Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie gram od nowa na crushing i ten poczatek duzo bardziej mi sie podobal. Moze dlatego ze wiem juz co i jak i nie musze rozgladac sie w kazdym miejscu, zastanawiac sie ktoredy isc itd. Jest jakos bardziej dynamicznie, ale nadal uwazam ze poczatek przeciagniety. Pozniej jest juz idealnie.

 

Co do zakonczenia to jest ono bardzo satysfakcjonujace.

 

Myslalem ze usmierca ktoregos z glownych bohaterow, a tu nie dosc ze wszyscy cali i zdrowi przeszli na emeryture to jeszcze ta epicka walka na koniec.

 

 

Pozostaje zyc nadzieja ze ND zrobi jakas gre jeszcze w tym swiecie. Z tego co kojarze Druckmann gdzies mowil ze historia Drakea zakonczona ale jak juz to moze jakis prequel albo inni bohaterowie.

 

Odnośnik do komentarza

muzyka jest bezplciowa, nie jest zla, nie przeszkadza, nie ma po prostu praktycznie utworow wpadajacych w pamiec

 

np. podczas poscigu, sobie ten fragment na nowo odpalilem po przejsciu gry - w ogole nie podkresla dramaturgii sceny

 

oni zreszta chyba zmieniali autora muzyki przy tej czesci jesli dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza

i bardzo dobrze, epilog jest idealny, i kazde dalsze gwałcenie serii po pierwsze mogło by kolidować z reszta, po drugie nie da się ukryć ze moze pora się wziąc za inną tematykę z innym systemem, ile można ogladac kolejny skok po którym rozwala się most, albo  kruszy półka.

Chociaz jakiś u5 na nastepna konsole, w ramach odswiezenia, dlaczego nie, w  koncu  na starosć też mozna skakac.

Odnośnik do komentarza

Jestem tylko ciekawy komu to zleci? Jakies wewnetrzne studio, nowy team czy moze 3rd party? Osobiscie sie ciesze, ze to juz ostatnia gra z serii. Uncharted 4 bylo swietne ale jakbym za dwa lata znowu mial sie hajpowac na kolejne przygody to raczej nie ;) Dawac tlou2 i nowe ip.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

@SzczurekPB

 

Ludzie narzekają na muzykę pewnie dlatego, że ta zmieniła się z typowej muzyki opartej na tematach w muzykę bardziej opisową, podkreślającą wydarzenia na ekranie, często korzystającą z ambientowych rozwiązań, które dają większe pole dla reszty ścieżki dźwiękowej. To duża zmiana, więc dlatego nie każdemu się spodoba. Osobiście jestem zadowolony z OST, ale rozumiem zdania przeciwne.

Bardzo ciekawe przemyślenie. Mam podobnie ale jak skończę grę to rozwinę myśl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli hipotetycznie UNCHARTED miałaby robić inne studio, to według mnie najlepiej na tą chwilę nadaje się do tego Sucker Punch Productions. Jest jeszcze SONY BEND, które z Uncharted miało już do czynienia, aczkolwiek ten dev nie gwarantuje w 100% jakości. 

 

Sama marka jest nazbyt ważna i rozpoznawalna by ją bez niczego przekreślić. W końcu Nathan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych "maskotek" PS3 i PS4, więc z biznesowego punktu widzenia nie można sobie pozwolić na totalne zapomnienie o nim. 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Jeśli hipotetycznie UNCHARTED miałaby robić inne studio, to według mnie najlepiej na tą chwilę nadaje się do tego Sucker Punch Productions. Jest jeszcze SONY BEND, które z Uncharted miało już do czynienia, aczkolwiek ten dev nie gwarantuje w 100% jakości. 

 

Sama marka jest nazbyt ważna i rozpoznawalna by ją bez niczego przekreślić. W końcu Nathan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych "maskotek" PS3 i PS4, więc z biznesowego punktu widzenia nie można sobie pozwolić na totalne zapomnienie o nim. 

 

Ja sądżę że ND już jest studiem które wystarczy ze wyda grę, i  z miejsca może zrobić klasyka i  zapoczatkowac kolejne pasmo sukcesów.

wystarczy na okladce napis "od twórców uncharted" i naughty dog.

Sama marka Uncharted już nie jest konieczna.

Odnośnik do komentarza

Tak, akurat ostatnia walka była naprawdę świetna. Co prawda myślałem, że

 

 

przyjdzie nam też zaje....tą su...., ale generalnie pojedynek mega na plus.

 

 

Zastanawia mnie o czym będzie ten dodatkowy rozdział, który udostępnią w DLC.

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Nie lubie wariantowania, nie lubie jak mi  dają wybór, nie lubie otwartcyh przestrzeni gdzie mozna coś ominąć :(

 

Jestem takim staroszkolnym osiolkiem któy lubi isc jednym szlakiem, no ale tutaj po porstu za drugim przejsciem bedzie trzeba pozwiedzac.

 

Ogólnie gra wprowadza pewne rewolucje wg mnie:

- podczas pocałunku nos eleny się zgina.

- gra jest zrobiona na wielkich obszarach tylko by być,

- fotorealistyczny pies, jak pierwszy raz zobaczylem  go na łóżku to pomyslalem ze sobie jaja robia i  naughty dog zmontowało gre z filmem.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

 

10 rozdział 0_o

 

Czy moge już schować komputer ze smokiem do szafy?


Od tego rozdziału zaczyna się systematyczny, graficzny kop w ryja co rozdział, obecnie jestem w 14 i nadal nie wiem, kiedy to neo wyszło i kiedy ją kupiłem.

 

 

Nie lubie wariantowania, nie lubie jak mi dają wybór, nie lubie otwartcyh przestrzeni gdzie mozna coś ominąć :(


Hehe, mam to samo, jak jest wiele drug, to zawsze mam obawy że coś ominę (i tak sie stało w rozdziale 10).

 

PS. Co do smaczków, polecam poświecić latarką Samowi po twarzy.
PS2. Sorry, ze post pod postem, niech jakiś mod połączy. Dzięki.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...