Skocz do zawartości

Teenage Mutant Ninja Turtles


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tekst zawiera lekkie spoilery (zwłaszcza kawłek na szaro - tylko dla tych co oglądali)

właśnie oglądałem te nowe żółwie, film całkiem ok, ale jednak bez zachwytu, głównie przez jedną rzecz której sie od poczatku obawiałem (a w sumie to byłem prawie pewny że tak właśnie będzie) - chodzi mi o to że film za bardzo przypominał kreskówke dla dzieci jeśli chodzi o walki, już kiedyś dawno temu w bajkach mnie to wkurzało ale to były bajki więc dało sie to zrozumieć, ale w filmie jeszcze bardziej mnie to raziło - konkretnie chodzi mi o bardzo mało realnej przemocy, jedynie jakieś bijatyki. oczywiście katany ani sztylety nigdy nikogo nie pocieły i nie zabiły, zamiast broni żółwie waliły pięściami, jedynie donatello raz kogoś zdzielił kijem, ale oczywiście kij jest mniej morderczy niż katana...

no kurde. nie oczekiwałem krwawej masakry w stylu tarantino, ale jednak ten kompletny brak wykrzystania zabójczych broni na wrogach był mocno drażniący

 

oprócz tego niektóre sceny były wyjątkowo bajkowe i od czapy - zwłaszcza końcowy upadek z dachu zakończony niczym (i co sie stało z wirusem który miał sie rozwalić po upadku?)

 

serio kurde wiem że to film na podstawie bajki, ale zbyt bajkowa nieobecna przemoc i zbyt bajkowe zakończenie naprawde spowodowały że musze odjąć temu filmowi 2 grube minusy (a w sumie to dodać)

 

zakładając że normalnie dał bym z 8/10 więc po odjęciu wychodzi 6/10

 

dla porównania większość filmów marvela mimo że też na podstawie komiksów to jakoś lepiej miała rozegraną kwestie przemocy (chociaż też była mocno stonowana)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ok, nagle wysyp recek bo im film się pojawił w sklepie więc ja krótko: zołwie ninja trzeba lubić, Tak samo jak trzeba lubić scooby doo albo teletubisie.

Dla mnie ekranizacja w bardziej dorosły sposób głupkowatych bajek to dalej głupota. Serio, film o gadających żółwiach ninja z mistrzem szczurem ? nigga plz. Dodatkowo w porównaniu do bajek, tutaj żółwie wyglądają jak kopiuj/wklej mutanty z Fallout 3.

 

Jaka tematyka taki film, czyli słabo. Ocena 2/35 Ale skubi du byl jeszcze gorszy.

Odnośnik do komentarza

Ok, nagle wysyp recek bo im film się pojawił w sklepie więc ja krótko: zołwie ninja trzeba lubić, Tak samo jak trzeba lubić scooby doo albo teletubisie.

Dla mnie ekranizacja w bardziej dorosły sposób głupkowatych bajek to dalej głupota. Serio, film o gadających żółwiach ninja z mistrzem szczurem ? nigga plz. Dodatkowo w porównaniu do bajek, tutaj żółwie wyglądają jak kopiuj/wklej mutanty z Fallout 3.

 

Jaka tematyka taki film, czyli słabo. Ocena 2/35 Ale skubi du byl jeszcze gorszy.

 

scooby-doo był super. no i scenariusz napisał szanowany reżyser james gunn więc trzeba szanować.

Odnośnik do komentarza

ja nigdy nie byłem wielkim fanem żółwi ale jako dziecko lubiłem je jak większość bajek (oprocz scooby doo), jadnak drażniło mnie w bajce to samo co w filmie - po co robić bajke gdzie główny bohater jest uzbrojony w katany skoro nie można pokazać jak kogoś przecina?

 

wyobraźcie sobie film punisher gdzie gość nie może nikogo zastrzelić...

 

 

albo wyobraźcie sobie film o wolverinie gdzie gość ma metalowe pzaury i nie może nikogo zaatakować... oh wait.. :frog:

a na serio to wolverin przynajmniej kilka razy w ciągu tych 5-6 filmów wbił chociaż komuś te pazury, ale oczywiście obcinanie kończyn czy głowy nie wchodziło w gre. ale wyobraźcie sobie idiotyzm sytuacji gdyby wolverine był jak leonardo - ma broń do cięcia ale nie może jej użyć bo film jest od 12 lat i nie można pokazać krwi ani nic.. no mnie to drażniło

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że kogoś jarają bajki i lubi to oglądac. Tylk ow takim przypadku to są produkcje na o wiele wyższym poziomie jak shrek czy epoka lodowcowa. Nie lubie tego typu kina, drażni mnie ale nie uważam, że są do kitu. Natomiast adaptacje w stylu zolwi ninja to jakas parodia na miare power rangers. Jezeli chce mniej lub bardziej udana adaptacje bajki lub komiksu to od tego jest x-men, nowy batman, a nie jakies zolwie lub spajder men bo to jest po prostu (pipi) ze smietaną. Niestety.

Odnośnik do komentarza

Małpy też są w dobrej jakości

 

 

Małpy 9/10

 

Filmowe żółwie 5/10, ale podkreślam, że mogło być gorzej.

Ostatnia walka odgrywa się przy wielkim telebimie toshiby, a nie cocacoli.

 

Żółwie kreskówkowe 8/10

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Jak byłem dzieciakiem to na żółwie w Soboty biegałem ze szkoły do domu żeby tylko zdążyć, jak się spóźniłem na kilka odcinków to już następne kolejne soboty rowerem do podstawówki zapierdzielałem. Szkoła w soboty!!! nóż knrwa ktoś mi poważnie s(pipi)ił dzieciństwo w 5 klasie. 

 

A potem były trzy świetne filmy i era kaset video. I to były Żółwie!!! Nawet dziś potrafią rozbawić przewracając oczami i siejąc głupie teksty. 

Odnośnik do komentarza

W Białymstoku. 

 

Jak się o tym dowiedzieliśmy że na 7:45 do szkoły musimy chodzić na 3 lekcje był wielki szok. A w soboty fajne bajki leciały, były Żółwie były Duck Tales, Ten niedźwiedź co latał żółtą kaczuchą (taki samolot), generalnie bajki disney od 10 chyba puszczali a my w budzie.  :bad: Kto miał blisko ten był farciarz. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...