Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Ta okladka pasuje do pixela jak siodlo do swini. Przyzwyczjac czytelnikow do jakosci a potem serwowac takie go.wno. Serio ta okladka jest sporo gorsza od jakiejkolwiek w PE na przestrzeni 2 lat (albo i dluzej). Dziwia mnie troche te w sumie neutralne opinie, gdyby w PE cos takiego by sie ukazalo rozszarpalisbyscie temat z zapowiedzia numeru na strzepy.

Bez przesady, słaby pomysł z tym artem, ale w PE takie są normą, a do tego wykonanie zazwyczaj nie stoi na takim poziomie jak w PIXELu. Tutaj po prostu jest to bardziej hmmm.... subtelne.

Mimo wszystko okładka jest dosyć ważna, tym razem im się nie udało, ale wyjaśnienie pewnie jest dosyć proste, SW2 w jakiś sposób (choćby materiałami na wyłączność) zapłaciło PIXELowi za tę okładkę. 

Odnośnik do komentarza

Ja zwracam uwagę na okładki i zależy mi aby pisma które czytam (i zbieram) miały ładne covery. Napaćkane napisy są problemem, ale imo nie najważniejszym. Podstawą jest dobry obrazek. Powinien przyciągać uwagę, budzić szacun, a nawet ryć bańkę. I kiedyś nasze kochane PE miało takie okładki (Hitman, Jean Reno czy choćby Dragon Ball). Nowe PE czasem też da ładny cover (Obcy czy TLOU) ale zasadniczo mają wyje.bane. Na prima aprilis Roger pokazał na PPE kilka swoich okładek, były genialne! Ale nie to nie. Pixelowi z kolei zależy na okładkach, przyzwyczaili nas do świetnych coverów, a teraz zaliczyli okładkową wpadkę. Ja im wybaczam. Swoją drogą mnie ta okładka kojarzy się z PlayBoxem który miał okładki fajne inaczej :) Ale pismo było całkiem całkiem, no i Ping tam pisał więc szacun :)

 

Tutaj przykłady okładek które lubię - postać od frontu, zbliżenie na twarz, piękny art, manga style i ciekawe ukazanie ludzika z bronią.

 

2diilvd.jpg

Odnośnik do komentarza

Ta okladka pasuje do pixela jak siodlo do swini. Przyzwyczjac czytelnikow do jakosci a potem serwowac takie go.wno. Serio ta okladka jest sporo gorsza od jakiejkolwiek w PE na przestrzeni 2 lat (albo i dluzej). Dziwia mnie troche te w sumie neutralne opinie, gdyby w PE cos takiego by sie ukazalo rozszarpalisbyscie temat z zapowiedzia numeru na strzepy.

Bez przesady, słaby pomysł z tym artem, ale w PE takie są normą, a do tego wykonanie zazwyczaj nie stoi na takim poziomie jak w PIXELu. Tutaj po prostu jest to bardziej hmmm.... subtelne.

Mimo wszystko okładka jest dosyć ważna, tym razem im się nie udało, ale wyjaśnienie pewnie jest dosyć proste, SW2 w jakiś sposób (choćby materiałami na wyłączność) zapłaciło PIXELowi za tę okładkę. 

 

No wlasnie dla mnie ten art w ogole nie jest subtelny. Trzech kolesi ze spluwami i mieczami, dookola troche krwi - target 15 lat osiagniety. Ktos sie spodziewal tego po Pixelu? Ja nie, dla mnie duze zaskoczenie. Jak pisalem wyzej - przez 8 numerow jakas tam rama stylistyczna zostala wyksztalcona, czytelnicy przyzwyczajeni a teraz dostajemy art jakich sie naoogladalismy przez lata wiele. Ja tego nie kupuje, w sensie, ze mi sie to w ogole nie podoba. To tak jakby Edge wrzucil na cover art z world of tanks. I wciaz uwazam, ze taki art jak na tym pixelu by wywolal fale furii gdyby znalazl sie na okladcie PE. No ale przeciez "to Pixel, nie wypada mowic zle, pe i tak mialo gorsze". PE moze mialo gorsze ale ja od Pixela wymagam czegos wiecej a nie poziomu PE.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce to ma najnowszy numer do iOSa/Andka, lub na przeglądarce:

Dzień dobry,

 

Twój kod promocyjny umożliwiający bezpłatny dostęp do 9 numeru miesięcznika Pixel w wydaniu cyfrowym to: mDS07O

 

 

 

Magazyn PIXEL w wydaniu cyfrowym można przeglądać za pomocą aplikacji w przeglądarce www oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

 

Raz kupiony/aktywowany numer magazynu, można czytać na wszystkich posiadanych przez siebie urządzeniach, pod różnymi, obsługiwanymi przez nas systemami.

 

Aby czytać magazyn na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, niezbędne jest pobranie i zainstalowanie odpowiedniej aplikacji.

 

Aby przeglądać magazyn w przeglądarce www, należy udać się pod ten adres: http://pixel.embuk.pl/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Sami nie możemy w to uwierzyć, ale w najbliższy wtorek (17.11) do sprzedaży trafi DWIEŚCIE PIĘĆDZIESIĄTY numer CDA. Z tej okazji w standardowej cenie 15,99 zł dajemy wam więcej niż zwykle. Będą aż 3 płyty DVD, a na nich 4 pełne wersje - Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist PL, Heroes of Might & Magic III: Złota Edycja PL, The Few PL (polska strategia) oraz Lego Bionicle (hack’n’slash). Dorzucamy też kody do gry League of Legends o wartości ok. 25 zł.

Odnośnik do komentarza

Mejm, zrobiłeś fotę wszystkich numerów?

Bo na fanpejczu napisali, że AŻ trzy osoby wysłali foty z wszystkimi numerami.

Ja tam kupię. Raz na pół roku lubię kupić sobie CDA, rozrywać tą folię, przeglądać płyty z bonusami, czytać ACtion Maga (a nie, odkąd jest w pdfie, to nie), czasem coś tam nawet przeczytam.

A ciekawe czy te gierki to na stema?

Odnośnik do komentarza

Oby na Steama.

Ja ostatni numer CDA kupiłem parę lat temu i to też wówczas po długiej przerwie. Pora na kolejny powrót. Pamiętam jak daaawno temu leciało się do kiosku by sprawdzić czy nowy numer jest i co za pełniak dali. Na przestrzeni lat mieli sporo świetnych gier jak i okładek. Z tekstami to już różnie bywało. Im nowsze numery tym gorzej się czytało.

 

CD%20Action%2002_2000_bz1wx.jpg

Jedna z lepszych okładek i Shogo pełna wersja :master:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też mam wszystkie numery gdzieś na strychu u rodziców do 2012 a resztę w szafce w domu :) Kurczę bardzo dobry pełniak na rocznice jedna z pierwszych 10 w CDA czyli hirołsi 3 :) Ja i tak tych pełniaków nie odpalam od lat płyty dvd nie włożyłm do napędu ale steam , u play etc kody wykorzystuje :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, dla mnie CDA tak do 2005, może 2006 roku było świetnym czasopismem. Mieli ten swój niepowtarzalny klimat, świetne okładki, świetne teksty, kąciki. Nie wiem, może to nostalgia, może to to, że wtedy inaczej wszystko postrzegałem chociaż nawet teraz jak czytam starsze numery to dalej czuć to coś, a teraz to dla mnie jakieś to wszystko jest nijakie.  :pechowiec:

Odnośnik do komentarza

Kupię nowy numer bo zapowiada się fajnie. Co do starych numerów to mam tak samo. Nostalgia jest we mnie silna, wystarczyło że spojrzałem na tą okładkę z 250 w nowym i od razu przed oczami miałem te numery z Unrealem czy Quake 3 przed oczami. Kiedyś to było coś. Obecnie pisemko jest ok, ale tego layoutu nie mogę już przeboleć. Cały czas tak samo od hmm 2008-9 roku? Powinni gruntownie odświeżyć bebechy to wtedy może i powróciłbym do regularnego kupowania.

Odnośnik do komentarza

Też kupię ten jubileuszowy numer. Okładka jest piękna. 

Przy okazji może ktoś spróbuje swoich sił ;) 

 

 

 

A poza tym – ogłaszamy nabór do redakcji CDA. Już nie tyle szukamy świeżej krwi, co zamierzamy wyszkolić sobie następców. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania w numerze tekstu „Akademia CDA”, w którym wyjaśniamy, jak cała inicjatywa ma działać
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...