Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

A widzieliście, że można strzelać z niego rozbrajając bombę? :D

Broken shit, to wygląda tak jakby nawet tego nie testowali.

 

Nie wiem też jaki był cel umieszczenia go w grze. Pistolety są wystarczająco mocne już teraz, niektóre nawet za bardzo. Jeśli chcą mieć jakiś bardzo mocny, drogi pistolet to powinni poprawić celność deagla i zwiększyć mu cenę a nie wrzucać jakiś wynalazek.

Ogólnie poza tym rewolwerem to patch na plus. Zmniejszenie celności pistoletów podczas biegania utrudni trochę sposób gry run'n'gun który pasuje do CoDa bardziej niż do CSa. Zmiana recoil recovery w karabinach też na plus, lepiej można kogoś wypestkować na daleki dystans, tego brakowało od dawna.

Odnośnik do komentarza

 

(...)

No rewolwer zdejmuje typa na hita w klatę nawet jak masz kamizelkę. Sam tak kilka razy padłem. 

 

 

strzał na klatę z kevlarem to według moich szacunków 104-115 damage

 

dodać do tego exploit z załączonego przeze mnie filmiku z trzymaniem rmb i klikaniem lmb i mamy one bodyshot - one kill - 100% accuracy - run'n'gun

 

 

:newell: 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałem. Nikt nie kupuje innej broni, tylko jeden koleś próbował czaić się z AWP na D2, ale szybko zrozumiał swój błąd. To jest fajna broń, dająca mnóstwo frajdy, ale nie pasuje do CS:GO. Gdyby zrobili nowe mapy i tryb typu magazyn dla Deagla to można by było dla beki sobie postrzelać. Taki ręczny rail gun.

Odnośnik do komentarza

Też dostałem raz awans jak przegrałem 3 mecz pod rząd, ale tylko dlatego, że dobrze mi szło i ugrywałem sam parę rund, a to gra liczy do jakiejś tam puli decydującej o awansie. 

więc batman pewnie jak kula u nogi zajmował dół tabeli i nie mógł nikogo zabić a teraz awantura bo ranga spadła  :reggie:

Dareal ile na allegro teraz za boostowanie płaciłeś? Może zacznę tak zarabiać, jak coś to priv  :Coolface:

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...