Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@ Don, radzę przygotować portfel albo nastawić się na długi stalking ebaya ;) Widziałem kilka sztuk w równie dobrych cenach ale zazwyczaj nie wysyłają do Polski.

ale oczywiście jest na to sposób. Są prywatni przewoźnicy, którzy kursują UK-PL, jest kilka firm które odbierają towar kupiony na eBay i wioza do Polski, jedna z nich nazwa się Lublin-Transport albo coś w tym stylu ;) Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

ale oczywiście jest na to sposób. Są prywatni przewoźnicy, którzy kursują UK-PL, jest kilka firm które odbierają towar kupiony na eBay i wioza do Polski, jedna z nich nazwa się Lublin-Transport albo coś w tym stylu ;)

Tego to nie wiedziałem. Nawet bym na takie rozwiązanie nie wpadł :P Może do Włoch też jeżdżą, bo stamtąd są najlepsze ceny.

Odnośnik do komentarza

temat może nie bardzo ale wklejam :P

Wczoraj wróciłem na kilka miesięcy do UK i dzisiaj zrobiłem kilka fotek wystawy mojego ulubionego sklepu.Facet ceny ma wysokie ale wszystko w stanie "igła panie, anglik płakał jak sprzedawał" :) Kiedyś zapytam go czy mogę zrobić kilka ładnych zdjęć w środku może się zgodzi :) W każdym razie jest to miejsce do którego kolekcjonerzy powinni wchodzić z chusteczkami :D

 

 

sorry, że zdjęcia są nie tak jak powinny ale fotki strzelane moim telefonem w pionie + dropbox zawsze tak się układają :)

20140630_121909.jpg

20140630_121932.jpg

20140630_121922.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę graciarsko to to wygląda, bez ładu, składu, no i to co jest na wystawie to nic szczególnego, co jeszcze bardziej potęguje wrażenie graciarni, a nie zakątka dla koneserów. Pod względem zakupów jednak wolę Japonię, a najbardziej małe sklepiki na prowincji, bo można zaje.biste rzeczy za bezcen wyrwać :).

Odnośnik do komentarza

No właśnie na wystawie zawsze jest nasr,ane wszystkiego po trochę. W środku już wszystko slicznie poukładane, zwłaszcza gabloty z grami na stare konsole Nintendo, które z racji cen są za szybką.  No ale wiadomo mały sklepik w małym angielskim miasteczku nie ma startu do Japonii :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ale pamiętaj, że pierwsza zasada szpanowania hantlami brzmi - im więcej (ciężej) tym lepiej ;)

 

Ping: dobrze wiesz, że nie przejdziesz żadnej z tych gier, u Ciebie zakupy tak wyglądają co tydzień :P

 

Nad tym Painkillerem się zastanawiam, bo mam sentyment i po 40 zł chyba był w MM.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...