Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem czy ktos w ogole bedzie chcial odkupic te gowniane kody :(.

Zadna gra mnie nie interesi - wolalbym golasa o 200 taniej.

Sprzedałem już dawno Fifę za 169 zł. Tak samo zrobił mój szwagier. Została mi Forza za 119 zł, ktoś chętny?

czyli żadna okazja w saturnie kupować bo cena standardowa. Zobaczymy jak w MM.

A co ty myślałeś? Ze ile bedzie? Nigdzie nie ma taniej.

Odnośnik do komentarza

 

Ciekaw jestem czy ktos w ogole bedzie chcial odkupic te gowniane kody :(.

Zadna gra mnie nie interesi - wolalbym golasa o 200 taniej.

 

Za 80 zł Forza 5 i 150 zł Fifa 15 nie powinno być najmniejszego problemu.

 

Jak wszyscy kupia konsole to watpie... :).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Fifę będzie najgorzej sprzedać (później) bo po bundlach z Forza 5 + Fifa 15 wchodzą kolejne bundle z samą Fifą 15 :) więc za jakiś miesiąc może nie być komu sprzedawać Fify, za to z czasem sytuacja będzie lepsza dla Forza 5 :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

ja właśnie planuje zakup w euro. w piątek popołudniu albo w sobotę pojadę. na raty chcę brać z innym sprzętem także liczę, że będzie.

wcześniej u nich preorderowałem jedną grę. też zlali. tydzień po premierze mieli "przygotowywanie zamówienia". sprzedaż wysyłkowa i e-obsługa ich przerasta chyba.

Odnośnik do komentarza

ja właśnie planuje zakup w euro. w piątek popołudniu albo w sobotę pojadę. na raty chcę brać z innym sprzętem także liczę, że będzie.

wcześniej u nich preorderowałem jedną grę. też zlali. tydzień po premierze mieli "przygotowywanie zamówienia". sprzedaż wysyłkowa i e-obsługa ich przerasta chyba.

No wlasnie tego sie obawiam.

 

A tak z innej bajki. Ktos moze polecic jakis kabelek HDMI na DVI + audio? Moj monitorek jest DVI only (ale 2ms! :P) :(.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ja właśnie planuje zakup w euro. w piątek popołudniu albo w sobotę pojadę. na raty chcę brać z innym sprzętem także liczę, że będzie.

wcześniej u nich preorderowałem jedną grę. też zlali. tydzień po premierze mieli "przygotowywanie zamówienia". sprzedaż wysyłkowa i e-obsługa ich przerasta chyba.

 

Euro to chyba sklep z najgorszą obsługą jaką w życiu widziałem. Od obsługi w sklepie, przez zamówienia internetowe po samą dostawę. Sprawdzone wielokrotnie na żywym organizmie. 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

A ja mam zupełnie inne doświadczenia. Kupowałem gry, konsolę, kody i praktycznie zawsze się spisali. Raz tylko dali dupy z Batmanem AO ale za to dostałem grę w cenie po jakiej zamówiłem, pismo z przeprosinami i kupon na 50 zł w ramach tychże przeprosin.

Odnośnik do komentarza

Też planuję kupić, ale na spokojnie sobie wchodząc w piątek do MM, tudzież Saturna, więc się pochwale, bo i czemu nie.

 

Chociaż głównie kupuje dla spełnienia dziecięcych marzeń i jaranka na myśl o chwili, w której wejdę sobie do sklepu i własnoręcznie na lancz zakupię nowy system. Kilka exów do zaliczenia i myślę, że na zimę sprzedam ze stratą może 200 PLN? bo chyba cena w 2-3 miechy nie powinna mocno spaść na aukcjach itd...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

No i nie wiem co robić. Kupować teraz czy poczekać do 11 i premiery kolekcje Chiefa. Wiadomo czy bundle z FM5 będą spokojnie dostępne za miesiąc ?

 

Jak teraz wystawisz aukcje to mysle ze tak :teehee:

 

 

Ale on chce kupić za miesiąc bundle z Forza 5 + Fifa, a nie sprzedać.

Odnośnik do komentarza

 

 

No i nie wiem co robić. Kupować teraz czy poczekać do 11 i premiery kolekcje Chiefa. Wiadomo czy bundle z FM5 będą spokojnie dostępne za miesiąc ?

 

Jak teraz wystawisz aukcje to mysle ze tak :teehee:

 

 

Ale on chce kupić za miesiąc bundle z Forza 5 + Fifa, a nie sprzedać.

 

 

Nie. Chcę kupić albo teraz na premierę i sprzedać kod na Fife póki cokolwiek jest wart, albo spokojnie poczekać do premiery MCC i kupić bundla z FM5 (lub z Fifą, o ile w ogóle takie będą jeszcze). Zależy mi na tej Forzie i nie chciałbym kupować później golasa za taka samą cenę jaka jest teraz z dwiema gierkami.

 

W skrócie, chce wydać jak najmniej i mieć jak najwięcej :P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...