Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Chyba coś nie pykło w reklamowaniu gier z PS+, bo takie porównanie trochę nietrafione. Też tak macie?

Cytat

GrzesPL, ta gra co miesiąc w PS Plus na pewno ci się spodoba

 

Ponieważ podoba ci się gra ROCKET LEAGUE i gra UNCHARTED 4: A THIEFS END, podejrzewamy, że w grę TRACKMANIA TURBO też chętnie zagrasz.

 

Możesz dodać ten tytuł - wart 408.90 zł - do swojej biblioteki, w ramach gier co miesiąc w PlayStation®Plus, bez dodatkowych opłat, do 01.05.2018.

 

Odnośnik do komentarza

Na PS4:

  • Beyond: Two Soul
  • Rayman Legends

Na PS3:

  • Eat Them
  • Risen 3

VITA:

  • Furmins
  • King Oddball

Może być - Beyond całkiem wporzo. Chciałem to sprawdzić, ale nigdy nie miałem tyle determinacji by to kupić.

 

Rayman fajowy,  ale to już wszyscy ograli dawno. ;)

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2018 o 11:20, Rillas napisał:

Ps: czy ta Trackmania ma jakiegos split screena?

Ma splita, nawet chyba na czterech graczy.

Dla mnie słaby miesiąc - Beyond ograny jakoś na premierze Prosiaka. A Ty @Square chyba parę miechów temu już go miałeś kupić. I widzisz, dobrze że nie kupiłeś :)

A co do Raymana - w niego grałem już x lat temu, na y platformach.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Super sprawa z tym Beyond, miałem ostatnio brać w bundle z HR. Teraz tylko zapolować na promke HR, nadrobić Beyond i kiedyś tam wleci Detroit :)

Ja ostatnio zastanawiałem się czy brać komplet w promce czy samo heavy rain. Beyond podobno słabszy więc ostatecznie wziąłem tylko hr ;) Fajnie że beyond wskoczył teraz w plusie może kiedyś się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

Słabszy? Według mnie lepszy, na pewno przyjemniejszy w sterowaniu, niż ten klockowaty Heavy Rain ze sterowaniem, niczym w GTA2. 
Pomysł, fabuła, twist - jak dla mnie ciekawsze niż w przypadku HR. Ale wiecie czemu tyle osób narzeka że Beyond jest gorsze? Bo Beyond wyszedł wtedy, kiedy gracze odeszli od PS3, albo na PC, albo na PS4. 
Po Beyondzie, widzę, że nie ma sensu na koniec życia konsoli, inwestować w wielki tytuł. Ja sam ograłem tylko demo, a potem siedziałem już na GTX 660 i w pupie miałem PS3. 
PS. A po miesiącu od premiery Beyonda, wyszło PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...