Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro pewnie będę miał w skrzynce dwie gazetki, z czego Pixel ostatni numer i nie przedłużam prenumeraty. Do kogo powędruje kod do wersji cyfrowej? :)

Co jest przyczyną porzucenia? Ja kupuję co miesiąc i coraz mniej czytam. Czasu brak :(

Ale kupuję nieco z przyzwyczajenia i mojego zainteresowania zaszłością. Choć nie wiem czy kupię obecny numer, budżet mi się nie dopina, no i właśnie kupuję na półkę :/

Odnośnik do komentarza

pixelek.jpg

Da się okładkę bez napisów? Da się.

A czy ten pełniak to tylko dla prenumeratorów? Kiedyś tak dali 3 jakieś crapy.

 

Co jest przyczyną porzucenia?

Od nowego roku zacząłem zbierać trzy gazetki, co daje jakieś 350 stron co miesiąc. Trochę sporo, a mam zaległe książki na półce na które nie mam czasu, ale na gazetki o gierkach i forumek, jest czas. Także zebrałem brakujące Extrimy i wracam na "stare śmieci", do czytania tylko PE. Jestem w sumie konsolowcem, a nie jara mnie podniecanie się ZX Spectrum i Amstardem (to tak wyolbrzymiając).

Ale plusa dla Pixela za wysyłkę priorytetem, a Extrima jeszcze nie mam, a wysyłają wcześniej :/

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jutro pewnie będę miał w skrzynce dwie gazetki, z czego Pixel ostatni numer i nie przedłużam prenumeraty. Do kogo powędruje kod do wersji cyfrowej? :)

To bede ostatniia osoba na forum co kupuje Pixela? ;p

 

Chyba nie. Nie rzucim ziemi...

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, 

Twój kod promocyjny umożliwiający bezpłatny dostęp do 17 numeru miesięcznika Pixel w wydaniu cyfrowym to:  PW


Magazyn PIXEL w wydaniu cyfrowym można przeglądać za pomocą aplikacji w przeglądarce www oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. 

Raz kupiony/aktywowany numer magazynu, można czytać na wszystkich posiadanych przez siebie urządzeniach, pod różnymi, obsługiwanymi przez nas systemami. 

Aby czytać magazyn na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, niezbędne jest pobranie i zainstalowanie odpowiedniej aplikacji. 

Aby przeglądać magazyn w przeglądarce www, należy udać się pod ten adres: http://pixel.embuk.pl/ 

Kod promocyjny, po zalogowaniu, można aktywować pod adresem: http://pixel.embuk.pl/user/profile/promocodes
Pełna instrukcja aktywacji kodów promocyjnych oraz adresy aplikacji dla systemów Andoid i iOS znajdują się tutaj: http://pixel-magazine.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=279 


-----
Kurde, to mi się podoba w Pixelu, że prenumeratę wysyłają wcześniej i to priorytetem. Dziś numer w kioskach, a ja go mam już chyba od poniedziałku. Prenumerata, trochę tak działa jak tytuł exclusive.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...