Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Maciomaniak prawdziwy konsolowiec :) Płakał jak sprzedawał PS4 bo "życiowe wydatki", wyprowadzka, dorosłe życie, a tu proszę - Xbox One ;) Gratki, emocje przy poznawaniu nowej konsoli są bezcenne.

 

Co by nie robić offtopa - z ostatniego tygodnia. Szmatławce od Kanabisa, 202 z kiosku, figurka Metroida i dwie gierki na DSa. W końcu se zagram w Mario 64 DS, widziałem że opinie są mieszane.

 

EPtKxE3.jpg

Edytowane przez aux
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

a czy ty czasem w pchlim nie wystawiles na sprzedaz ps4 bo ponoc odciales pepowinke od rodzicow i na swoim bedzie sie liczyc kazdy grosz a tu nagle xone kupiony? czyzby jednak odlozyles plany o wyprowadzce?

 

Zgadza się, tylko dostałem mały, niespodziewany mocno zastrzyk gotówki, więc postawiłem ponad wyprowadzkę swoje hobby (co jest niestety moją piętą achillesową, nie potrafię sobie wielu rzeczy odmówić). Tak czy siak, będę wiązać koniec z końcem, ale grania sobie nie odmówię ;)

 

Don: dobra oferta to kwota 1600 zł za ten zestaw, od dobrego znajomego ;) 

Odnośnik do komentarza

Dawno nic nie wruzcałem, co by nie spamować, ale mamy nowy miesiąc więc wrzucam dzisiejszy loot.

 

QtabSqel.jpg

 

Jak to zwykle na moich fotach bywa - nic nie widać, zatem śpiesze z wyjaśnieniami:

 

Mobile Suit Gundam Extreme VS - dwie sztuki, jedna dla siebie, druga dla kogoś. Ponoć najlepsze "roboty" jakie ukazały się na PS3, więc grzechem byłoby nie sprawdzić. Do tego dwie sztuki Armored Core V - gra ma osobny trophy set względem wersji EU więc może podziwczę dla trofeów. Hokuto Musou wzięte z obowiazku, bo każda gierka od Koei z Musou w tytule musi u mnie wylądować, rewelacji się nie spodziewam. Beck na PS2 z sentymentu, bo to jedyna chińska bajka jaką szanuję, gratisowo dorzucili soundtrack ale kto by słuchał tego stękania. Na PSP wpadł SD gundam i gierka związana z AKB48, jakoś trzeba swój autyzm pielęgnować. No i najważniejsze: Soul Hackers z zaje.bistym guide na prawie 400 stron, wypełnionym artworkami i masą przydatnych rzeczy (mapki, statsy, bliżej sie przyjrzę jak zacznę grać). Deserek to ME3 i Deus na klocka, bo przecież nie będę grał w wersje na PS3 z plusa.

Edytowane przez ping
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Maciomaniak prawdziwy konsolowiec :) Płakał jak sprzedawał PS4 bo "życiowe wydatki", wyprowadzka, dorosłe życie, a tu proszę - Xbox One ;) Gratki, emocje przy poznawaniu nowej konsoli są bezcenne.

 

Co by nie robić offtopa - z ostatniego tygodnia. Szmatławce od Kanabisa, 202 z kiosku, figurka Metroida i dwie gierki na DSa. W końcu se zagram w Mario 64 DS, widziałem że opinie są mieszane.

 

http://i.imgur.com/EPtKxE3.jpg

Imo sterowanie z(pipi)ane, Mario 64 był stworzony z myśla o analogu, ja nie dałem rady tego ograć na ds/3ds. 

 

Kupka wstydu dalej rośnie. KH musze wreszcie ogarnac, niedlugo druga czesc kolekcji wychodzi. Przypomnieć Resonance of Fate, jeden z najlepszych jrpg ostatnie generacji. Heavy Rain którego jeszcze nikt mi nie zaspoilerował i Monster hunter dla ubogich.

 

21ccbrp.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

@ping: plusik za gundamy i Soul Hackers.

Tego Gundam VS Extreme mam i to ścisła czołówka gierek jeśli chodzi o gundamy i najlepsza odsłona na PS3. Sporo do roboty,fajne multi,grafika też niczego sobie,masa jednostek.

Jedna z gier dla których warto było kupić PS3.

Teraz przymierzam się do Gundam VS Extreme Full Bust bo widzę,że ceny już nieźle spadły. Szkoda tylko,że ta część ma jakiegoś region locka na multi z tego co czytałem,czyli nici z  trofek z multi na moim głównym profilu :confused:

A ten guide book z Soul Hackers to był jakiś bundl z grą czy osobne wydawnictwo?

 

@Guernica: RoF to dla mnie jeden z lepszych jrpg poprzedniej generacji jeśli chodzi o stacjonarki.Świetny system walki,customizacja broni i wyglądu postaci,design,muzyka. Fabuła też jest dobra tylko nie jest wszystko podane na tacy i trzeba troszkę ruszyć głową i wczytać się co mówią postacie.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...