Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nieco w rozsypce, ponieważ w różnych terminach były nabyte.

9s3bn0.jpg

Reedycjami póki co bieżąca generacja stoi. Ten stan powoli zmierza na drugi plan, ale w połowie września wiadomo jak to było. Niby odgrzane kotlety, ale smakują wybornie. TLoU:R przeszedłem już i jestem zachwycony. Fantastyczna gra i pięknie się prezentuje (60 k/s i fHD, to powinien być standard), choć to port z poprzedniej generacji. W Metro Reduxaktualnie gram. Bardzo dobrze wygląda, jest klimatyczna i sprzedaje siarczysty policzek pozostałym odświeżonym pozycjom. Dwie gry za 140zł (nowa), a usprawnienia nie kończą się tylko na płynniejszej animacji oraz podbitej rozdzielczości. Diabła Trzeciego jeszcze nie zainstalowałem, ale to przecież klasa sama w sobie.

yYJhEzN.jpg

Tę grę niedawno kupiłem. Po początkowym jęku niezadowolenia przyznam, że z każdą godziną jest coraz lepiej w każdym segmencie - od grafiki, do grywalności. Polecam.

YZEpFru.jpg

Ten SC jakoś ominął moją kolekcję. To dziwne, ponieważ serię sobie cenię, a zwiastuny niezwykle zachęcały do wydania nań okrągłej sumy. O reedycji cicho, a że w łikend przypadkiem wpadła mi w oko i to za 44zł, grzechem byłoby nie kupić.
 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

24 lata temu pewien chłopiec dostał tajemnicze pudełko, po otwarciu którego jego świat zmienił się na zawsze. Był tak podekscytowany, że nie mógł zasnąć wieczorem, a z samego rana pierwsze kroki kierował do owego pudełka... Długie niezapomniane godziny spędzone z ową niespodzianką uczyniły z niego konsolowca na całe życie... Jak w każdej bajce przyszedł czas, rozstania z ukochaną zabawką. Były inne, ale żadna nie mogła się z nią mierzyć. Dziś po wielu latach, setkach godzin poszukiwań wspomniane pudełko powróciło... a trzymający je facet patrzy na nie takimi samymi oczami jak 24 lata temu.

 

http://i59.tinypic.com/sxkkzr.jpg

 

Jestem megazajarany, choćby biorąc pod uwagę stan w jakim udało mi się dopaść NES'a. Bez wątpienia najważniejszy element kolekcji.

26141_0_f.jpg

 

Nie widzę innej opcji :P

Odnośnik do komentarza

Dwa fajne wydania Luminous Arc II i Etrian Odyssey III (z art bookami). W arcie LA II duzo tyłków i cycków jak to przewaznie bywa.

 

A ponizej dowod na to ze cos ze mna nie tak, kilka soundtrackow z gier. Ale co poradzic ze uwielbiam taka muzyke, a sciaganie plikow na dysk twardy to nie to samo co miec pudelko na półce z serii które sie uwielbia. Jedyny mankament takich OST to przekladanie plyt jezeli sa to wydania mult-cd. Nie moze czlowiek w spokoju posiedziec w fotelu i posluchac. Ale i tak nie zaluje.

 

b9aj2a.jpg

 

2ups9jr.jpg

Edytowane przez Velius
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

http://i59.tinypic.com/ric2dk.jpg

 

Wolne w robocie i od wczesnych godzin rannych podróż w czasie :sorcerer: . Nie sądziłem że na współczesnym tv będzie to tak dobrze wyglądać.

Full HD pełną gębą, nie to co współczesne szroty. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...