Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Szwed napisał(a):

To są P A S J O N A C I, którzy raz do roku robią sobie zlot (gdzie nasze Extreme Party i wyjazd na domki po EP? xD) i w ogóle dość zgrana społeczność z tego co słyszałem. Trochę zazdro, szczerze mówiąc. Ja kiedyś siedziałem bardziej w community Archona, ale potem jak już weszli w mainstream, to ludzi zrobiło się za dużo, no i shoutbox z forum przenieśli na Discorda, którego nie potrafię śledzić na bieżąco xD

 

Tak bardzo fajna społeczność wywodząca się jeszcze ze stareńkiego emu nes. Podziwiam ,że od lat organizują zloty a teraz zaczęli między sobą wydawać gazetkę ;p Ogólnie te społeczności wokół starych komputerów i Pegasusa są małe ale trzeba przyznać ,ze zorganizowane i trzymają się razem kupę czasu. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, łom napisał(a):

Zgadnijcie jakiej gry jest to oceniaczka ze starego CD-Action

Cold Fear? Albo RE:0.

 

19 godzin temu, LeifErikson napisał(a):

Intrygujący jest ten akapit w środku, z którego można wysnuć wniosek, że kolejne wydania CDA będą wspoltworzone przez randomów, którzy nie muszą mieć doświadczenia w pisaniu. :leo: 

W przedostatnim to juz jakos mocno randomami wialo. Powodzenia w pisaniu tych retro ksiazek osobami urodzonymi po 2006 roku. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, łom napisał(a):

Zgadnijcie jakiej gry jest to oceniaczka ze starego CD-Action 

  Ukryj zawartość

image.thumb.jpeg.8d8786000b7285a4826751de51b80f51.jpeg

 

Nie muszę zgadywać, bo swego czasu plułem na CD-Action właśnie przez ich reckę Resident fucking Evil 2 w wersji oryginalnej, większego świętokradztwa w giereczkowie magazynowym w tym kraju nie bylo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał(a):

Nie muszę zgadywać, bo swego czasu plułem na CD-Action właśnie przez ich reckę Resident fucking Evil 2 w wersji oryginalnej, większego świętokradztwa w giereczkowie magazynowym w tym kraju nie bylo.

Ja miałem to samo ale przy okazji recki FF Tactics na iPhone gdzie też poszło 7/10 bo gra za trudna xd

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No nawet logo nie zostanie bo to jedyne prawdziwe jest z dyskobolem. :sonkassie:

Widac te wydania specjalne lepiej im sie spinaja bo chyba tez nikt nie wspomina o przejsciu na miesiecznik. Chociaz z drugiej strony to wlasnie miesiecznik wymusilby wiekszy udzial pismakow. Ale mi generalnie obecny cykl mega pasuje.

Odnośnik do komentarza

A, no tak, drama z logo była już przecież kilka lat temu, o ile dobrze pamiętam.

 

Mnie obecnie ich wydania nie kuszą niczym niestety. Książka to absolutny brak wartości jak dla mnie, o czym juz pisaliśmy, retro mam wszystkie, ale ostatnie już kupiłem bardziej z przyzwyczajenia, bo to już na moje oko taki trochę chaotyczny zlepek tekstów nieznanych mi i raczej przeciętnych autorów, no nic ciekawego po prostu. Podobnie mam z regularnymi wydaniami, a jak jeszcze dojdą do tego kwestie postępowej nowoczesności światopoglądowej, że tak to ujme, no to nie, Szmatlawiec i specjale w 100% zaspokajaja moje potrzeby na gierkowa lekturę.

 

Potencjał widzę tylko w tych ich specjałach gatunkowych, ale tutaj musi siąść temat, wiadomo, a soulsy to nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...