Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ludzi do grania rankingowego TDM. Ranga od Silver I do Platyny III.

Niestety szuka mi randomów, którzy chodzą sami i kończą mecze ze statami typu: 2-12, 4-15 itp.  :( i nie używają mózgu podczas grania.

Nie jestem jak Błaszczykowski i sam meczu nie wygram.

Ktoś coś?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste!

Mazur to potęga, tylko trzeba mieć aima w uuujjj i najlepiej perk do quickscopa.

Bardzo przydaje się zawodnik w drużynie, który gra mazurem, szczególnie wtedy kiedy gra się przeciwko innemu zespołowi, który lata całą 5 lub kontroluje daną miejscówkę.

Heady w filmiku miodzio :)

 

Czyli co nikt stąd nie gra rankingowych ? lipa.

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste!

Mazur to potęga, tylko trzeba mieć aima w uuujjj i najlepiej perk do quickscopa.

Bardzo przydaje się zawodnik w drużynie, który gra mazurem, szczególnie wtedy kiedy gra się przeciwko innemu zespołowi, który lata całą 5 lub kontroluje daną miejscówkę.

Heady w filmiku miodzio :)

 

Czyli co nikt stąd nie gra rankingowych ? lipa.

Na mnie możesz liczyć ;-)
Odnośnik do komentarza

To jest jakieś zje.bane. Mi przybywa 1 na 24h, miałem 2 dni przerwy to po powrocie miałem 2 dostępne, które zrobiłem a po kilku h wskoczyło kolejne...

 

Ja mam tak, że jak gram codzienne to średnio na 24h dostaję jedno - zawsze o tej samej porze bo to pewnie jest zależne od tego kiedy się ukończy (lub dostanie?) stare zadanie.

 

Dziwne jest też to, że 2 górne wyzwania mi się nadpisują natomiast to na samym dole "zbierz 60 skarbów" widnieje u mnie zrobione od samego początku i w ogóle nie jest nadpisywane przez inne zadania. Pewnie jakbym nie grał dłużej niż 3 dni - to po powrocie bym miał zupełnie nowe 3 wyzywania i wreszcie by mi zniknęło to które wykonałem już dawno, które nie chce się nadpisać.

 

Jednak po przerwie 2dniowej jak już zacząłem grać systematycznie wszystko wróciło do normy, czyli 24h=1 wyzywanie.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...