Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ficuś, przerobić przerobię. Do grania w gierki na UMD mam normalne PSP, nie będę w żadnym wypadku piracił. PSP GO będzie mi służyło tylko do kupionych gierek na PSXa z PSNu oraz do emulatorów :) Mi się bardzo wygodnie trzyma w łapie i gra, design śliczny, użytkowanie wygodne.

 

Guernica, nadaje się bardzo dobrze :) Ale mówi to człowiek, który lubi grać na GameBoy Micro 

Odnośnik do komentarza

Już wychodziłem ze sklepu z PS4 ale zatrzymał mnie pracownik i mówi "Panie, xbox droższy czyli lepszy". Uwierzyłem więc i szybko podmieniłem.

 

Wersja brzęcząca:

 

KNce3ps.jpg

 

Wersja deluxe, bez brzęczenia:

 

JNCLjzl.jpg

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dawno nic nie wrzucałem, ale dzisiaj odebrałem trochę drobnicy, więc przy okazji strzeliłem fotki.

 

#tylkosonyedition

 

 

dJse2sA.jpg

 

Michigan - za(pipi)ista gierka od Sudy51, oczywiście prawilne wydane japońskie, bez żadnych cenzur i obciętej połowy gry, jak to miało miejsce przy europejskim wydaniu.

Kolejny Guilty Gear do kolekcji, żebym mógł się mądrzyć, że grałem we wszystkie 2D nawalanki na konsole.

Initial D bo fajnie się jeździ bokiem.

Silent Hill 4 - raczej pójdzie do żyda, wolę upolować wydanie Xboksowe.

Rise of the Kasai - kontynuacja ponoć genialnego Mark of the Kri, która wyszła wyłącznie w USA. Dorwałem nówkę w folii, więc pewnie będę polował na używkę do pogrania kiedyśtam.

Valhalla Knights 3 - do jedynki mam olbrzymi sentyment - to pierwsza gra na PSP jaką kupiłem osobiście w Japonii, mimo że był to średniej klasy dungeon crawler to nerdziłem po kilka godzin dziennie, zajawka na PSP była mocna. Ciekawe jak poszło z trójeczką.

Rosco McQueen - ziomeczek miał tą gierkę kilkanaście lat temu, jarałem się mocno, w końcu zaopatrzyłem się w swój egzemplarz :).

Oprócz tego dwa pady - zwykły szarak i Dual Analog, czyli protoplasta Dual Shocka - dwa tryby pracy, dłuższe rączki, jeden silnik wibracyjny (wersja US/EU nie miała żadnego), inne shoulder buttony no i gały z innego materiału. Plastik zamiast pocących się gumek.

 

 

 

#tylkoxboxedition

 


iX6Aoj4.jpg

 

Infernala chciałem kupić już kilka lat temu - na PC mnie ominął.
Anarchy Reigns - wiadomo, gra od platynowych, trzeba mieć.
Advent Rising - kolejna gra z listy zakupów sprzed lat, która mnie ominęła.
Bioshock 2 - na półkę, wersja cyfrowa nie jest wieczna, więc wciągnąłem pudełeczko.
XBLA Unplugged - składak, którego kupiłem w 2006, potem sprzedałem, stwierdziłem że trzeba dołączyć do zbiorów.
UFC Undisputed - jakiś crap gdzie leją się po mordach.
Smash Court Tennis 3 - dawno temu miałem tę grę, nie udało się w niej zrobić żadnego progressu, będzie podejście drugie.
Syberia - wiadomo, point and click, takich gier się już nie robi.
Dark Summit - sentymentalny zakup, pierwsza gra jaką zobaczyłem na GameCube, zrobiła na mnie mega wrażenie, miałem wtedy tylko pierwsze PlayStation i słabego peceta.
Rallisport Challenge - doskonałe rajdy, grałem tylko w dwójkę więc jedynkę wypadałoby obadać.

 

 

 

#tylkonintendoedition

 

 

XDDDDDDDDD

 

 

  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Co ja bym dal zeby moc w to pograc po angielsku...moglem sie uczyc japonskiego jak bylem szczylem, Super seria, ale fagasy nei chca przetlumaczyc. Moze za 15 lat.

Też w to strasznie bym pyknął w zrozumiałej wersji,już demko jedynki było świetne (fajny chara design,niezły system walki) i zachęcało do kupna ale granie w jrpg bez zrozumienia dialogów mija się z celem :confused:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...