Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

tia a jak gralem warriorem i wymienilem ze startowej reki ragnarosa, grommasha i sylvanas to gra mi dala cairna, ysere i alextraze. nie wierze w te bajki o ukrytych algorytmach.

inne firmowe zagranie tej karcianki to ze wymieniam karte, dostaje w zamian jej druga sztuke a potem z drawu w pierwszej turze spowrotem te co wymienilem. gra robi sobie co chce i tyle.

 

a ze brak interakcji to specjalnie zrobili i mowili ze nie zrobia nic co by wplywalo tylko na przeciwnika w stylu "wywal karte z reki" albo "zniszcz jeden mana crystal"

ale nie przesadzajmy ze tylko robia coraz wieksze swinie i kazda gra sie sprowadza do "przekrecania ich w prawo"

taki np mage na flamewaker, mill rogue na gang up czy nawet combo na patronie to wszystko nowe typy deckow (mill byl wczesniej ale nie dzialal) odmienne od dotychczasowych a ktore powstaly dzieki nowemu dodatku wlasnie.

 

ps. w mtg ludzie tez finaly przegrywali bo musieli brac mulligan do 4. taki juz urok karcianek.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem 5 packów promocyjnych na allegro za 25 zł. Szkoda, że jest limit na 5 czy tam 10 z kodów prepaid :(

 

PS: Z racji ostatniego problemu z serwerami, Blizzard daje wszystkim kontom utworzonym przed 3cim maja, 2 classic packs w ramach rekompensaty.

 

http://eu.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/14618531754

 

:reggie:  :newell:

 

:cebula:

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

 

 

Zastanawia mnie tez fakt ze bardzo bardzo bardzo czesto w startowej dloni np takiego priesta jest ta priestess o koszcie 1, czesto gram priestem i prawie zawsze mam ja w reku. Na 30 kart, majac tylko 2 takie w zestawie i dostajac na start 3 karty strasznie duze prawdopodobienstwo, tak jakby byl jakis ukryty algorytm ktory farowyzuje karty o nizszym koszcie do startowej reki.

 

 

 

Podobnie dziala portal: na poczatku daje slabe miniony, a kolo 8 tury wypadaja koksy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...