Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwala mnie hipokryzja niektórych użytkowników na temat miesiąca września zestawu gier, a jest imo lepsza niż wcześniejsze. A to narzekanie i rzucanie mięsem jakie to słabe gry wcześniej dawali, po prostu mega lol. Fakt gry mam ograne, co nie zmienia faktu, że ten miesiąc jest dobry dla PS4. No nic trzeba czekać na październik i znowu czytać lamenty hipokrytów.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No miazga ze gre która można kupić za 35zl można ograć w abonamencie za 200 xD serio dawaliby dobre indyczki, a nie kiepskie gry aaa

Lordsy nie sa w cale takie slabe - dobre indyki tez byly w ostatnich miesiacach - Rebel Galaxy, Furi, Tricky Towers itp.

lordsy to juz nawet do pampersow dodawali, ciekawe kiedy mnie sony przekona do plusa, póki co chyba pod koniec 2017 jak wyjdzie dr4

Jak dla mnie plus w ostatnich miesiacach jest naprawde niezly.

Odnośnik do komentarza

do kolekcji raczej nie bo jak kupujesz plusa na miesiac to po miesiacu mozesz sie gierkami podetrzec chyba ze znowu abonament przedluzysz

Jak to? Nawet jak będę miał na dysku? Myślałem że wystarczy ściągnąć i ma się do końca, aż się nie usunie z dysku twardego. A jak się usunie to trzeba wtedy abonament przedłużyć żeby pobrać ponownie grę. Nie mów że tyczy się to tez gierek zainstalowanych na HD. Jeśli tak to jestem rozczarowany :/

Odnośnik do komentarza

w gre z ps plusa mozesz zagrac tylko majac ps plusa

 

jak masz jakies gry z ps plusa na dysku, a nie masz juz plusa to ci sie nie uruchomia, jak wykupisz znowu plusa to znowu beda dzialac, od zawsze tak to dziala

 

przeciez to by sie totalnie nie oplacalo sony jakby dawali ci gierke w ramach abonamentu na zawsze, tak jakbys normalnie ja kupil

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...