Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie 60fps no co wy ludzi :scratch_one-s_head: wyglada na to, że boost mode podnosi po prostu taktowania procesora co pozwala zyskać te kilka klatek więcej. Fajnie że dodali coś takiego, w starszych tytułach powinno być z tym betonowe 30fps. Tu spoko test Wieska, nie wiem jak te bagna chodziły po ostatnich patchach, ale całkiem płynnie jest

 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Uwolnienie plynnosci w Wiesku 3 plus boost byloby z 50 fps. Sony zrobilo robotę a teraz to już kwestia devo czy odblokują zablokowana plynnosc.

 

Ziomki z RED mowily juz przy premierze Pro ze nic nie beda robic z tym.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 wyglada na to, że boost mode podnosi po prostu taktowania procesora co pozwala zyskać te kilka klatek więcej. 

 

Niekoniecznie, DF twierdzi ze to raczej GPU/RAM niz CPU bo CPU odpalony na pale moglby sporo namieszac przy wyswietlaniu gry. GPU i RAM nic nie popsuje, CPU moze sporo popsuc. Oczywiscie byloby mega jakby wszystkie jakos przeszly ale doswiadczenie uczy ze to DF najlepiej zgaduje.

 

Edit - edytuje, potwierdzono ze zarowno CPU jak i GPU biora udzial w Busoto Modo. Swietnie !

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Bo ludzie nie kumają, że jak gra była robiona na działanie do 30 albo do 60 fps, to nie będzie miała ani klatki więcej nawet jakby konsola miała pierdyliard terafanków więcej. To działa tak jak Xbox One S i BC na Xone, tyle że do tej pory na Pro było to zablokowane o czym zresztą kiedyś mówiło DF w swojej analizie.

Odnośnik do komentarza

Wezmę Pro jak naprawdę będzie taka sytuacja ale nie chce mi się wieżyc żeby do takiej doszło że gry na starszą wersje nie były by grywalne.

A zmieniać by zmienić bez kupna nowego tv to nie ma sensu, no chyba że bez hdr też będzie zdecydowanie lepsza grafika, ale do tego potrzebuje opinii kogoś kto ma wiedzę na ten temat. Jak to wyglada na tv bez 4k i hdr.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem , cos za cos. Ps4 bylo na starcie przestarzale ale ile kosztowalo na premiere?

Gdyby wypuscili na premiere od razu z taka moca jak pro ciekawe ile osob by kupilo wtedy na premiere za 3,5 kola.

 

Takie cos bylo do przewidzenia. Pytanie bylo kiedy.

 

Ciekaw jestem jak sytuacja bedzie wygladac po wyjsciu scorpio. Byc moze teraz co 3 lata bedzie trzeba dokladac tysiaka ;D prawie jak na tfu pecetach

Odnośnik do komentarza

Jak nie masz TV 4K, to w ogóle się nie opłaca brać Pro. Na PS4 gry chodzą generalnie dobrze.

Bzdura.

Na tv 1080p jest bardzo duża różnica, czasami nawet lepsza dla oczu niż na tv 4k. W takim RE7 po super samplingu obraz jest mega ostry i na dodatek perfekcyjnie wygładzony, bardziej niż na piecu ultra natomiast w trybie 4k da się już zauważyć problem z AA. Odpal sobie Tomba w trybie 4k na tv 1080p to zobaczysz o czym mówię.

 

 

Ulepszenia do 1080p + super sampling + boost mod to bardzo dużo na obecną chwile. W przyszłości różnica będzie coraz wiesza na korzyść Pro względem Amatora.

 

Brać teraz zwykłą zamiast Pro to według mnie porażka bo później to już będzie się tylko narzekać. No chyba, że kogoś nie stać, albo nie oczekuje super grafy w grach to co innego zawsze te 600 zł jest ta osoba do przodu.

Edytowane przez Kyokushinman
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...