Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem, ogrywam Bayonette 1, złapałem na OLX xenoblade z WII za 59 z przesyłką. Poluję na pandora's tower, The last story, dragon questy, metroid trilogy. Gdy odpaliłem nintendoland, to żona spojrzała na mnie z politowaniem, gdybym jeszcze odpalił mario to pewnie by się mnie wyrzekła, aż mi wstyd było przez moment ,że kupiłem wii u i będę grał w jakieś "smerfy".

 

Pytanie czy da się jakoś wyłączyć ekran pada , bo niepotrzebnie np. przy bayonette pokazuje to samo co na tv przez co szybciej trzeba go ładować.

 

Super cena za Xenoblade :obama: Niestety dopóki używasz przycisków na padlecie to nie da się wygasić ekranu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mnie zastanawia co N zrobilo nie tak w hardware WiiU od czasu premiery konsola po wlozeniu w menu WiiU gry z Wii lapie mi co jakiś czas no disc dlatego wiem ze to nie jest wina zabrudzenia lasera najczęściej przy wychodzeniu z ustawien, pomaga ponowne wlozenie plytki jednak niekiedy to jest już irytujące. Ma ktoś podobnie??

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Moje Wii miało podobnie, tak samo jest z Wii U. To jest wina samego napędu i samych płyt. U mnie jak płyta za długo jest w czytniku nie uruchamiana tylko odpalam różne aplikacje, po czym wychodze do menu to zaraz pojawia mi się informacja "no disc". W przypadku Wii miałem podobnie, konsola nie widziała płyty jak za długo była w czytniku nie uruchamiana. Przestałem się tym przejmować, po prostu nie trzymam teraz płyt w napędzie....

Odnośnik do komentarza

Panowie, jest sens inwestować w zestaw premium z konsolą 32GB? Z tego co wiem gry cyfrowe można instalować na pendrajwie czy zewnętrznym hdd (prawda?). Więc może lepiej kupić tańszy zestaw 8GB. W internetach są fajne zestawy z konsolą 8GB i 4 grami. Mario, Luigi, Nintendoland i WiiU Party za około 930 zł. Chyba spoko?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem na starcie. Mam Nintendo ID, które utworzylem kiedyś na 3DS. Teraz próbuje je dodać do WiiU i mam problem. Wpisuje dane, email, po czym wyskakuje monit o konieczności aktualizacji systemu... Klikam OK po czym ponownie każe podać mi dane Nintendo ID i tak w kółko.

 

Co jest grane?

Odnośnik do komentarza

PS. Czy na karcie SD też można instalować gry? Czy tylko na pendrajwie lub zewnętrznym HDD?

 

Na karcie SD może mieć zapisane tylko save'y z gier na Wii U i Wii (i chyba ew. dodatki) ale samych gier tam niestety nie wrzucisz (sam się smutam bo mam wolną 16GB kartę która byłaby świetnym dodatkiem do pamięci Wii U a tu dupa. Polecam niedrogi 100GB dysk od Samsunga i myślę że Ci w pełni wystarczy jeżeli nie kupujesz pudełkowych gier w wersji cyfrowej ;]

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...