Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

http://www.twitch.tv/playhearthstone

jak coś blizz pokazuje nowe decki na twitchu oparte na BRM

 

ok, widziałem maga i paladyna opartego na smokach

 

Paladyn miał w decku 4 duże smoki za 9/10many , na początku przy wyborze zostawił death winga, a w tali miał karty, które działały "jeśli masz smoka na łapie" to zadaj x obrażeń wylecz x życia dobierz x kart smok kosztuje -2 many itd i to fajni mu grało a mag dostawał w dupe by na końcu rzucić legende 9/7 i hero zamienił się w RAGNAROSA. CO JA PACZE

 

priest vs shaman
priest w 2 rundzie rzuca smoka co dostaje +2/+2 do statystyk za rzucenie spella, w 6 turze smok jest 7/16. super balans priest juz woogle op

już mamy handlock shaman, legendarka obniżająca o 1 koszt many na wszystkich kartach na ręce, ciekawe jak to będzie grało nadal z warlokiem

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

już widze te rakowe decki na obniżanie kosztów, tak łatali przez 15 nerfów rogala na miracle to teraz doyebali do pieca po całości xd widze też decki na stworach 2-3 many, które, będzie można wyrzygać w kosmicznej ilosci na stół

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

okej pierwsze skrzydło pękło w 30 minut :obama: oczywiscie bez heroica. ostatnia walka w skrzydle fajna, trzeba pokombinować z deckiem, no i wyzwania dla maga mega bekowe xd a karta wyżej jest op, będzie nerf jak nic, :mog: myślałem że tylko raz obniża koszty o 1, a tu co ture obniża o 1 koszt kart 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja tam to widze u druida emperora, jak podejdą karty to i w 3ciej turze na stole będzie siedział a potem te duże drzewa i inne buffy to może byv zabawnie.

 

a ta karta rogala "trzech na jednego' ? 4 doktor huki/ragnarosy? no problem :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...