Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak przewidywałem:

 

Uncharted 4 single player 30 FPS/multi targeting 60

As said by lead designer Kurt Margenau on the Gamespot live show
 

 

Mi to nie przeszkadza patrząc jak oszałamiająco wygląda singiel (przy 60fps musieliby pójść na niemałe ustępstwa).

Odnośnik do komentarza

no chyba że uznali że za mało osób w niego grało. :/ 90% co-opa spędziłem w customach ze znajomymi. matchmaking kompletnie dla nas nie istnaił. mam nadzieję że ND miało to na uwadzę sprawdzając stopień zainteresowania graczy tym trybem na serwerach. w ostateczności zostanie wspomniany co-op adventure/objective. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak przewidywałem:

 

Uncharted 4 single player 30 FPS/multi targeting 60

As said by lead designer Kurt Margenau on the Gamespot live show
 

TAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKK!!!

Modlitwy wysłuchane, ND poszło jedyną właściwą drogą!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli kogoś interesuje przystępnie podana techniczna analiza dema z E3 to ten filmik zdecydowanie polecam.

https://www.youtube.com/watch?v=0ZFquhQiC88&feature=youtu.be&t=167

Jak zwykle jeśli chodzi o przywiązanie do detali, to po prostu inna liga. ND pod tym względem nie ma sobie równych (bo kilku devów równych, albo lepszych w warstwie technicznej się znajdzie, ale tylko kilku).

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wrażenia GamesRadar z dalszej części demka.

 

Tego, co dzieje się później, nie można opisać, nie wpadając w hiperbolizację, bo, Jezusie Chrystusie, dalsza rozgrywka wydaje się drwić z Waszej zdolności do przyjmowania tego cuda do świadomości. Każda kolejna scena zwiększa tempo i wynosi akcję na zupełnie inny poziom, którego się nie da zrozumieć bez zobaczenia na własne oczy. Nic nie może się równać z tym, co widziałem - zupełnie inaczej patrzy się na wszystko w ogóle po obejrzeniu tego dema.

http://www.pssite.com/news-42333-druga_czesc_dema_uncharted_4__a_thief_s_end_wgniata_w_fotel__naughty_dog_nie_chce_go_pokazac.html

Odnośnik do komentarza

Poniekąd słusznie. To nie te czasy gdy gry zaskakiwały, wszystko niemal przed premiera podane jest.

Uncharted 4 prezentuje się bajecznie. Pamiętam jak lata temu kupiłem pierwszą część. Nic piękniejszego binarny świat nie oferował. Pomimo, iż mój ówczesny PC był znacznie potężniejszy niż PS Trzy, na próżno było nań atrakcyjniejszą wizualnie grę znaleźć. Podobnie z kolejna odsolą było. ND to cyfrowi magicy. Nikomu nie przeszkadzało trzydziści k/s, bowiem i tak mało co było równie miło dla oczu animowane. Oczywiście sześćdziesiąt jest lepsze, ale skoro zaoferują tak szczegółowy świat, tak przedstawioną całość, nie ma powodów do płaczu. The Order tez hula w trzydziestu, a na próżno szukać gry robiącej równie ogromne wrażenie, jak film redenowany.
Zresztą seria to klasa sama w sobie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

codziennie przeglądam U4 z nadzieją, że może coś znajde o drugim demo :)   ale cisza

wszyscy zastanawiają sie czemu nie pokazali drugiej części, kiedy beda teraz jakieś targi? gdzie mogą to pokazać

 

 

You have no idea how good Uncharted 4 looks. I didn’t, until I sat down to see E3 2015′s extended demo in a small room on a TV.

Uncharted 4 is, without question, the most graphically impressive console game I have ever seen.

 

 

http://www.vg247.com/2015/06/18/uncharted-4s-gobsmacking-extended-e3-demo-up-close/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...