Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

raj dla kolekcjonerow starszych sprzetow, ja swego czasu przez chwile mialem zajawke na gamecube'a bo myslalem ze za max 400- 500zl ogarne konsole + wszystkie gry jakie mnie na nia interesuja ale jak spojarzalem na polskie serwisy aukcyjne to zdebialem, a ja glupi myslalem ze takiego twin snakes czy re0 po latach wyrwe w polandii za max 40-50zl :D

 

jak zyc panie tusku?

Odnośnik do komentarza

Ja tu mam Pawn Shop czyli po polsku to chyba lombard. W każdym razie tak z 30% asortymentu to są właśnie gry i konsole. Czasami jak te chłopaki zrobią przecenę to naprawdę szkoda nie kupić. Teraz stoją 4x Wii . Białe po 25 funtów, jakaś limitowana czerwona za 30. Chyba pójdę po nie w przyszłym tygodniu.  Niestety Vity ciągle wiszą po 90 funtów 3DS XL 115 trochę drogo. Sporo rzadkich i tanich gier można wyrwać w sklepach z towarem z drugiej ręki. Ale trzeba mieć farta ( to mam) i wolne poniedziałkowe poranki kiedy najczęściej mają dostawy, tyle ze ja wtedy siedzę w robocie :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Do P2 jest przetłumaczone całe story z dialogami więc jakoś dam radę. Mógłbym kupić starą amerykańską edycję wydaną na PSXa ale 200zikos mi się nie chce wywalać. A tyle sobie żądają na Ebay. Były ponoć jakieś szanse na wydanie tego poza JP na PSP ale w samym kraju samurajów Atlus dał d.upy wydając to w mniej więcej tym samym czasie co P4Golden więc każdy kumaty wiedział czym to się skończy.

 

Co się tyczy Devil Summonera to wziąłem go z ciekawości, w dodatku cenowo była to tanioszka więc się skusiłem. Ponoć port na PSP prawie niczym się nie różni od pierwowzoru z Saturna więc długo się nie zastanawiałem nad wyborem odpowiedniej wersji. Zwłaszcza,że emu Saturna śmiga mi aż miło więc pograć też się da bez problemu.

 

Na ten rok planuję jeszcze zakup Soul Hackers,pierwszy tom Avatar Tuner wydany przez Bento Books, P4Arena artbook i to by było na tyle jeśli chodzi o Megateny.

Kuszą mnie też dwie pierwsze odsłony SMT ze SNESa bo chodzą często za dość śmieszne pieniądze. No ale sam nie wiem bo SNESa jeszcze nie mam, a nie wiem czy tak w ciemno jest sens kupować gierki z tej konsoli bez możliwości ich sprawdzenia. 

Obie części są przetłumaczone przez Aeon Genesis, a zakup wydań Snesowych to byłby głównie ze względów kolekcjonerskich. Ot taka chyba choroba z cyklu "złap je wszystkie" :confused:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ja używam SSF, taki Devil Summoner czy Sakura Taisen działa bez problemów. No przynajmniej ja nie mam na razie żadnych problemów. W sieci są strony z listami kompatybilności jeśli ktoś nie jest pewien czy dany tytuł mu pójdzie. Choć nie wiem czy są one kompletne więc pewnie jakichś tytułów może brakować.

 

Jeszcze co się tyczy samego Saturna to dotychczas niezbyt dużo wiedziałem na temat tej konsoli ale od czasu jak zacząłem szukać info na temat Sakury Taisen to muszę przyznać,że bardzo mnie zaciekawiła. Z tego co widzę wyszło na ten sprzęt całkiem sporo fajnych tytułów. Inną kwestią jest to,że większość z nich nie opuściła granic JP. Sam zaś Saturn ma świetny design i chętnie bym takie coś zobaczył na mojej półeczce.

 

 

@Suavek: łap

http://www.gamefaqs.com/ps/257396-persona-2-eternal-punishment/faqs/20058

jest to na bazie edycji z PSXa ale sam skrypt i prowadzenie fabuły jest identyczne,nie licząc dodatkowego scenariusza dla Tatsuyi, którego ang tłumaczenie też ktoś zmajstrował:

http://pastebin.com/uiqvLAcV

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

ja mam podobnie. z samą konsolą miałem krótką styczność za dzieciaka, a teraz po latach im więcej się dowiaduje tym bardziej chcę to mieć.

Taki już chyba urok starych sprzętów,że nawet po latach potrafią rozbudzić ciekawość i chęć posiadania w swojej kolekcji. Ale w sumie jakoś wątpię,że podobnie będzie z obecnymi konsolami czy przyszłymi bo to już imo nie to samo co kiedyś, brak tej magii i konsolowego feelingu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...