniowa do bólu, idziemy cały czas jak po sznurku gdzie co jakiś czas mamy do czynienia z QTE i cutscenkami co na początku mi się nawet podobało ale później zaczęło zastanawiać czy bardziej mamy do czynienia z gra czy filmem, mało gry jest w tej grze. Kiedy już dochodzi do wymiany ognia to mogę napisac ze jest dobrze, tzn: są fajne pukawki i przyjemnie się strzela, czuc moc poszczególnych giwer. Zawiodło mnie totalnie brak jakiegokolwiek zbieractwa w tej grze, poza amunicją do broni z gleby nie podnosimy nic, są tylko bardzo rzadko wystepujace znajdzki w postaci zdjęć lub gazet itp. dla mnie to zdecydowanie za mało.  Jeżeli gra po jej przejściu nic więcej nie zaoferuje niż G+ to leci od razu na allegrooo.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Janusze wszędzie widzisz januszy. Dla mnie januszem jest ten co na wszystko w plusie czeka. Jak wydaję swoje ciężko zarobione pieniądze to moja sprawa. Kupuje prawie wszystko na premierę na 3 konsole i pc. Czy dlatego że mnie stać to jestem gorszy?

 

 

Mi po godzinie grania the order się podoba. Piękna gra fajna fabuła i taki se gameplay. Dostać yakuze albo gta na tym silniku to by było mistrzostwo. No ale to w następnej generacji; )

 

 

Za(pipi)isty dźwięk jest w tej grze. Naprawdę do tego elementu też się przylozyli. Widać że 100 procentowy mo cap w eng wersji. Tak ładnie ruszajacych sie ust nie widziałem nigdy w grach.

 

Idę dalej grać.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

a ja jestem zdania, że ta gra to jest zamach na branżę gier wideo, wysysanie hajsu na skalę call of duty. rozumiem, gdyby tak gra kosztowała 150zł. W żadnym aspekcie nie jest wybitna, nawet graficznie nie robi wrażenia. Hype na nią urósł, ludzie kupią, bo Sony wyłożyło kasę na reklamę. Nie ma innych ciekawych exclusiveów na ps4, dlatego spełnia się powiedzenie 'na bezrybiu i rak ryba'.

 

Typowy, przehajpowany średniak za 2x wartość ceny.

 

Ale skoro jest popyt to jest i podaż.

 

Miłego grania.

Edytowane przez Szejdj
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a ja jestem zdania, że ta gra to jest zamach na branżę gier wideo, wysysanie hajsu na skalę call of duty. rozumiem, gdyby tak gra kosztowała 150zł. W żadnym aspekcie nie jest wybitna, nawet graficznie nie robi wrażenia. 

Jak cos takiego czytam to to jest zamach na moje szare komorki, bo nie wiem czy piszesz serio czy trollujesz. Ale jezeli to drugie to nie tutaj, zapraszam do CW.

Odnośnik do komentarza

Blant na jakim poziomie trudności grasz ? i jak odczucia w tym aspekcie ?

Hard z ludźmi jakoś łatwo ale ci drudzy przeciwnicy mnie raz zabili. Dopiero pierwszy chapter robię a już ponad godzinę i to grubo gram tyle że ja liże ściany i chlone to filmowe dzieło. Gra max na 6/10 ale film na razie na 8 :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie no, Order bez wątpienia najładniejsza gra na konsole i być może na wszystkie platformy, praktycznie nie widać przejść pomiędzy cut scenkami a grą, momentami jakość jest tak wysoka, że mamy wrażenie filmu, coś w stylu Indiany Jonesa, była taka część

jest strasznie liniowa to fakt, gra nas prowadzi za rękę

 

co do poziomu trudności to nie widze specjalnej różnicy pomiędzy normal i hard

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie w 4. rozdziale i mam za sobą jakieś 3,5h grania powolnego i lizania ścian oraz co ciekawe 0% trofików (ale te z tego co widzę powskakują masowo za jakiś czas). Póki co gierka ma uroczy setting, świetny i mocny klimat realiów w jakich jest osadzona. Fajni bohaterowie i całkiem strawna fabuła. Bardzo łatwo jest wsiąknąć w klimat gry i z przyjemnością eksplorować zróżnicowane lokacje. Wielki plus za pukawki i strzelanie - świetny feeling, odrzut broni i udźwiękowienie a przede wszystkim ich pomysłowość - mega. Przeciwnicy to póki co typowe mięso armatnie, nie stwierdzono walki melee poza zachodzeniem przeciwnika od tyłu, które kończy się standardowym finiszerem. Na minus też polski dubbing (sztuczny, w kółko ci sami aktorzy) i nieco biedny gameplay - eksplorujesz, strzelasz zza osłony itd. Ale dla kogoś kto ma ochotę na mocne, piękne graficznie doświadczenie - warto.

 

Takie opinie po ok. 30% gry, póki co bardzo przyjemnie się bawię, czuć że to pierwszoligowy tytuł AAA, i napewno nie na 5h. Jak dla mnie to taki plejstonowy Ryse - piękny graficznie, nieco biedny gameplayowo. Z tym, że o Ryse uważam tak po skończeniu gry, a w The Order nie jestem jeszcze w połowie i liczę, że będzie więcej niż tylko dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...