Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

jak dla mnie jest balans tylko trzeba wiedzieć jak grać, a wiadomo na początku nie wiadomo jakie ma karty przeciwnik i co może na stół wskoczyć. ogólnie Nef ma bardzo mocny poczatek i mid a Ragi end game. Ragnarosem trzeba szybko wytrzepać broń by wskocztła druga pasywka a potem już jest łatwiej.

Odnośnik do komentarza

rag da rady wygrac tylko jak ma dobre rozdanie a nefarian zle albo nie wie kompletnie co robi.

co z tego ze dali mi kolesi 6/6 taunt za 2 mana jak w pierwszej przeciwnika wyskakuje 7/7 bo zaczyna z 5 mana? wszystkie przegrane co mialem to nawet nie dalem rady dotrwac do tego lepszego hero power.

albo zagrywa mi kolesia 4/4 z 2x 2/2 whelpami i legende co na poczatku tury daje wszystkim 3 ataku a do flamestrike jeszcze 3 tury?

Odnośnik do komentarza

ja tam zagralem mech mage, 9 tura antonidas i 2 banany i przeciwnik wyszedl.

flamewaker+aprentice+banany tez bedzie op

 

ps. ale nadal brak nagrod robi z tego joke mode w ktory sie gra "dla jaj"

z tego co rozumiem to jest nadal launch event dlatego nie placimy za wstep i nie ma dobrych nagrod

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

u mnie najwieksza przyjemnosc w karciankach zawsze byla z wygrywania turniejow (duzo lat w mtg) 

wiec tutaj tez czekam na automated turnieje ale patrzac ze dali jakies beznadziejne tavern brawl (nie wykorzystuja potencjalu) to chyba zaczne brac udzial w onlinowych esl

a tak to robie daily raz na 3 dni chyba ze mnie najdzie jakas potrzeba pocisniecia noobkow.

Odnośnik do komentarza

Ech, co to się ze mną stało... kiedyś to bym grał w takie brawle jak w tym tygodniu (rngesus), cały czas, a teraz? Dostałem paczuszkę, i nawet mi się nie chce tego odpalać...

 

Kiedyś, to się grało bo coś było naprawdę fajne, a teraz jak nie ma przysłowiowej marchewki, to nie widzę sensu. Quo Vadis ja jako gracz :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...