Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza i najbardziej szalona akcja ze wszystkich części Uncharted. Zupełnie jakby się chcieli wyżyć po pracy nad stonowanym TLoU i znowu pójść na całość :D

 

Świetna jest praca kamery od momentu wypadku do przyjazdu Sama i przejścia do ucieczki. Wszystko w jednym ujęciu.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

o slodki huyu co oni wyprawiaja. ale sully to sie postarzal, ciekawe czy dociagnie do konca gry. dobra nie ma co, seria jest w najlepszej formie i czuje ze ta czworka przebije wszystkie trzy czesci razem wziete mimo ze kazda z nich byla doskonala. trzeba bedzie kupic remastera i wbic znowu 3 platynki przed premiera czworki zeby wbic sie w klimat.

 

smuci mnie troche ten 2016. dobrze jakby dali gdzies tak w marcu, ale jak beda jakies problemy i nie daj boze na jesien obsuwa to (pipi) straszna

Odnośnik do komentarza

ja tylko prawilnie chce przypomniec ze ZAWSZE pierwsza gra danego deva na danym sprzecie wyglada zawsze najgorzej - pierwsza gra naughty dog na ps4 jest uncharted4 tak wygladajacy, strach sie bac, po prostu strach sie bac co oni zrobia dalej z tlou2

 

sam gameplay - jezus maria, jakby mi ktos jeszcze pare lat temu powiedzial, ze tak beda wygladac w realtime gierki t obym go sromotnie wysmial

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Co tu dużo pisać, o ile graficznie nie ma jakiegoś wielkiego WOW na pierwszy rzut oka bo ND przyzwyczaiło mnie do takiej oprawy tak diabeł tkwi w szczegółach, to stare dobre Uncharted w 1080p z kapitalnymi ostrymi jak brzytwa teksturami i masą ale to masą detali/szczegółów. Nie wspomną już o fizyce wszystkiego i tego co z nią jest związane w tej grze, animacja po prostu wymiata a to co się dzieje na ekranie wygląda lepiej niż nie jedna animowana bajka to nowy poziom to jest next gen to ja qrva rozumiem ! Jazda na tym motocyklu O___o o_0 O_O 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Akcja z 8:00 i ten koziołkujący Jeep... coś niesamowitego.

 

PS. Ciekawe co z PS4 wyciągnie Santa Monica i Quantic Dream :obama:

 

jesli noowy GOW od santa monica bedzie dalej opierac sie na sztywno przypisanych kamerach bez pelnego 3d i rotacji pod prawa galka czyli to co zawsze cechowalo serie i pozwalalo zaoszczedzic niesamowita ilosc mocy na epickie akcje to po prostu sie boje oprawy nowego boga wojny

Odnośnik do komentarza

Nie spodziewałem się, że gierki na PS4 będą wyglądały, jak rendery, a do tego jeszcze miały fizykę, jak w prawdziwym świecie :O Prawdziwe spełnienie moich najskrytszych marzeń, jeśli chodzi o to, jak ma wyglądać i działać gierka. Dokładnie o czymś takim co prezentuje U4 marzyłem, jak chodziłem jeszcze do podstawówki, czyli gra wyglądająca, jak animacja od Pixara, a w dodatku z fajną fizyką. SZOK, że sprzęt o takiej mocy, jak PS4 jest w stanie coś takiego wyświetlać. 

Odnośnik do komentarza

Akcja z 8:00 i ten koziołkujący Jeep... coś niesamowitego.

 

PS. Ciekawe co z PS4 wyciągnie Santa Monica i Quantic Dream :obama:

 

to musi już być max PS4, granica hardware, jak oni w ogóle z tej konsoli wycisnęli coś takiego

nawet jeśli większość jest w skryptach samemu i tak można podjąć częściowo swoja droge = obliczenia fizyczne skoro wszystko tam sie rozpierdala w droby mak. No i akcja non stop akcja!

Pewnie nie zobaczymy ładniejszej gry w tej generacji, no chyba że TLOU2, lub gry typu labirynt jak The Order

cieszą bardzo oko takie gry i można to w końcu nazwać next-gen, szkoda tylko że przez całą generacje takie gry będą pewnie tylko jako exy PS4 i do tego kilka tytułów.

ND grubo pojechali

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Przesadzili z tym gameplayem... . Bardzo czekam na Rise of the Tomb Raider, ale to jest zupełnie inna jakość. :O To co oni pokazali w tych 2-óch gameplayach z E3 się w pale nie mieści.

 

A dodatkowo pod względem bajerów elementów fizycznych wygląda to tak:

 

Uncharted: Drake's Fortune - woda

Uncharted 2: Among Thieves - śnieg

Uncharted 3: Drake's Deception - piasek

Uncharted 4: At Thief's End - błoto

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...