Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

12294637_1150395218304416_78734582337335

ALE TYTUŁY! Pixel staje się kolejnym zwykłym pismem o gierkach.

Z tego co widzę po okładce, to pod względem zawartości PIXEL nie odbiega od numerów poprzednich. Połowa o nowościach i połowa o starociach. Zyskaliby w moich oczach, gdyby pisali tylko o małych, niezależnych tytułach (bo to jeszcze bardziej odrużniałoby ich od konkurencji), ale pewnie im wychodzi w badaniach rynku, że większość woli jednak czytać o Assassin's Creed i Halo.

Odnośnik do komentarza

Hajs się nie zgadzał to musieli nieco zmienić zawartość. Rynek sam zweryfikuje co się opłaca pisać a co nie. Trochę szkoda, bo konkurencja też pisze o tym samym, ale lepiej żeby Pixel był niż żeby go nie było. Layoutem wyprzedza konkurencję o kilka długości. Z tekstami jeszcze muszą się dotrzeć, ale myślę że będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś nie wychodzi z domu, a chce sprawdzić wersję cyfrową, to poniżej wklejam maila:

 

Dzień dobry,

 

Twój kod promocyjny umożliwiający bezpłatny dostęp do 10 numeru miesięcznika Pixel w wydaniu cyfrowym to: ytXC6J

 

 

 

Magazyn PIXEL w wydaniu cyfrowym można przeglądać za pomocą aplikacji w przeglądarce www oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

 

Raz kupiony/aktywowany numer magazynu, można czytać na wszystkich posiadanych przez siebie urządzeniach, pod różnymi, obsługiwanymi przez nas systemami.

 

Aby czytać magazyn na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, niezbędne jest pobranie i zainstalowanie odpowiedniej aplikacji.

 

Aby przeglądać magazyn w przeglądarce www, należy udać się pod ten adres: http://pixel.embuk.pl/

 

Kod promocyjny, po zalogowaniu, można aktywować pod adresem: http://pixel.embuk.pl/user/profile/promocodes

Pełna instrukcja aktywacji kodów promocyjnych oraz adresy aplikacji dla systemów Andoid i iOS znajdują się tutaj: http://pixel-magazine.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=279

 

Pozdrawiamy

Redakcja Miesięcznika Pixel

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kup, kup, bo numer ciekawy. Chociaż przyznam, że pierwszy raz rzucił mi się w oczy fatalny poziom recenzji głośnych hitów:

 

 

"...pod względem oprawy audiowizualnej gra jest perfekcyjna (...) bazuje na silniku, który oznacza jedno - dziesiątki modów.

 

Zgadnijcie, co to za gra... :facepalmz: :facepalmz: :facepalmz:

 

Ktoś tu chyba patrzy przez różowe okulary...  AC Syndicate (jak dobrze liczę, to 7 gra serii) okazuje się najlepszym Assassinem, Black Ops 3 to "najbardziej wypasione Call of Duty od lat" (chyba na PS3/Xbox360 :isee: ), kontrowersyjny Battlefront nie ma wad. Z drugiej strony ze skrajności w skrajność, czyli bardzo pesymistyczna recenzja NFSa. Nie kupuję Pixela dla recenzji, ale skoro już je piszą, to niech to nie wygląda jak typowa laurka.

Odnośnik do komentarza

No ja czasem odnoszę wrażenie, że wiele tekstów piszą na sucho po materiałach prasowych. Te odwiedziny w studiach developerskich, jakby dostali wytyczne i gotowe teksty, co ma się znaleźć w tekście. A te wizyty w studio Carton Network, czy Disneylandzie, to już w ogóle - chyba pisane na podstawie filmików z YT, czy oficjalnych stron tychże. W ogóle nie odczułem, że autor tekstu na prawdę tam był.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

  AC Syndicate (jak dobrze liczę, to 7 gra serii) okazuje się najlepszym Assassinem, Z drugiej strony ze skrajności w skrajność, czyli bardzo pesymistyczna recenzja NFSa. Nie kupuję Pixela dla recenzji, ale skoro już je piszą, to niech to nie wygląda jak typowa laurka.

Chyba użyto określenia "jedna z najlepszych" (nie mam magazynu przed sobą). Pesymistyczna recka NFSa przeczy tej typowej laurce z drugiego zdania ;). Tak po za tym, to się zgadzam, recki nowych gierek są tfu, tfu w Pixelu 

Odnośnik do komentarza

 

  AC Syndicate (jak dobrze liczę, to 7 gra serii) okazuje się najlepszym Assassinem, Z drugiej strony ze skrajności w skrajność, czyli bardzo pesymistyczna recenzja NFSa. Nie kupuję Pixela dla recenzji, ale skoro już je piszą, to niech to nie wygląda jak typowa laurka.

Chyba użyto określenia "jedna z najlepszych" (nie mam magazynu przed sobą). Pesymistyczna recka NFSa przeczy tej typowej laurce z drugiego zdania ;). Tak po za tym, to się zgadzam, recki nowych gierek są tfu, tfu w Pixelu 

 

 

Przeczytaj sobie na spokojnie jeszcze raz to, co napisałem - szczególnie część o skrajnościach, czyli z jednej strony peany z drugiej totalna z(pipi)ka. W ostatnim zdaniu piszę o laurce, bo ten kubeł pomyj wylanych na NFSa jest wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Gdzie ty chłopie mieszkasz,że masz takie trudności? U mnie w małym miasteczku w trzech punktach lekko można dostać każdy numer. Ja najczęściej biorę w takim jednym kiosku, co stoi od lat w tym samym miejscu i jeszcze nie było,żeby nie miał Pixela.

Jeszcze piszesz,że w Empiku nie ma to już całkiem dziwna sprawa. Może tylu fanów jest w twoim mieście :D

Odnośnik do komentarza

W miescie wegla. Bylem dzisiaj przy okazji w Inmedio. Stary numer maja. Jak bylem maly to za Dragon Ballem kilka dzielnic na rowerze zapierniczalem. Czyzby powtorka z rozrywki? Zobacze jutro w innym Empiku.

Zawsze mógłbyś się zapytać kioskarza czy by nie mógł ci sprowadzać co miesiąc numeru i go odkładać byś sobie go kupił. Czasem da się dogadać w takiej sprawie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...