Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już chyba wszystko napisaliście na temat fenomenem MK , dodam od siebie jeśli ktoś nie może się zdecydować na ten tytuł , to musi choć na parę tras przejąć kontrolę na własną rękę , niestety YT nie odda tego całego miodu ! Ja jeszcze zapytam krótko.... ( kupiłem dodatkowe trasy do MK8) kiedy wyjdzie nowe F-ZERO ?! 

 

 

Cały czas pytają o to ludzi z Nintendo. Patrząc na to, co w ostatnich dniach mówił Miyamoto... oczywiście nic nie mówił wprost, ale właściwie powiedział, że nie ma w planach i na obecne konsole nie będzie. Nie ma obecnie pomysłu, jak wnieść coś nowego w tej serii, a nie chcą robić czegoś, co będzie właściwie GX-em w wyższej rozdziałce.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Routery są różne ale ja mam od nie mała 8 lat bez zmian ten sam i chodzi jak żyleta z każdym sprzętem. A wracając do tematu już nie długo sprawdzę tego dla mnie wciąż gorącego kotleta. Jestem ciekaw moich pierwszych wrażeń tylko 2 trasy widziałem z dodatku ostatniego i to wszystko  by nie psuć zabawy.

PS: Gra na stanie w końcu i mogę się doń przyłożyć choć już widzę że nie będzie trudno 1 wejście do cup na 50cc i *** ok najniższy poziom ale było trudniej w poprzednich częściach. Grafika robi wrażenie WOW jak wjedzie się do ciemniejszego tunelu włączy światła ładne efekty ale one mi robią. 

 

PS2: Pograłem więcej choć na razie na tapecie DKC nie jest trudno w 1 classic w Royal Raceway mi na koniec ktoś czerwona puścił i na 3 pozycje spadłem bo musiał koniecznie jak byłem na lotni ale nie o tym tak gra wygląda fenomenalnie woda, ogień, światło, cienie niszczy.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

280 godzin w grze, przebytych 8000 wyścigów z czego ponad 5000 na pierwszym miejscu z iloscią punktów ponad 6500 w rankingowym multi, mam przed oczyma grę niemal idealną a niemal na bank grę 2014 roku! Szkoda że konkurencja tak dała dupy że top 3 gier poprzedniego to gry na wiiu (mk8, bayo2, smash)...

 

Dawać mi drugie DLC!!!!

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i co mogę powiedzieć, przez wasze wywody Panowie nie mogłem się już dłużej oprzeć magii i funu płynącego z MK8 który tak sobie chwalicie więc nabyłem w końcu tego mesjasza i mam nadzieje że do poniedziałku nadejdzie abym jeszcze poczuł jego magię podczas kończącego się urlopu. Do tego czasu Jak and Daxter + Bayo 1 umilą mi życie :-]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...