Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bo troche wypadlem z obiegu :D

 

Mam plusa na swoim glownym koncie, teraz zalozylem drugie konto na konsoli i tym samym drugie w psn i ku mojemu zdziwieniu smiga na nim online. Mozna grac przez neta w fife (nic innego nie sprawdzalem). To jakis trial czy cos w tym rodzaju czy moze plus dziala ze tak powiem na calej konsoli i wszystkich kontach?

Odnośnik do komentarza

PS4 łapie powoli zwyżkę formy w Plusie, ale PS3...dramat, panie. Mimo wszytsko mam nadzieję, żę na EU wejda inne tytuły

Sony na blogu pisało że na 100% na PS3 będą zupełnie inne gry :)

 

Na USA pierwsze przecieki o ofercie Plus:

Mutant Mudds Deluxe (PS Vita) Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Dobry miesiąc. Na każdej platformie po jednej grze "głównonurtowej", co najmniej dobrej. Dla growych "artystów", przeciwników Watch_Dogs i wysokobudżetowych produkcji, indory, w które i tak ci ludzie nie zagrają :)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem reckę Doki i wygląda na prawdę ciekawie. Ostatnio z podobnych tytułów skończyłem Stick it to the man i b.mi się podobał. Warunek - trzeba b.dobrze znać ang (żeby mieć 100% funu z gry), bo niestety nie ma polonizacji. Skończyć się da, ale po co, skoro humor w niej to wysoka półka :D Ten Doki na razie jedyna gra z lipca, która mnie interesuje, bo Stridera mam i polecam, Towerfall nie chcę, a Lego może kiedyś w coop. Ale i tak nie mam na co narzekać. Po przesiadce z GOLDA na PS PLUS jest kolosalna różnica i jestem zadowolony z tego abonamentu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...