Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, MYSZa7 napisał:

Jestem ciekaw ile osób naprawdę ściągało jeszcze regularnie te gry na PS3 czy Vitę w ostatnim czasie. Przedłużenie "żywotności" tych konsol o rok to i tak dużo moim zdaniem.

Choćby ja.Ostatnio Syberię. Jedynka ograna i chyba wezmę się za dwójkę teraz.

Bloodborne wielu zachwala, ja nie ograłem. Klimat chyba nie dla mnie. Racheta sprawdzę na pewno. Ostatniego (i jedynego) jakiego ograłem był Deadlocked na ps3.

Odnośnik do komentarza

oferta przezayebista :obama: piękne bomby. Ratcheta skończyłem, ale sprzedałem, więc miło będzie go mieć w cyfrze "na własność" :) Bloodborne GOTY stoi mi na półce od ponad roku w folii :yao: i bardzo dobrze, że w końcu odcinają pępowinę PS3 i Vicie, szkoda tylko, że jeszcze rok będzie się to ciągnęło. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

bo na Vitę już wszystkie dobre gry w które może zagrać każdy bez odruchu wymiotnego na japonszczyzne już dawno wydali, a PS3 to już staruszek i rzucają na niego same ochłapy od paru lat. Oba urządzenia są już raczej mocno niszowe, a odcinając się od nich, Sony teoretycznie powinno zagwarantować znacznie wyższą jakość usługi prezentowanej na PS4, tj. dużo lepsze i ciekawsze gry :) 

Odnośnik do komentarza

To teraz jestem prawie pewien, że w kwietniu wrzucą GOW3 na PS4. Ratchet ograny prawilnie na premierę, a na Bloodka się czaiłem, więc super. Aaaaa no i Mighty no. 9 też z chęcią sprawdzę, bo przez słabe recki odpuściłem zakup, a miałem na liście.

Odnośnik do komentarza

Sony pls staph.... Od stycznia mialem ograniczyc czas spedzony przed konsola, ale po prostu mi utrudniacie zycie! Deus ex, rime, knack... Wiem, ze to sa stare tytuly, ktore 90% graczy mialo juz obcykane (tak jak Ratcheta i BB) ale dla mnie to pierwszy kontakt z tymi tytulami i godziny zabawy (lepszej lub gorszej). Z jednej strony chcialoby sie, zeby trzymali taki poziom dalej. Z drugiej natomiast w taki sposob nigdy nie odpoczne od konsoli :P

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rayos napisał:

bo na Vitę już wszystkie dobre gry w które może zagrać każdy bez odruchu wymiotnego na japonszczyzne już dawno wydali, a PS3 to już staruszek i rzucają na niego same ochłapy od paru lat. Oba urządzenia są już raczej mocno niszowe, a odcinając się od nich, Sony teoretycznie powinno zagwarantować znacznie wyższą jakość usługi prezentowanej na PS4, tj. dużo lepsze i ciekawsze gry :) 

Teoretycznie - slowo klucz

 

Nie ma sie co cieszyc, zmniejszaja oferte utrzymujac ta sama cene, jezeli nie ma ZADNYCH przeslanek (na razie), ze dadza cos w zamian.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Nie mówię że nikt, ale na tę chwilę zakładam że to margines. 

Czyli należę do marginesu społecznego? Dzięki :sapek:

 

@Rayos, @Paolo de Vesir czy ja wiem czy ps3 to taki znowu staruszek? Wciąż są przecież ludzie co niedawno zrobili platynki (w bólu i cierpieniu osób drugich) w takich sztosach jak RDR :potter: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...