Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

NIE! Żadnej akcji na jednej wyspie!! Tak jak Ficuś pisze, po jedynce i Golden Abyss też mam przesyt i nie przyjmę czwórki dziejącej się w jednym miejscu. Poza tym, że w to nie wierzę, to jednak wolę podkreślić swoje stanowcze nie! :)

 

Pomyślcie! Turcja, Borneo, Nepal. Potem Syria (oh my, dobrze, że gra miała premierę w 2011, potem by musieli wycinać etapy :P), Yemen, statek, pustynia! Come on, nie chcecie, żeby ND pokazało coś jeszcze? Tym razem już na next-genach? Bo ja cholernie tak!

Odnośnik do komentarza

z tego co gadali nowy gow jest w powijakach i cos pokazac maja dopiero w 2016r, w 2015 pewnie ujawnia nad czym grzebie bend (juz 2lata cisza po ucnharted na vicie) i guerilla 

 

uncharted4 to pewniak choc dalej mam niedosyt po pokazanie - nie ten kaliber co zalewany poklad statku przy u3 czy ucieczka przed helikopterem przy u2


NIE! Żadnej akcji na jednej wyspie!! Tak jak Ficuś pisze, po jedynce i Golden Abyss też mam przesyt i nie przyjmę czwórki dziejącej się w jednym miejscu. Poza tym, że w to nie wierzę, to jednak wolę podkreślić swoje stanowcze nie! :)

 

mi bardzo opadnie hype jak sie potwierdi ze bedzie tylko ta wyspa

 

dwojke i trojke kocham za ten trip po calym swiecie - wirtualny indiana jones, co chwile nowe lokacje dajace mozliwosc do popisania sie patentami czy designem, olbrzymie zmarnuja potencjal prawdopodobnie ostatniej czesci jak zrobia z niej cos na zwor jedynki i golden abyss

Odnośnik do komentarza

Ja nie miałbym nic przeciwko gdyby akcja działa się tylko na wyspie i stylistycznie była podobna do UDF

Nie, nie. Nepal i tereny miejskie z Uncharted 2 to najlepsza miejscówka w serii ever i chciałbym żeby w U4 były podobne levele.

 

A jeśli chodzi o towarzyszy Drake, to oczywiście jestem w #teamElena :) Oby tylko Neil Druckmann jej nie uśmiercił (co chciał już zrobić w U2) :P

Odnośnik do komentarza

 

Ja nie miałbym nic przeciwko gdyby akcja działa się tylko na wyspie i stylistycznie była podobna do UDF

Nie, nie. Nepal i tereny miejskie z Uncharted 2 to najlepsza miejscówka w serii ever i chciałbym żeby w U4 były podobne levele.

 

A jeśli chodzi o towarzyszy Drake, to oczywiście jestem w #teamElena :) Oby tylko Neil Druckmann jej nie uśmiercił (co chciał już zrobić w U2) :P

 

 

Ja jestem ciekaw jak w U4 Elena będzie wyglądać. :)

 

Era PS3

 

Elena_Fisher_Uncharted_2_render.jpg

 

Elena.jpg

 

Era PS4?

 

Margot_Robbie.jpg

Odnośnik do komentarza

trojka to zlepek roznych lokacji gdzie ktos na sile probowal je faburlnie zlaczyc - widac to ewidetnie wg mnie

dwojka byla bardziej kompleksowa - ta cala podroz po swiecie, lokacje, wszystko bylo spojne, przemyslane 

 

przynajmniej takie jest moje zdanie

 

btw gow bedzie miazga jedynie jak team pokaze ze ma jaja, kto skonczyl trojke ten wie, ze jesli maja zamiar to dalej ciagnac po jej zakonczeniu to jest to kompletnie bez sensu, a restartu serii tez nie chce i zaczynania wszystkiego od poczatku - chce nowego bohatera i nowej mitologii - a trzon gry i sam sposob rozgrywki moze zostac niezmieniony

Odnośnik do komentarza

#teamchloe'sass

 

fixed :lapka:

 

Mam nadzieję że ND wpadnie kiedyś na pomysł zrobienia gry w której główny bohater pod wpływem halucynacji przemierza lokacje śnieżne, zamieniające się kolejno w tropikalne, pustynne, oraz morskie. Na odmienne tereny na pewno będziemy mogli liczyć w trybie kooperacji. W trójce na ten przykład pojawiły się mapy z pierwszych dwóch części;

 

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza

trojka to zlepek roznych lokacji gdzie ktos na sile probowal je faburlnie zlaczyc - widac to ewidetnie wg mnie

dwojka byla bardziej kompleksowa - ta cala podroz po swiecie, lokacje, wszystko bylo spojne, przemyslane

 

 

Dokładnie. W ogóle całe rozplanowanie rozgrywki w U2 było świetne. Dlatego dobrze, że Bruce Straley aka GOTG game director przejął grę od tego nieudacznika Richmonda z U3. Straley ma dużo czasu żeby naprawić to co ten niewątpliwie zdążył zepsuć jak jeszcze pracował nad U4 :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

W trójce przynajmniej dodali wciąż proste, nie traktujące już gracza jako skończonego downa puzzle, oraz większą ilość eksploracji w pierwszej połowie (Chateu <3). Druga połowa z akcjami typu

katastrofa lotnicza, tsunami w porcie, ucieczka z tonącego statku, pościg konno za konwojem

deklasowała większość akcji z dwójki. Świetną odskocznią były także

sekwencje w skórze 15-letniego Drejka, oraz haluny

 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Jedynka ma dziś okropny flow sczelania. Dwójka jest pod tym względem najlepsza Trójka nieco słabsza (trzeba było tylko zmienić aim który wyszedł w patchu po miesiącu), ale i tak dużo lepsza od tej sztywności UDF. W ogóle to fajnie że z części na część szli w eksplorację, oraz stealth.

TLoU jest pod tym względem #1, więc po demku U4 naiwnie oczekuję 40% stealth i 60 action. uK1gy.png

Odnośnik do komentarza

nie no to co pokazali miesiac temu ewidetnie pokazuje, ze chca jakas tam czesc rozgrywki z tlou przelozyc na realia uncharted, pytanie tylko ile :P

 

do mnie to pewniak - jedynie chce by to byl trip jak dwojka czy trojka, srogo sie zawiode jak kolejny raz beda biegac tylko po dzungli obojetnie jaka ona nie bedzie

Odnośnik do komentarza

jedynie chce by to był trip jak dwojka czy trojka, srogo sie zawiode jak kolejny raz beda biegac tylko po dzungli obojetnie jaka ona nie bedzie

O to się nie martw. Z oficjalnego opisu:

 

With the stakes much more personal, Drake embarks on a globe-trotting journey in pursuit of a historical conspiracy behind a fabled pirate treasure.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...