Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Co się tyczy OSTów to polecam CD Japan,mają bogaty wybór muzyki z gier,anime itd. Do tego dobre ceny jak na takie wydania,system pkt, a same przesyłki zawsze dochodziły mi do 2tygodni.

Przykładowe wyszukania:

Final Fantasy

http://www.cdjapan.co.jp/products?q=final+fantasy&term.cat_id=UA&page=1

Chrono Trigger/Cross

http://www.cdjapan.co.jp/person/205912?term.cat_id=UA&page=1

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A jaka to różnica? 10000 yen to w tym momencie 86.37$ lub 292,75zł. 86.37$ na złotówki to 292,75zł, więc wychodzi na to samo. Nawet jeśli nie daj boże byłaby różnica 10 groszy, to zapłaciłbyś jakieś 10zł więcej ;). To są naprawdę marginalne różnice.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

 

CD Japan dobry, a wiesz moze Paliodor czy przelicznik idzie yen --> PLN czy US --> PLN przy zakupach? Bo przy obecnych kursach walut az odechciewa sie cokolwiek kupowac za granica.

Przelicznik jest z jenów na złotówki.

Zresztą tak jak wspomniał Ping nawet jakby było inaczej to różnica w cenie, o ile jest to bywa minimalna i szkoda sobie zawracać głowy jakimiś groszowymi sprawami.

Jedyne co robię to zawsze sobie wchodzę na xe.com/ucc i przeliczam ile mniej więcej wyjdzie mnie na złotówki zamówienie.

 

Jeszcze co się tyczy CD Japan to warto podać im przy zakładaniu konta datę swoich urodzin bo co roku z tej okazji dają 300pkt, a przelicznik mają 1pkt->1yen więc przy 300punkcikach można coś tam zaoszczędzić na przesyłce. Teraz sprawdzałem to wychodzi ok8,80zł więc zawsze coś.

Dla mnie to jeden z ulubionych sklepów do robienia zakupów związanych japońszczyzną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...