Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Naughty Dog eksperymentuje z otwartością świata w Uncharted 4.

Nie zapominajmy, że Nathan Drake jest poszukiwaczem przygód, więc będzie się gubił i wędrował. W związku z tym deweloperzy muszą podjąć decyzję, jak mogą poszerzyć poszczególne poziomy, by przekazać nam poczucie eksploracji i nie przeholować.

Studio w pewnym momencie przesadziło z rozmiarem lokacji do tego stopnia, że wydawały się one zbyt rozwlekłe, co doprowadziło do dużego zwolnienia tempa rozgrywki i zdecydowanego zmniejszenia takich miejscówek. W finalnej wersji gry znajdą się lokacje rozleglejsze od tej pokazanej na PlayStation Experience.

Nie oznacza to, że twórcy pozostają w niezgodzie z otwartymi poziomami czy liniowym gameplayem - w Uncharted 4 znajdzie się miejsce na oba te aspekty.

Widać od razu, że dla Naughty Dog bardzo ważne jest znalezienie złotego środka w ich kolejnym tytule. 

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/01/09/comparing-uncharted-4s-story-and-gameplay-to-the-last-of-us.aspx

 

Fajnie, że w grze znajdą się bardziej rozległe tereny, ale nie zabraknie również miejsca dla korytarzyków ze skryptami.

Odnośnik do komentarza

Mówią tak, bo prawdy nie mogą w tej chwili powiedzieć. TLoU2 już się robi, pewnie pracuje przy tym z 10% całego zespołu, ale coś tam już robią. Mimo, że TLoU, to zupełnie nowa marka, to popularnością już dorównuje Uncharted czy God of War. Sony będzie chciało wyciągnąć z kontynuacji grube miliony.

Odnośnik do komentarza

No własnie pytałem nie wg ciebie czy wg mnie tylko siły jako marki growej. Dla nas już trochę starszych (mniej jak ja czy bardziej jak ty Ficek) MGS to wielka i mocna marka, ale nie jest tak popularna i młodszego pokolenia a Wiedzmin to nie ten kaliber, sorry. To własnie Uncharted jest akutalnie chyba najmocniejszą marką sony, każdy o tej chociaż słyszał. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No własnie pytałem nie wg ciebie czy wg mnie tylko siły jako marki growej. Dla nas już trochę starszych (mniej jak ja czy bardziej jak ty Ficek) MGS to wielka i mocna marka, ale nie jest tak popularna i młodszego pokolenia a Wiedzmin to nie ten kaliber, sorry. To własnie Uncharted jest akutalnie chyba najmocniejszą marką sony, każdy o tej chociaż słyszał. 

mimo ze juz nie w takim blasku chwaly jak kiedys ale dalej wg mnie najmocniejsza marka sony jest gran turismo

 

wiesiek3 co chwila zgarnia nagrody dla najbardziej wyczekiwanej gry 2015r, do tego swiat w grze jest ogromny wiec to wg mnie moze byc wlasnie najwieksza gra roku 2015 i pod wzgledem technicznym jak i sprzedazowym

Odnośnik do komentarza

O ile na początku to Uncharted chciało być jak Tomb Raider tak teraz Tomb Raider chce być jak Uncharted, jedni myślą ze Lara przegoniła Uncharted inni uważają inaczej, mimo wszystko jesli 2 kolejne części bedą tak dobre jak pierwsza to moze być to silna marka, z punktu widzenia marketingowego to Uncharted > Tomb Raider

Na chwile obecna.

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jednak Lara jest bardziej popularna niż Nathan. Wątpię, że jest ktoś kto słyszał o Uncharted, a nie wie co to Tomb Raider, a z kolei w drugą stronę to bym się nie zdziwił, gdyby były takie osoby (zwłaszcza ze starszego pokolenia).

Fakt np mój ojciec może zna Larę Croft, Nathana Drake na bank nie, co nie zmienia faktu, że Uncharted 4 sprzeda się znacznie lepiej niż nowy Tomb Rider. Tak więc obecnie marką grową jest mocniejszy niż Tomb Rider (co innego marką popkultury).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

cytat z ppe: http://www.ppe.pl/news-33329-naughty_dog_twierdzi__ze_sa_rzeczy_wazniejsze_niz_60_klatek_na_sekunde.html

 

Będziemy robić wszystko, aby gra była taka jaką chcemy. Jeśli oznacza to że wybierając 60 klatek na sekundę, stracimy coś co może w znaczący sposób wpłynąć na doświadczenie graczy, to jako deweloperzy powiemy: „Cóż, doświadczenie płynące z produkcji jest ważniejsze niż 60 fps-ów.”

 

Czyli w wolnym tłumaczeniu- zapomnijmy o 60kl/s

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...