Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

czy nowa trylogia za pare lat bedzie środkową trylogią? Czy wtedy dopiero nazewnictwo się nie popier,doli?

Prequel Trilogy (Jar Jar)

Original Trilogy (Vader)

Sequel Trilogy (Mudżin)

 

A trailer spoko, wrak niszczyciela świetnie wygląda, dog-fighty prezentują się dynamicznie, ale głos Serkisa może się przejeść bardzo szybko.

 

Jako, że Abrams celowo nie zdradza nazwiska Finna, to ciekawe jak bardzo prawdopodobne jest skoligacenie tej postaci z Windu, bądź  Carlissianem  :v

No tak, bo wszyscy murzyni w galaktyce się znają lub są spokrewnieni. Zupełnie jak w prawdziwym życiu. Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Specjalnie dla Milana bo chyba wtedy nie byl jeszcze ponownie zalogowany na forum, jak i dla tych co nie rozumiejo o co chodzi z murzynem:

 

 

 

Murzyn faktycznie troche burzy światopogląd star wars

<drapie się po głowie ze zdziwioną miną>

 

To ja postaram sie troche rozjasnic sytuacje, bo tak jak kilku e-kolegow wyzej, rowniez mam co do roli murzyna kilka hmm... uprzedzen, za ktore to, przewrotnie, odpowiadaja rezyserzy i scenarzysci poprzednich trylogii. Uwaga, pokazuje i objasniam.

 

 

Stara trylogia:

Murzyn jest stereotypowym pimpem lat 70. Ma swoj harem (cale latajace ku.rwa miasto, cale), ktorym zarzadza w taki sposob, ze nawet imperium nie jest mu w stanie podskoczyc. Umie pilotowac statek kosmiczny i strzelac z blastera. Do tego nie jest postacia jednowymiarowa bo, mimo ze lasy na kase, to pokazuje co jest dla niego naprawe wazne. Startuje nawet do ksiezniczki.

 

LANDO-lando-calrissian-25600628-1024-768

LANDO-lando-calrissian-25600673-1650-815

movie-still-chewie-lando2b.jpg

 

 

 

Nowa trylogia:

Murzyn jest najpotezniejszym jedi we wszechswiecie. Tak, nawet od Yody, ktorego jest prawa reka ale powinno byc na odwrot. Jako jedyny pokonal imperatora ale zostal zdradzony i dlatego przegral. Ma najlepsza moc jedi. Pewny siebie, zimny maderfakier.

 

Mace_Windu_Jedi_Council_TPM.png

3782403-8748248988-mace-.jpg

4443353-1424317827-390528.jpeg

 

 

 

 

Najnowsza trylogia:

Murzyn podobno gra role pierwszoplanowa. Tymczasem jedyne i wszystkie "role" w jakich go widzimy to role spoconego, przestraszonego i przed czyms uciekajacego czlowieka. Gdybysmy nie wiedzieli, ze to film o kosmosie, mozna by smialo powiedziec, ze typ uciekl z plantacji bawelny i chowa sie przed poscigiem w obawie o tega chloste. No chyba, ze w epizodzie 7 beda kosmiczne plantacje bawelny. Takze jesli ktos tu jest rasista to chyba jedynie Abrams. Pewnie pochodzi z teksasu.

 

haQx0PB.png

 

 

 


A skoro Masorz mowi, ze nic sie w tej kwestii nie zmienilo to ja nawet nie chce ogladac tego trailera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

uważam, że pod kilkoma względami nowa trylogia jest nawet lepsza od starej, np. obsada. Bardziej naturalne zachowanie aktorów, w starej trylogii interakcje między bohaterami są tak sztuczne, że nie da się tego oglądać, a patrzenie na marka hamilla wywołuje u mnie odruchy wymiotne. Za to cały design starej trylogii, x-wingi, tie, dog fighty, gwiazda śmierci, oficerowie imperium, palpatine, ta cała otoczka mityczna jest niepowtarzalna. Mnie nie pasuje nowa trylogia ale zupełnie z innych powodów niż większości userów tutaj.

 

 

 

czepianie sie murzyna jest śmieszne, bo murzyni juz byli w starej trylogii także nie wiem o co tutaj chodzi. Podobnie jak gadanie ludzi narzekających na nową trylogię, że jest słabsza od starej :D

polecam oglądać chronologicznie według wydarzeń sagi a nie kręcenia filmów :/ ludzie opanujcie sie

 

:notsure:

 

 

nie rozumiem czego nie rozumiesz

Odnośnik do komentarza

MNIEJ SZTUCZNE ZACHOWANIE BOAHTEROW W NOWEJ TRYLOGII COOOOOOOOOOOOOOOOO?

 

Padme, Anakin, mlonowaty Mace Windu (no żeby nie wykorzystać Jacksona to trzeba mieć talent), mały Anakin...

 

Relacje pomiędzy Anakinem a Obi Wanem, Boże czy ja serio mam wymieniać dalej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...