Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety panowie, pisałem już wcześniej że gra jest strasznie kiepska(nie prowo). Gra zaliczyła downgrade i niestety spadki fpsów są nadal,"legendarne ND" nie wyrobi się z grą w tym roku bo pewnie dużo bugów,nie radzą sobie z frame rate i pewnie jeszcze będzie jeden downgrade. Taka jest moja opinia i to żadna prowokacja,czysta prawda panowie

  • Minusik 11
Odnośnik do komentarza

No niestety panowie, pisałem już wcześniej że gra jest strasznie kiepska(nie prowo). Gra zaliczyła downgrade i niestety spadki fpsów są nadal,"legendarne ND" nie wyrobi się z grą w tym roku bo pewnie dużo bugów,nie radzą sobie z frame rate i pewnie jeszcze będzie jeden downgrade. Taka jest moja opinia i to żadna prowokacja,czysta prawda panowie

Jeszcze zapomniałem dodać panowie że na tLou będzie pewnie poczekać tak do 2018-2019 roku ponieważ mają jeszcze dużo roboty z U4. Trzymam kciuki za Uncharted bo to jednak ok gra,najbardziej szkoda brak gier pod koniec 2015 roku. ND mistrzowie dacie rade ! Licze na was !

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

No niestety panowie, pisałem już wcześniej że gra jest strasznie kiepska(nie prowo). Gra zaliczyła downgrade i niestety spadki fpsów są nadal,"legendarne ND" nie wyrobi się z grą w tym roku bo pewnie dużo bugów,nie radzą sobie z frame rate i pewnie jeszcze będzie jeden downgrade. Taka jest moja opinia i to żadna prowokacja,czysta prawda panowie

 

Mroku czy ty możesz napisać coś co nie jest troliingiem, aby nie wygladało jak trolling? 

 

Analizy framerate dema z PSE wykazały że trzymało betonowe 30 fps. Na E3 nie pokazano ani sekundy z gameplayu, a jedynie filmik (prawdopodobnie render) co jest już u ND tradycją.  

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Spore zaskoczenie. Jeżeli chodzi o premierę, to był dla mnie pewniak porównywalny z kolejnymi częściami AC czy CoD'a. Jeszcze większym zaskoczeniem jest, że podano tę informację z takim dużym wyprzedzeniem.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

czemu ty odpisujesz na posty morku tutaj :D przeciez to oczywista oczywistosc ze trolluje ten trol

Proszę cię, napisałem kilka razy tak bo zaraz Colin i reszta da mi następne ostrzeżenie. To co napisałem to jest czysta prawda panowie i nie ma tu żadnego trollingu czy jakiegoś prowo.

Na tym gameplayu co ostatnio pokazywali, to gra nie trzymała betonowych 30 fpsów,wydaje mi się że były spadki do 25 klatek,ale niech wam bedzie,wy się lepiej znacie

Pozdrawiam

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się prędzej przesunięcia premiery Zeldy niż Uncharteda.

Dla U4 kupiłem PS4, gdyby premiera była od początku zapowiedziana na 2016 to bym kupił Xbox One :/

Ja tak samo kupiłem dla uncharted konsole Sony no ale niestety nie dostaniemy gry w tym roku,oby dopracowali gre bo zapowiada sie super. Pamietam jeszcze jak przy zapowiedzi tomb raidera tez się jaralem ze bede mogl ta gre miec na ps4 i poczatkowa miala wyjsc w pierwszym kwartale 2015 roku ale zrobili obsuwe itd. No niestety czasem warto poczekac i dostac solidny produkt

Odnośnik do komentarza

no odkładając nerdowskie dissy w forumowej wojnie o plastik, to wyjdzie zarówno na plus dla QB jak i U4. w tym roku ps4 warto będzie wziąść dla Bloodborne, a bonera dla Halo.

 

Nie zapomnij ze jeszcze na ps4 wyjdzie Ratchet and Clank a na XOne bedzie Tomb Raider,Fable Legends,Halo 5, Forza Motorsport 6.

Masz racje każdy będzie miał wybór która konsole kupić bo jednak bloodborne fajna Gierka będzie trochę przypomina dark soulsa ale właśnie mi takiej gry jak bloodborne brakuje na Xone .

Odnośnik do komentarza

Panowie wracajcie do tematu, o lineupie Sony i MS mozecie sobie wszyscy dyskutowac w innym miejscu, no, moze nie wszyscy. :Coolface:

 

Jak dla mnie kijowy news, bo koncowka roku miala byc wlasnie przez U4 dosc mocna dla Playstation, troche mi sie nie chce wierzyc ze wczesniej nie wiedzieli ze sie nie wyrobia, w koncu przesuneli na wiosne a nie poczatek roku.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Raczej wydadzą w podobnym okresie co TloU w 2013, imo było trochę do przewidzenia, że nie wyrobią się, ze zmianą dyrektorów poszły i delikatne zmiany w designie gry (więcej inspiracji TloU niż poprzednimi Uncharted). Samo ND też ciągle zatrudnia i powiększa ekipę.

No nic, wygląda na to, że końcówka roku będzie stricte japońska u mnie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...