Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że jednak się mylisz, bo generacja trwa już 4 lata, trochę gier AAA już wyszło, a dali ich tyle co nic w usłudze i te 2-3 letnie duże tytuły będą teraz trafiać do abonamentu. Jeden tytuł AAA miesięcznie tak będzie :lapka:

Na pewno co jakiś czas coś rzucą większego ale nie spodziewam się szału po tych kilku lepszych miesiącach.

Odnośnik do komentarza

Następne w kolejce: Doom, Killzone. Bloodborne. Czekam sony!

No na pewno. 

 

Oprocz amnesi, ktora pewnie na forum ogral tylko c0r to go.wno rozmazane jak co miesiac ostatnio. MGS5 co wszyscy je.bali nagle mesjasz bo "za darmo". Sony wystawia jakies smieci i bedzie to robic skoro wszyscy pieja na taki lineup (wlasciwie dwoch gier bo reszta nie istnieje).

Odnośnik do komentarza

Wolałbym Mgsy na Vitę no ale cóż :) widzę, że sporo osób V nie ograło (dziwne :D), ja nawet limitowaną kolekcjonerkę premierowo brałem więc wisi mi ta gra w plusie aczkolwiek Amnesia to sztosik na którego od jakiegoś czasu poluję więc miesiąc jak najbardziej na duuuuuży +

Odnośnik do komentarza

Amnesia na ps4 jest w PL ?

Z tego co widzę to dziwna akcja bo tam są 2gry + dodatek a 1 platyna .

Trochę dziwne, ja chcę tylko  a machine for pigs ograc bo dark descent juz dawno ograne .

Nie jest po polsku.

A widać to na sklepiku, gdzie sam możesz sprawdzić wiele gier przed zakupem:

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/amnesia-collection/cid=EP1188-CUSA05457_00-AMNESIACOLECTION

Ja tam nie wiem, czemu tak się podniecają tym MGSem. Kto się tym podnieca? Fani już dawno ograli na premierę i na PC i PS4. Reszcie pewnie się nie podoba, to teraz w Plusie się zobaczy i i tak nie ukończy.

Odnośnik do komentarza

 

Amnesia na ps4 jest w PL ?

Z tego co widzę to dziwna akcja bo tam są 2gry + dodatek a 1 platyna .

Trochę dziwne, ja chcę tylko a machine for pigs ograc bo dark descent juz dawno ograne .

Nie jest po polsku.

A widać to na sklepiku, gdzie sam możesz sprawdzić wiele gier przed zakupem:

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/amnesia-collection/cid=EP1188-CUSA05457_00-AMNESIACOLECTION

 

Ja tam nie wiem, czemu tak się podniecają tym MGSem. Kto się tym podnieca? Fani już dawno ograli na premierę i na PC i PS4. Reszcie pewnie się nie podoba, to teraz w Plusie się zobaczy i i tak nie ukończy.

Może dlatego że to pierwsza gra aaa na ps4 z ocenami 90+ w plusie?
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ano bardzo fajny, już dawno temu sobie kupiłem na jakimś promo i ogrywałem na Vicie. gra na niższych poziomach trudności jest dość prosta (problemy się robią na następnych levelach), ale na wyższych poziomach trudności to już srogi hardcore :obama: fajna giereczka, a jak Ci się spodobał Anniversary, to zerknij na Sky Force Reloaded na andka, jest F2P, ale faktycznie darmowy do grania, płatności można całkowicie olać i dobrze się bawić ;) 

Odnośnik do komentarza

ale ogolnie czy na ps4? bo z ps4 bedzie krucho, gatunek powoli na umarciu, sa gry housemarque ale to twin stick shottery, soldnery x2 jest na vicie i ps3, sine mora ex na ps4 - obie w moim odczuciu lepsze niz sky force choc to tez nie sa jakies szczyty gatunku jak r-type, gradius czy ikaruga

 

zreszta moze rayos cos wiecej poda bo az tak nie siedze w gatunku, a on z tego co kojarze lubi bardzo shumpsy

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...