Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Rivals jest świetny, śmigam już drugi raz, wbiłem platynę na PS4, ale dalej potrafię grać w to i grać :)

Watch Dogs nie ma startu do GTA, to wiadomo, ale nie jest źle. W miarę możliwości nie chcę sprzedawać żadnej z gier, tylko uzupełniać kolekcję.

 

Macio plus, ale zmień ten avatar nie dość, że total pospolity to jeszcze kilku klapków go miało chyba.

 

To tymczasowe, akurat przechodzę Maxa Payne'a na PC i mnie jakoś tak tchnęło ;)

Odnośnik do komentarza

Moj nowy zakup. Miala byc gra na Nintendo DS z amerykanskiego ebaya, niestety menda z InPost nie zastala mnie w domu i co zrobila? Zostawila awizo? NIE NIE, przeciez to za duza robota, rzucil paczke na skrzynke, zostawil i poszedl. Gdy wrocilem z wyjazdu zobaczylem tylko pusta koperte na skrzynce bo ktos zajumał gierke :(

 

1ypa3a.jpg

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dostawcy usług pocztowych mają obowiązek dostarczyć do rąk albo do skrzynki. To czy paczka jest z Polski czy z zagranicy nie ma nic do rzeczy. Swojego czasu 80% gier zamawiałem z UK.

 

Po takim numerze pojechałbym do ich siedziby i zrobił tam wejście smoka.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Moj nowy zakup. Miala byc gra na Nintendo DS z amerykanskiego ebaya, niestety menda z InPost nie zastala mnie w domu i co zrobila? Zostawila awizo? NIE NIE, przeciez to za duza robota, rzucil paczke na skrzynke, zostawil i poszedl. Gdy wrocilem z wyjazdu zobaczylem tylko pusta koperte na skrzynce bo ktos zajumał gierke :(

 

InPost na pewno ma gdzieś zapisane kto miał Ci tę felerną gre dostarczyć... nie ma co takich rzeczy odpuszczać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...