Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, cfaniak pewnie coś na Xboxa ukrywa szuja jedna. A taki wierny fan tylko#Playstation a tu dzięki bystremu oku aux'a może wyjść szydło z worka. 

 

Mój zakup, testy wypadły znakomicie. Mogę podłączyć pod PS4 co tylko chce. Pada od Xboxa 360, pada od Xboxa One, pada od psOne. NegCona. Dowolną kierownicę, Logitecha, sprawdzałem w DC, działa!!!  :woot: Zakup Roku!!!

 

20141023_115715.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zakup roku, a już sprzedaje? XDDD

SONOWCY WYŚCIGOWCY.

 

Tłumaczenie, że ma dwie sztuki za 3... 2... 1...

 

W każdym razie sprzęcik niedrogi:

http://www.ebay.com/itm/Latest-CronusMAX-ControllerMax-Controller-Add-on-for-Xbox-One-Xbox-360-PS3-PS4-/161351989514?pt=US_Video_Game_Controllers&hash=item259153f90a

 

Kupiłbym, ale jak widzę takie alpejskie kombinacje:

  • Which platforms are currently supported?

  • Xbox One - The original Mircosoft XBOX One Controller has to be connected by USB cable to first initiate controllers on the XBOX One game console.
  • Xbox 360 - The original Mircosoft wired XBOX 360 Controller is needed to first initiate controllers on the XBOX 360 game console, (wireless XBOX360 controller + play & charge kit does NOT work).
  • PS3
  • PS4 - The original PS4 Dual Shock 4 Controller has to be connected by usb cable at all times on the Playstation 4 game console.  A Windows-PC & MaxAim plugin is required while using the keyboard & mouse together.
  • Windows PC

    Which controllers work with what?

  • PS3 Controller Wired Works On: Xbox One, Xbox 360, PS3, Windows PC
  • PS3 Controller Wireless Works On: Xbox One, Xbox 360, PS3, Windows PC*
  • PS4 Controller Wired Works On: PS4, Xbox One, Xbox 360, PS3, Windows PC
  • PS4 Controller Wireless Works On: Xbox One, Xbox 360, PS3, Windows PC*
  • Xbox 360 Wired Controller Works On: Xbox One, Xbox 360, PS3, Windows PC
  • Xbox 360 Wireless Controller Works On: Xbox One, Xbox 360, PS3, Windows PC**
  • Xbox One Wired Controller Works On: Xbox One, Xbox 360, PS3, Windows PC
  • Xbox One Wireless Controller Works On: Not Yet Supported – Under Development
  • Wii U Pro Controller Works On: Xbox One, Xbox 360, PS3, Windows PC*
  • Wii Remote + Nunchuck Works On: Xbox One, Xbox 360, PS3, Windows PC
  • Keyboard & Mouse Works On: PS4, Xbox One, Xbox 360, PS3***

    *Requires Bluetooth Dongle
    **Requires Wireless Receiver
    ***Requires Windows PC running our MaxAIM Plugin
    †Requires Minimum v1.50 firmware. DS4 controller has to be connected by usb cable at all times. 
    Requires Windows PC running our MaxAIM Plugin.

 

To jednak dziękuję. Wcale nie taka fajna zabawka jak Ussr pisze :(.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Kilka growych pierdów, które nikogo oprócz mnie by nie zainteresowały:

 

 

 

 

KQ46Cqil.jpg

 

Kolekcjonerka Maddena z zewnątrz w takim sobie stanie. Grę mam od dawna, ale zdecydowałem, że wciągnę też limitkę ze względu na dodatkową grę w środku (jest nią NFL09 Head Coach - tryb menedżerski).

Oprócz tego z rzeczy w miarę zjadliwych jest RAGE, którego kupiłem kilka lat wstecz na PS3, ale doczytujące się tekstury mnie wkur.wiały, trzeci AC, D2, które kiedyś sprzedałem i żałowałem, no i Batman - na PC pograłem kwadrans, wyglądał świetnie, mam nadzieję że przeboleję downgrade graficzny. Reszta to w zasadzie wypełniacze żeby uzupełnić kolekcję. No, jeszcze Tokyo Racer Drift jest spoko.

 

 

 

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Kilka growych pierdów, które nikogo oprócz mnie by nie zainteresowały:

 

 

Kolekcjonerka Maddena z zewnątrz w takim sobie stanie. Grę mam od dawna, ale zdecydowałem, że wciągnę też limitkę ze względu na dodatkową grę w środku (jest nią NFL09 Head Coach - tryb menedżerski).

Oprócz tego z rzeczy w miarę zjadliwych jest RAGE, którego kupiłem kilka lat wstecz na PS3, ale doczytujące się tekstury mnie wkur.wiały, trzeci AC, D2, które kiedyś sprzedałem i żałowałem, no i Batman - na PC pograłem kwadrans, wyglądał świetnie, mam nadzieję że przeboleję downgrade graficzny. Reszta to w zasadzie wypełniacze żeby uzupełnić kolekcję. No, jeszcze Tokyo Racer Drift jest spoko.

 

 

Patrzac na czestotliwosc i ilosc zakupow to:

 

a) Mieszkasz w pałacu 200m2

b) Trzymasz gry w piwnicy

c) Mieszkasz razem z grami w piwnicy

 

Gdzie Ty to trzymasz wszystko :/

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi raczej o skalę. Przy powiedzmy 20 metrach, masz wystarczającą powierzchnię ścienną, by ustawić regały o szerokości 70cm/wysokość 2m (które mieszczą ~400 sztuk/każdy) w odpowiedniej dla swoich potrzeb ilości. Na środek takiej gamingowej piwnicy pakujesz wygodną kanapę, a przed nią TV z meblościanką mieszczącą wszystkie używane aktualnie konsole. Za plecami robisz sobie z kolei retro kącik - na luzie da się wszystko fajnie ogarnąć. Zresztą te gaming roomy z zachodnich for też nie są jakoś niesamowicie wielkie :).

 

Ogólnie jestem zwolennikiem godzenia swojego hobby z normalnym życiem w taki sposób - pokój gierkowy można zamknąć i udawać, że go nie ma, w salonie nie walają Ci się przynajmniej plastikowe zabawki. Do tego masz swoje własne miejsce na "ucieczkę" od rzeczywistości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...