Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

I CO TAM BĘDZIE? JAK ZWYKLE SECRET SERVICE I LUDZIE Z TEJ GAZETY.

ZERO PSX EXTREME - dla mnie TO pismo jest kultowe. GDZIE ŚCIERA?

 

"Na ekranie prawdziwa plejada gwiazd - od Gulasha i Pegaz Assa z "Secret Service", przez Borka z "Top Secret", Alexa z "TS" i "Gamblera", po Naczelnika ze "Świata Gier Komputerowych"." - NAPISAŁ KOSO, dawny redaktor PSX EXTREME.

Oczywiście wszystko super, ale nawet nie napisał nic o piśmie, które pozwoliło mu się wybić.

----

Tutaj macie prawdziwą historię, bez żadnych zbiórek, zrobioną za darmo, z pasji

;)

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewien grzybiarz czy zauważyłeś, ale film dotyczy magazynów już nieistniejących. O CDA też nie mówią i też nikt nie pisze wspominkowych tekstów, a jest na rynku dłużej od PE. Na razie jesteśmy na etapie narzekania, jak to CDA i PE robione są pod gimbusów. Padną, odczeka się rok i zaczną nas wtedy bardziej obchodzić ich losy. Może. Było naprawdę sporo magazynów konsolowych i wszystkie padły, ludzi to nie obeszło (przecież taki NEO PLUS istniał dłużej niż jakikolwiek z tych kultowych magazynów o grach na komputery). Widać to, że jakiś magazyn jest dla CIEBIE kultowy nie odzwierciedla tego, że większość ludzi inaczej to postrzega. Jeżeli autorzy filmu zdecydowali, że film robią o magazynach stricte skupionych na grach komputerowych, to widocznie nie interesują ich losy NEO, NEO PLUSA, PE, OPM itd.

Odnośnik do komentarza

No właśnie to mnie wkurza, bo jestem "kąsolowcem", a oni robią historię starych pism, z pominięciem tytułów które zbierałem. Trochę bieda opisując np. 1997 rok, pomijając PE, czy CDA. Kupiłbym na blurayu, wspierając projekt, ale jak dla mnie, to trochę za mało.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Thank you edycja specjalna dawno zamówiona. Bólu o konsole nie mam, było jasno mówione - czasopisma upadłe i PC-towe. Oczywiście chętnie bym obejrzał osobny dokument o pismach konsolowych, których swego czasu było dużo na rynku. Na takie coś z przyjemnością rzuciłbym datek. Tylko kto miałby to zrobić? Taki film wymagałby mnóstwa pracy i cierpliwości. Trzeba by dotrzeć do tych wszystkich znanych i mniej znanych ludzi. Taki Ściera na przykład ma wyje.bane, nie chciał nawet udzielić wywiadu HIVowi z okazji dwusetki. Użeraj się z takim, a bez niego ciężko mówić o PE.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bo tutaj to jest obraz wykonany przez kogoś. PE też miało swego czasu takiego artystę, niejakiego Sebastiana Ciężobkę, którego okładki, czy arty w magazynie miażdżyły.

Z napisami trochę przesadzili, ale ok, też muszą jakoś zarobić.

---

O, a tutaj art bez napisów:

11885156_10153520321587969_8988125946474

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Kiedy?

Ten czwartek.

 

Co do okładek to PSXE z tą pomarańczą też jest super, ale w tym momencie Pixel ma takiego arta którego nie znajdzie nigdzie indziej, a to wielki plus. Minusem są napisy, no ale oni jeszcze walczą o pozycję na rynku, więc można wybaczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...