Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

z empikiem zależy od ich magazynu centralnego, ja gta5 miałem tydzień przed premierą, to samo pc-towy dodatek do diablo 3, jak wyślą wcześniej to odebrać możesz wczesniej.

forze horizon 2 też miałem do odbioru 2 dni wcześniej od premiery.

jak kupie cyfrową w pl sklepie to dopiero odpalić moge w piątek co?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Bardzo nie lubię, gdy w grach z otwartym światem plansza zrobiona jest bez pomyślunku, na zasadzie kopiuj wklej, przez co w konsekwencji zwiedzanie jej jest dla mnie karą. Między innymi to mnie odpychało od Mordoru. Tutaj mamy przeciwieństwo. W żadnej innej tego typu grze nie czerpałem takiej przyjemności z przemieszczania się po mapie. Miasto jest zaprojektowane jak jedna wielka mapa z Tony Hawka i aż prosi się o ciągle grindowanie/wyskakiwanie/odbijanie się od ścian, byle by nie dotykać ziemi. Masakra, brykam po tym miescie jak głupi i nie robię misji.

 

A jak to pięknie wygląda. Wreszcie jakieś kolory, które nie są na Nintendo. Ja zostałem kupiony.

Odnośnik do komentarza

No właśnie dla jednych zaleta dla drugich może być wada...

 

Początek mnie odrzucił, był imo wręcz słaby i bez polotu a humor może i jest ale taki jakiś na siłę wstawiony. Grze trzeba dać szansę aby się rozbujała. Potem z każdą chwilą jest już lepiej.

Wczoraj miałem to samo skojarzenie - że to Tony Hawk z opcją strzelania i walenia z broni białej. Ale po 2 godzinach intensywnej jazdy i rozpierduchy oraz wciskaniu A i X na przemiennie połączonym z ciągłym nawalaniem miałem dość. Chciałem po prostu mieć trochę spokoju i pozwiedzać miasto, "pooglądać widoczki". Niestety co chwilę coś wyskakuje i chce nas zabić. O bieganiu po ulicy nie ma mowy - zaraz ktoś nas na(pipi) więc trzeba non stop skakać i grindować. Chyba trochę za bardzo marudzę na grę przez ten początek.

 

Odnośnie online - chaos, chaos i jeszcze raz totalny chaos, jedynie dzięki mini mapie można się zoriętować co się dzieje. Dopiero potem zauważyłem że tryb w który grałem nazywa się chaos :D

 

 

Edit: Miasto jest FENOMENALNIE zaprojektowane. Cud, miód i orzeszki! Graficznie wszystko wygląda pięknie. Bałem się że będzie mało zróżnicowane (nie oglądałem materiałów) ale jest po prostu świetne, kolorowo i z pomysłem zrobione. Aż się nie mogę doczekać jak zobaczę resztę :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

dziś postara się podejśc do swojego tajenego empiku i wypytać się o dostawe SO. jak ultima zacznie sprzedawac to znaczy ze juz jest na magazynach towar i empiki czekają do piątku na premierę. jeszcze zajde do saturna moze oni cos jeszcze poradzą :pope:

 

premiery w empiku to zależą od układu planet, pogody i migracji ptaków na świecie. albo coś pyknie albo nie.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

O, odkryłem, że za pomocą X można też chodzić po ścianach jak w TF. Kolejna rzecz, która będzie mnie rozpraszała i odciągała od robienia misji. Bo wygląda to tak, że cel mam na przykład w odległości 70m, ale zanim tam dojdę to minie kilka minut, bo tutaj jeszcze spróbuję zrobić grinda, a tam pobrykam po parasolach. XO ma swojego klasyka.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Kyo a nie wiesz może, czy można jakoś sprawdzić, które wyzwania (te zielone kółka na mapie) już zrobiliśmy? Po zrobieniu, ciągle na mapie wyglądają tak jak te, których jeszcze nie ruszyliśmy. Swoją drogą, zaje,biste są te dodatkowe misje.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Zaraz zobaczę - dopiero włączyłem bo wcześniej instalowałem :sorcerer:  Shadow of Mordor :)

 

Cholera - nie można ich odznaczyć - jedyny sposób aby sprawdzić to tylko X'em info wyświetla i tam jest podane czy robiliśmy czy nie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Kyo a nie wiesz może, czy można jakoś sprawdzić, które wyzwania (te zielone kółka na mapie) już zrobiliśmy? Po zrobieniu, ciągle na mapie wyglądają tak jak te, których jeszcze nie ruszyliśmy. Swoją drogą, zaje,biste są te dodatkowe misje.

Wyzwania lepiej robić z listy w menu. Masz medal, zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza

Misje to taki standard w tego typu grach. Obroń punkt X, pozbieraj jakieś pierdoły z mapy itd., więc niby nic specjalnego, ale dużo zyskują właśnie przez to, jak zaprojektowane jest miasto i jak przyjemnie się gracz może po nim przemieszczać.

 

A misje poboczne na czas to już dosłownie żyją jak najszybszym przemieszczeniem się z miejsca na miejsce.

 

Rzygałem już tego typu grami, ale SO okazał się lekarstwem.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dobra - bo ja z Ragusem na privie gadu gadu a info może się przydać:

- można biegać po ścianach budynku w okół - na skraju ściany wystarczy wcisnąć X

- przy melee z powietrza nad np. samochodem od razu po uderzeniu wybija nas w powietrze

 

A tak a poro wrog może Ty wiesz jak wyjść z trybu online xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...