Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, osrałem portki na rzadko.

+1

 

czy tylko mi przeszkadza znowu w tym zwiastunie pewien bohater, no kurcze powaznie nie jestem rasista ale ten koles z ta szczeka i durnym wyrazem twarzy znowu psuje wg mnie sceny kiedy sie pojawia :(

+1. Nie pasuje mi ten murzyn. Mam nadzieje, ze to bedzie jakas drugoplanowa rola. Zeby nie bylo Lando mega na propsie.

 

 

ALE (pipi)OWE

 

 

były części od 1 do 3

 

Za duel of the fates w 1 i final battle na mustafar w 3 dożywotni props. Walki na miecze ssały pałe w starej trylogii i dopiero w nowej urywały jaja.

 

A wlasnie, ze nie. W epizodach 4-6 pojedynki to byly wlasnie pojedynki czyli powolne wypracowywanie pozycji, oszczedne parady, zejscia itd. a nie ku.rwa jakies cgi z piruetami, saltami, machaniem nad glowami bronia ktore niczemu w prawdziwej walce nie sluza.

 

Obi vs Vader (IV) i Luke vs Vader (VI) >>>>>>>>>>>>>>>>>>> dzieci z przedszkola z gabkowymi dzdzownicami >>>>>>>>>>>>> maul vs obi i jinn (I), obi vs anakin (III)

 

 

Ale one są niekanoniczne :smutas::lapka:

Ale niektore sa mega dobre.

 

Rayos, przeczytaj sobie trylogie Bane'a. Swietne wprowadzanie do swiata sithow na tysiaclecia przed oryginalna trylogia. Polecam tez Punkt Przelomu (glowny bohater Mace Windu), ktora mocno inspirowana jest Czasem Apokalipsy. Z tych mniej zakreconych w okol Jedi to trylogia Komandosi Republiki (Bezposredni kontakt, Potrojne zero, Prawdziwe barwy). I oczywiscie wszystko od Timothego Zahn'a zaczynajac od Poza galaktyke. Wszystkie pozycje dzieja sie przed stara trylogia. Niestety nie mam czasu zeby zabrac sie za wydarzenia po roku 0 ABY.

 

 

 

Co do trailera to nie wiem jak mogl na kims zrobic mniejsze wrazenie niz ten pierwszy z wyskakujacym, jak klaun z pudelka, murzynem. Pierwsza scena z rozbitym X-wingiem i Star Destroyerem goty, kur.wa goty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Rayos, przeczytaj sobie trylogie Bane'a. Swietne wprowadzanie do swiata sithow na tysiaclecia przed oryginalna trylogia. Polecam tez Punkt Przelomu (glowny bohater Mace Windu), ktora mocno inspirowana jest Czasem Apokalipsy. Z tych mniej zakreconych w okol Jedi to trylogia Komandosi Republiki (Bezposredni kontakt, Potrojne zero, Prawdziwe barwy). I oczywiscie wszystko od Timothego Zahn'a zaczynajac od Poza galaktyke. Wszystkie pozycje dzieja sie przed stara trylogia. Niestety nie mam czasu zeby zabrac sie za wydarzenia po roku 0 ABY.

 

 

 

Mam i przeczytałem 1 tom trylogi Banea i jest świetna, czaję się by kupić pozostałe dwie, ale narazie mam 6 innych do przeczytania. Jednych gorszych drugich lepszych, no ale. Co do Zahn'a - on też napisał trylogię jakąś, c'nie? Bo chyba mam jego książkę, drugą część - "Ciemna strona mocy" - fani polecają.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dzieki blaber, wlasnie przypomniales mi, ze ten film pewnie bedzie z dubbingiem i znow najlepsze godziny w kinach beda mialy te wersje, zeby sebiksy bez szkoly i rodzice z dziecmi nadarzaly za fabula.

 

najlepiej jeśli to SW z napisami bedzie ostatnim seansem w kinie. 

 

Wychodzisz z sali, idziesz pustymi bądź prawie pustymi alejkami, i w mroku myslisz sobie ".... jakie to (pipi)a było świetne" :fsg:

Taka zaduma, cisza, bez zbędnej gimbazy :banderas:

Odnośnik do komentarza

wszystkim narzekającym na murzyna polecam "Attack the Block", nie jest złym aktorem.

 

Plusik, on i ten biały-murzyn-dzieciak świetne tam zagrali (ten ich akcent i zachowanie :fsg:), choć rzeczywiście trochę głupio to zrobili że w każdym z dwóch teaserów force awakens widzimy go zdejmującego hełm z zasapaną miną i raz leżącego na ziemi z zasapaną miną, mogli mu dać lepsze ujęcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...