Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

ping w temacie nie jest sam: u mnie też leży jeszcze tuzin niezaliczonych gier - i to od trzech lat. Na przykład do tej pory nie zaliczyłem jeszcze MadWorld i kolekcji Ico. To największa wada kupowania gier w ilościach hurtowych. Człowiek tylko nadgryzie część z nich i praktycznie rzadko je dokańcza bo na horyzoncie pojawiają się kolejne.

Odnośnik do komentarza

Też mam sporo gierek, które kupiłem, a teraz czekają na swoją kolej.
Często tak mam,że zaczynam jakąś gierkę potem kupuję następną i też ją zaczynam. Potem robi się taka sterta zaległych nieukończonych tytułów,że ich ukończenie nieraz zajmuje mi nawet i kilka lat.
No ale grunt to mieć w czym wybierać :sweat:

Odnośnik do komentarza

Bo ważą tyle co nic ;)

 

To są zwykłe piątki do dociążenia się podczas prostego ćwiczenia zwanego biegiem bokserskim. Mi zdecydowanie wystarczą - jestem konsolowym grubaskiem, nie jakimś wyrwidębem :).

 

A co do tego że w nic nie zagram - część na pewno ogram, część (większa) pewnie nigdy nie zostanie odpalona, ale fajnie mieć wybór. Zwłaszcza, że wielu gier z moich zbiorów nie kupi się ot tak po prostu na allegro gdy najdzie Cię ochota. Hobby plus wygoda, przyjemne z pożytecznym :).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

genjuro: 500-600 zł to raczej nie całe wypłaty, niektórzy w tym kraju żyją jednak za trochę więcej niż minimalna krajowa, serio ;)

 

A nie dziwi Cię jak miliony ludzi w Polsce wydaje co miesiąc po 400-500 zł na papierosy albo alkohol?

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O rany panowie, wchodze tu prawie codziennie, bo juz mnie normalnie ciekawosc dopadla i za kazdym razem widze foty z nowymi zakupami. To wyglada jak jakis wyscig. Wy chyba cale wyplaty na te zakupy wydajecie. Bez urazy, ale u niektorych takie przypadki sie juz specjalnie leczy... 

 

Każdy robi ze swoją kasą co chce. Panowie mają hobby i to się ceni - fajnie zobaczyć, jak ludzie kupują dużo gierek i jak wspierają tę branżę, więc pojęcia nie mam co w tym takiego "chorego" że trzeba to leczyć.

Odnośnik do komentarza

Nie porównywałbym tego z alkoholizmem etc :) Ja wydaję na gry i sprzęt do grania tyle że do końca miesiąca mam co jeść, za co rachunki opłacić i na paliwo do samochodu starczy. W tamtym miesiącu kupiłem jeszcze 6 tomów malazańskiej księgi poległych więc nie tylko gry. Tylko że widzisz ja gram i sprzedaje u mnie kolekcji nie doświadczysz z grami. Kolekcjonuje tylko książki. Aby kupić takie ps4 pozbyłem się xboxa z grami. Aby kupić teraz wii u oraz kilka gier poza wypłatą sprzedałem kilka gier w które wiedziałem że już nie zagram :).

Odnośnik do komentarza

Kasa musi byc wydawana tylko na rozrywki akceptowane przez ogol: wakacje (najlepiej Egipt), piwsko, jakies szmatlawce typu fakt. Kto kupuje gierki, muzyke, ksiazki ten frajer...  Czasami mam wrazenie, ze nasz kraj strasznie obrodzil w ludzi kalkulatory co po jednym spojrzeniu wyliczaja innym ile i na co wydali. Nie sadzilem, ze do tego tematu wchodza ludzi co im zylka pierdzaca sie wydyma podczas czytania postow.

Edytowane przez decoyed
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ostatnio usłyszałem w towarzystwie coś takiego:

 

"No i idzie ten nienormalny po parku i wiesz co robi? Czyta książkę!"

 

Tu pada pytanie (nie pamiętam czy moje) - "A jakby szedł i pił piwo?"

 

Odpowiedź: "No to już by było bardziej normalne"

 

:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...