Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zraportowalem bug'a do blizzarda, ktory pozbawil mnie zwyciestwa. Zawsze mialem szczescie do rzeczy, ktorych nikt nie testuje bo mala szansa ze sie spelnia xD

 

1) Play as a priest
2) Summon Mistress of Pain on the board
3) Play Auchenai Priestess
4) Attack another minion with Mistress of Pain while Auchenai Priestess is on the board
5) You should start geting damaged for 1 damage, in endless loop

Odnośnik do komentarza

No tak. To nie jest bug. Opis karty mowi ze leczy za zrobiony dmg, masz soulpriesta to każdy heal robi dmg a że ona leczy za zrobiony dmg to mamy nieskończoną pętle. To już od dawna się przytrafialo i blizzard tego nie usuwa

 

E: aaa ze gra się zawiesiła. No to to jest bug ale jak to widziałem w akcji to zawsze sie odblokowywalo jak juz sporo na minus weszło

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Bo paczki klasyczne > GvG

 

No to otworzylem klasyczna i znowu legendarka...Baron Gedon :facepalmz:

 

Potrzebne mi to jak dedykowane sterowniki, wkurzylem sie i zrobilem bekowy deck Priestem i gram dla jaj, wrzucilem tam Barona, owce, bomberów wszystkich mozliwych, patrona, gurubashi berserker i wygryam gierki o dziwo lol.

Ale jest zabawa :Coolface:

Odnośnik do komentarza

juz dawno temu mowili ze planuja kosmetyczne platne zmiany dla kazdej klasy. jak przyklad wtedy podawali ze Varian Wrynn bedzie warriorem co wydawalo mi sie glupie bo wiekszosc klasowych kart warriora to horda wiec klimatycznie to pasuje jak piesc do oka.

 

za kosmetyczne zmiany to sobie moga liczyc. potrzebne mi to do szczescia nie jest

Odnośnik do komentarza

Ostatnio nudzilo mi sie w pracy to zainstalowalem sobie HS na fonie. Jestem zaskoczony jak ta gra jest dobrze skrojona pod mobilki i jak ladnie smiga na moim s4. Z HSem mialem do czynienia od poczatku, nawet dostalem klucze do bety ale jak zobaczylem jak to uzaleznia to dalem sobie spokoj...az do teraz :D Narazie leveluje sobie Warlocka i farmie golda na kolejne paczki.

 

 

Mowicie ze lepiej sie oplaca kupic standardowe paczki niz te z GvG?

Odnośnik do komentarza

zeby gracze hearthstone nie czuli sie zaniedbani przy ciaglych nowosciach hots blizz zapowiedzial ze doda czwarty guzik w main menu. jako ze pozostale 3 guziki sa kazdy na jakis tryb gry moze byc cos duzego.

osobiscie mam nadzieje ze to bedzie auto turnieje. 100g od osoby, 8 osob w drabince bo3 single elimination conquest, dwa pierwsze miejsca biora wszystko 6-2. street fighter 4 cos takiego ma wiec czemu nie tu

 

edit:

sneak peak:

 

0ja1loN.png

 

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

no stary, musisz mieć coś z kompem nie teges, bo instalator działa. Wątpie, żeby ktoś specjalnie ściągał HS z innych źródeł i trzymał instalkę na kompie:)

 

 

 

 

co do nowego trybu to marzą mi się archivmenty 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...