Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

no ja was prosze, w ktorym miejscu SW miała dobry scenariusz? Masa oklepanych motyw z właśnie tym twitem na czele. Nie mówię, że to zle, mówię tylko, że siła SW nie leży w wydumanym scenariuszu.  

 

znam każdy dialog starej trylogii, a nawet nową oglądałem wiecej niz 20 razy, ale to film, który nie ma nie potrzebuje dobrego scenariusza. Wystarczy, że w nowej trylogii dadzą jakiegoś krewniaka kogoś tam, motyw zdrady i bedzie git. 

Odnośnik do komentarza

Gekon widzę masz bardzo niskie oczekiwania, no ale, w końcu to Star warsy.

Bo po mimo tego, że jestem wielkim fanem, wiem, że ta seria nie jest dobrym filmem. Oczekuje klimatu i mieczy swietlnych oraz muzyki Williamsa, do reszty szczescia potrzeba mi jeszcze brak Lucaa w projekcie i komputerowego Yody w obsadzie

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że gorzej niż w tej padacznej Nowej Trylogii być nie może.Przecież trzeba by było się mega przyłożyć by zrobić większy syf niż to coś zwanego NT. Dla mnie SW to tylko nowa trylogia i ewentualnie gierki z serii Jedi Knight, reszta to tylko ciekawostki i większe/mniejsze crapy próbujące wyciągnąć kasę od zaślepionych fanów mamiąc jakimiś nawiązaniami/nowymi wydarzeniami do SW.

Choć z drugiej strony ciągle jest obawa bo tym razem Disney ciągnie za sznurki i różnie się to może skończyć.

 

Co się tyczy tego twistu to fakt, Planeta Małp miała go lepszy i znacznie prędzej.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Disney sypnął kasą na SW to pewnie będzie chciał by się ta ich inwestycja należycie zwróciła. A wiadomo, że nic tak nie przynosi zysku jak zastępy dzieciaków pędzących wprost z kina do sklepów po różne gadżety i inne pierdoły. NT była strasznie dziecinna i głupia i ciągle mam obawy czy przypadkiem dzięki zwierzchnictwu Disney twórcy jeszcze bardziej nie przegną pały pod tym względem. Dla mnie SW skończyło się lata temu i wolałbym, żeby mi nie niszczyli miłych wspomnień i opinii o tym uniwersum.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Potwierdzono obsadę. Na sto procent wracają Ford, Hamill i Fisher, oprócz tego Anthony Daniels (C3PO), Kenny Baker (R2D2) i Peter Mayhew (Chewbacca). O nowych twarzach można poczytać tutaj: http://gwiezdne-wojny.pl/News/18226

 

Podoba mi się dobór nowych aktorów. Mało znane lub zupełnie nowe twarze i zgodnie z gwiezdnowojenną tradycją jeden filmowy weteran.

Odnośnik do komentarza

Przeciez akcja ma sie dziac 30 lat po PJ a tam Luke mial z 23 lata chyba, wiec Hamill idealnie pasuje.

 

Ktos sie orientuje czy scenariusz bedzie autorski czy pojda droga ksiazek (dzieci Lei i Hana)?

Autorski. Całe Expanded Universe oficjalnie zostało odrzucone od kanonu.

Mimo to bardzo możliwe, że filmowe postaci będą inspirowane postaciami z książek.

 

JJ wraz z Kasdanem w swym scenariuszu wzmocnili rolę oryginalnej trójki bohaterów (ponoć pierwszy scenarzysta - Michael Arndt -stawiał mocno na ich dzieciaki). Coraz bardziej zaczynam się przekonywać do tej wizji.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

To ma szanse być lepsze od nowej trylogii, którą od momentu premiery siódmej części będziemy nazywać "tą trylogia z przełomu tysiącleci, której nikt nie chce oglądać dwa razy".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...